✅ Gratuluji! Rezervoval jsem vám místo na webinář.

 VÁŠ DALŠÍ NUTNÝ KROK: Najděte právě zaslaný potvrzovací email ve své schránce (nejspíše bude ve složce Hromadné/Propagace/Nevyžádaná pošta apod) a tento EMAIL PŘETÁHNĚTE MYŠÍ DO HLAVNÍ SLOŽKY(Doručená pošta/Inbox), aby Vám ostrý vysílací odkaz dorazil a opravdu se spojíme!

Těším se, až vám vše na online semináři ukážu.

TIP: Dejte si hned teď upomínku do mobilu 60 minut před vysíláním, ať na něj nezapomenete. Start od 20:00.

Klikněte a upozorním vás na Messanger

BONUS: Pokud budete opravdu ŽIVĚ sledovat a dáte tak vysílání prioritu, prozradím vám během vysílání tajný odkaz ke stažení MAPY výjimečných výsledků. 

Co lidé říkají o Radkovi jiní...

Lenka Matoušková, vrcholová sportovkyně

Ladislav Vávra, podnikatel a majitel firmy

Radek Karban

  • Je trenér rozvíjení lidského potenciál, life coach, NLP MASTER & autor tréninku Maximální Potenciál a knihy Aktivuj svůj potenciál
  • Ve 20ti při příchodu do Prahy na VŠ rozjel za rok firmu s 30ti pracovníky. Pak přišla krize a a Radek zjistil, že tehdy neuměl s lidmi tak dobře pracovat a podporovat je. Odletěl tak do USA hledat odpovědi na otázku “Co dělají vysoce úspěšní lidé jinak oproti většině? Proč jsou tak úžasní? Jaké je to jejich tajemství?" Vyzpovídal a potkal mnohé světové mentory z oblasti byznysu, vzdělávání i sportu. Pak jeho výsledky nabraly doslova raketové tempo.
  • O pár let později však jednou na první námraze na silnici rozsekal své auto na kusy a skončil sám v jeho troskách. Naštěstí přežil. To ho přivedlo k rozhodnutí otočit svůj život o 180° a inspirovat druhé v tom, aby žili skutečně na maximum a využívali všeho, co strategie úspěchu nabízejí. Protože každý si zaslouží žít úroveň vyšší kvality života už dnes. Ne až zítra nebo "někdy".
  • Vzdělával se od těch nejúspěšnějších lidí na světě jaké si dovedete jen představit. Od lidí, kteří pomáhali uspět i americkým prezidentům: Billu Clintonovi či Donaldu Trumpovi. Jejich přátele zná osobně, např. Roberta Kiyosakiho či Tonnyho Robbinse.
  • Za posledních 5 let pomohl uspět v životě již 6800+ spokojeným klientům svých tréninků a kurzů, který uskutečnil již přes 65.
  • Věří, že každý člověk může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude. Protože většina lidí není ochotna se skutečně vzdělávat a aplikovat vše do života. A když už lidé něco zkusí, tak u toho nevydrží. Často pak přeskakují od jedné “magické pilulky” k druhé a to nikam nevede.
  • Ačkoliv je skoro každý víkend pozvaný na různé konference a nebo sám školí, tráví více jak 3 měsíce v roce cestováním po světě, které nade vše miluje.

 Upozornění: Pokud jako svůj e-mail používáte Seznam.cz/Email.cz, zkontrolujte svou složku Hromadné. Pokud jako svůj e-mail používáte Gmail, Hotmail nebo Yahoo mail, zkontrolujte svou spamovou složku nebo Aktualizace či Promo. EMAIL Z NÍ PŘETÁHNĚTE MYŠÍ DO HLAVNÍ SLOŽKY, ať vám to tam už nepadá ode mě!

MALÁ PROSBA: Dáte vědět
o webináři na Facebooku

Moc by mi to pomohlo!


Jasně, Radku

Děkuji za Vaši pomoc
a těším se na webináři

Radek Karban