Exkluzivní ZOOM interaktivní mini-workshop:

Jak rozpoznat výhody a silné stránky své osobnosti a mít díky tomu 2x lepší výsledky v profesi i životě

— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

⚠️ Zbývá poslední věc, ať se 12.4. v 19:30 lze spojit:

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”19″]POTVRĎTE ODKAZ V MAILU: Najděte právě zaslaný potvrzovací email od odesílatele Radek Karban ve své schránce (nejspíše bude ve složce Hromadné/Propagace/Reklamy) a klikněte v  EMAILU na odkaz, aby Vám ostrý odkaz na Zoom Meeting dorazil a spojíme se interaktivně online už 12. dubna 2022 v 19:30. Email dorazí do maximálně 10 minut.

Zároveň tento odkaz přetáhněte tahem myší do složky Doručená pošta (Inbox, tj. hlavní složka doručené pošty) a přidejte si mě do svých bezpečných příjemců či email adresáře.
[/text_block]

 • Name

  Dlouhou dobu jsem (také jako nejspíše Vy) hledal ty “zázračné strategie”, které by umožnily zažít ten vysněný obrovský posun. Zjistil jsem při této cestě, co nefunguje, a co je jen ztrátou času. Mnohokrát při tom selhal.

  A právě tato selhání mi ukázala, že je většina lidí na školách a dokonce i na většině kurzů vedena špatným způsobem, který jim s jejich výrazným posunem moc nepomůže. A tím, že jsem měl možnost dostat se k řadě vysoce úspěšných lidí v tomto světě, pracovat s mnoha CEO a také olympioniky, dnes s jistotou vím, než žije většina lidí v iluzi o cestě k úspěchu, která se jim překládá, než o skutečně funkčních věcech postavených na praxi.

  Poznejte tak, co mi na mé cestě pomohlo dostat se k lidem, kteří mají za své přátele řadu prezidentů a TOP 10 nejvlivnějších planety. Na ZOOM setkání si z očí do čí popovídáme, kde a proč končí růst řady lidí (a kdy jsou svedeni z cesty) a samozřejmě i co s tím dělat.

  Radek Karban, lídr osobnostního rozvoje

>
Stáhněte si zdarma pracovní sešit ke knize
Zadejte svůj email níže a získáte navíc zdarma přístup k celému pracovnímu sešitu.
 • Pomůžeme vám si věci ujasnit.
 • Pomůže vám spoustou pomocných otázek.
 • Přejdete od slov k činům. AKCE!
 • Budete se moci zúčastnit webinářů zdarma.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
NEMÁTE ČAS?
⇪ 5 sekund a je to vaše...
Ovládněte ho! 10 kroků na BLESKOVÉ zvýšení produktivity o minimálně 30%! Stažení IHNED!
Skvělé! Už je to na cestě na e-mail.
Pokud jste si náhodou neposlechli celé video, vraťte se teď k němu. Říkám tam věci, které nejsou ani v dopise, což je důležité pro pochopení toho, proč právě Vy byste měli být Hvězdným koučem a co Vám to vše přinese a dá.

Stáhnout dopis můžete také kliknutím sem. (otevře se do nového okna)

Budu se těšit, co na to řeknete.

Radek Karban, NLP TRAINER a autor bestselleru Aktivuj svůj potenicál
Stáhněte si detaily jak můžete začít!
Zadejte své údaje a posílám Vám to hned teď:
Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a chráněny dle Podmínek. Souhlasím, že mě může Akademie Radka Karbana kontaktovat. Odhlášení kdykoliv.