✅ Gratuluji! Rezervoval jsem vám místo na webinář.

 VÁŠ DALŠÍ NUTNÝ KROK: Najděte právě zaslaný potvrzovací email ve své schránce (nejspíše bude ve složce Hromadné/Propagace/Nevyžádaná pošta apod) a tento EMAIL PŘETÁHNĚTE MYŠÍ DO HLAVNÍ SLOŽKY(Doručená pošta/Inbox), aby Vám ostrý vysílací odkaz dorazil a opravdu se spojíme!

Těšte se na vysílání, kde najdete potenciál své osobnosti a jak být člověkem první ligy!

TIP: Dejte si hned teď upomínku do mobilu 60 minut před vysíláním, ať na něj nezapomenete. Start je ve 20:00.

Byla by škoda to prošvihnout, když se zdarma lze naučit, za co jinak lidé platí tisíce. Tato šance může být jen jedinkrát. Jak totiž přistupujeme k něčemu, tak to děláme ke všemu!

Klikněte a upozorním vás na Messanger

✅ CO SE BĚHEM ONLINE SEMINÁŘE NAUČÍTE a CO SI ODNESETE?

 • Objevíte systém 6ti klíčových schopností úspěšných lidí (zkopírujte je)
 • Pochopíte svou kategorie myšlení a najdete tak svůj vysoký přínos! Ukážeme si pokročilé tajné schéma typologie, které podpoří vaši schopnost mít lepší výsledky i naplnění v životě.
 • Odhalíte 3 tajemství, proč lidé selhávají a opakovaně zažívají neúspěch (a to i když se hodně snaží a dělají víc a víc...)
 • Jak mít 25 hodin denně? Mít více času na sebe a osobní život? I na toto téma extrémní efektivity se podíváme. Není třeba pracovat víc!
 • Co je mostem k překonání propasti mezi tím, kde jste dnes, a opravdovým životním i profesním úspěchem?
 • a mnoho dalšího pro všechny, kdo touží vyšvihnout se více v profesní rovině, v kariéře či podnikání a lépe se nasměrovat...

+ MAPA cesty k vašim cílům a snům ke stažení (má 9 kroků)

Co lidé říkají o Radkovi jiní...

Lenka Matoušková, vrcholová sportovkyně

Ladislav Vávra, podnikatel a majitel firmy

Chcete vědět jak dojít za vašimi cíli v co nejkratším čase?

Na závěr vysílání obdržíte odkaz ke stažení MAPY k cestě za Vašimi cíli... aneb jak stihnout více za méně času každý den v PDF.

Radek Karban

 • Je trenér rozvíjení lidského potenciál, life coach, NLP MASTER & autor tréninku Maximální Potenciál a knihy Aktivuj svůj potenciál
 • Ve 20ti při příchodu do Prahy na VŠ rozjel za rok firmu s 30ti pracovníky. Pak přišla krize a a Radek zjistil, že tehdy neuměl s lidmi tak dobře pracovat a podporovat je. Odletěl tak do USA hledat odpovědi na otázku “Co dělají vysoce úspěšní lidé jinak oproti většině? Proč jsou tak úžasní? Jaké je to jejich tajemství?" Vyzpovídal a potkal mnohé světové mentory z oblasti byznysu, vzdělávání i sportu. Pak jeho výsledky nabraly doslova raketové tempo.
 • O pár let později však jednou na první námraze na silnici rozsekal své auto na kusy a skončil sám v jeho troskách. Naštěstí přežil. To ho přivedlo k rozhodnutí otočit svůj život o 180° a inspirovat druhé v tom, aby žili skutečně na maximum a využívali všeho, co strategie úspěchu nabízejí. Protože každý si zaslouží žít úroveň vyšší kvality života už dnes. Ne až zítra nebo "někdy".
 • Vzdělával se od těch nejúspěšnějších lidí na světě jaké si dovedete jen představit. Od lidí, kteří pomáhali uspět i americkým prezidentům: Billu Clintonovi či Donaldu Trumpovi. Jejich přátele zná osobně, např. Roberta Kiyosakiho či Tonnyho Robbinse.
 • Za posledních 5 let pomohl uspět v životě již 4260+ spokojeným klientům svých tréninků a kurzů, který uskutečnil již přes 65.
 • Věří, že každý člověk může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude. Protože většina lidí není ochotna se skutečně vzdělávat a aplikovat vše do života. A když už lidé něco zkusí, tak u toho nevydrží. Často pak přeskakují od jedné “magické pilulky” k druhé a to nikam nevede.
 • Ačkoliv je skoro každý víkend pozvaný na různé konference a nebo sám školí, tráví více jak 3 měsíce v roce cestováním po světě, které nade vše miluje.

 Upozornění: Pokud jako svůj e-mail používáte Seznam.cz/Email.cz, zkontrolujte svou složku Hromadné. Pokud jako svůj e-mail používáte Gmail, Hotmail nebo Yahoo mail, zkontrolujte svou spamovou složku nebo Aktualizace či Promo. EMAIL Z NÍ PŘETÁHNĚTE MYŠÍ DO HLAVNÍ SLOŽKY, ať vám to tam už nepadá ode mě!

MALÁ PROSBA: Dáte vědět
o webináři na Facebooku

Moc by mi to pomohlo!


Jasně, Radku

Děkuji za Vaši pomoc
a těším se na webináři

Radek Karban