Jak rozpoznat výhody a silné stránky své osobnosti a mít díky tomu 2x lepší výsledky v profesi i životě

Pojďme se společně bavit na interaktivním Zoom setkání o tom, jak díky přesnému určení svých tzv. super-vlastností osobnosti využít více ze svého lidského potenciálu, stíhat více za méně času, být mimořádně efektivní a plnit si ve výsledku své cíle rychleji.

To mě zajímá! Chci být toho součástí a 12.4. v 19:30 sledovat ->>
50% Hotovo

Vysílání skrze interaktivní Zoom s Radkem je jen pro zvané, kteří opravdu dokáží dorazit na vysílání v daném čase. Nebude se opakovat a není žádný záznam. OK?

Kam chcete zaslat tajný přístupový odkaz?

Zoom se koná živě 12. 4. v 19:30 - 21:00.

Chráníme Vaše data, odhlášení z emailu jedním klikem. Odesláním souhlasíte s podmínkami na Ochranu osobních údajů.

  • #1 Proč 84% lidí nezažívá výrazný úspěch a jaké faktory jim brání

    Jak se dostat ze zóny průměrnosti? Kde ztroskotá nejvíce jedinců při snaze o karierní povýšení nebo ve svém podnikání? A jak přestat zažívat opakovaně dny se jménem “nic moc”?

  • # Jak identifikací svých rysů osobnosti znásobit své výsledky

    Poznejte unikátní typologii osobnosti, která vychází z modelování řady úspěšných lidí – Elon Musk, Steve Jobs, Sir Richard Branson, Nikola Tesla, Albert Einstein, Jeff Bezos a řady dalších. Uvidíte, kde leží potenciál právě Vás samých!

  • #3 7 kroků, které vytvoří páku na Vaši osobní hodnotu

    Čím jsme my sami hodnotnější, tím větší hodnotu ve výsledku přinášíme a tím větší se nám dostává i nazpět. Poznejte proto 7 kroků, které Vám pomohou napákovat to, co už umíte, kdo jste, kam směřujete, abyste dosáhli úspěchu mnohem rychleji.

Radek Karban, lídr osobnostního rozvoje

Dlouhou dobu jsem (také jako nejspíše Vy) hledal ty "zázračné strategie", které by umožnily zažít ten vysněný obrovský posun. Zjistil jsem při této cestě, co nefunguje, a co je jen ztrátou času. Mnohokrát při tom selhal.

A právě tato selhání mi ukázala, že je většina lidí na školách a dokonce i na většině kurzů vedena špatným způsobem, který jim s jejich výrazným posunem moc nepomůže. A tím, že jsem měl možnost dostat se k řadě vysoce úspěšných lidí v tomto světě, pracovat s mnoha CEO a také olympioniky, dnes s jistotou vím, než žije většina lidí v iluzi o cestě k úspěchu, která se jim překládá, než o skutečně funkčních věcech postavených na praxi.

Poznejte tak, co mi na mé cestě pomohlo dostat se k lidem, kteří mají za své přátele řadu prezidentů a TOP 10 nejvlivnějších planety. Na ZOOM setkání si z očí do čí popovídáme, kde a proč končí růst řady lidí (a kdy jsou svedeni z cesty) a samozřejmě i co s tím dělat.

Radek Karban, lídr osobnostního rozvoje
To zní skvěle. Registrovat na 12.4. v 19:30 sledovat ->>
50% Hotovo

Vysílání skrze interaktivní Zoom s Radkem je jen pro zvané, kteří opravdu dokáží dorazit na vysílání v daném čase. Nebude se opakovat a není žádný záznam. OK?

Kam chcete zaslat tajný přístupový odkaz?

Zoom se koná živě 12. 4. v 19:30 - 21:00.

Chráníme Vaše data, odhlášení z emailu jedním klikem. Odesláním souhlasíte s Podmínkami na ochranu osobních údajů.