✅ A je to! Místo na online vysílání máte jisté. Přístupový odkaz na emailu. Přijďte včas, nedělám záznam.

 VÁŠ DALŠÍ NUTNÝ KROK: Najděte právě zaslaný potvrzovací email od odesílatele Radek Karban ve své schránce (nejspíše bude ve složce Hromadné/Propagace/Reklamy) a tento EMAIL PŘETÁHNĚTE MYŠÍ DO HLAVNÍ SLOŽKY(Doručená pošta), aby Vám ostrý vysílací odkaz dorazil a spojíme se!

Těšte se na vysílání, ve kterém probereme vše o koučování v České republice, jak to funguje, jaký je jeho potenciál i budoucnost i jak Vy sami můžete nejlépe začít a stát za začátku perspektivního oboru, kde poptávka převyšuje tržní nabídku.

TIP: Dejte si hned teď upomínku do mobilu 60 minut před vysíláním, ať na něj nezapomenete. Start je ve 20:00.

Klikněte a upozorním vás na Messanger

Vysílá pro vás Radek Karban

  • Trenér rozvíjení lidského potenciálu, NLP MASTER & autor výcviku Hvězdný kouč a tréninku Maximální Potenciál a knihy Aktivuj svůj potenciál, která se stala v ČR bestsellerem a má ji doma přes 10.000+ lidí.
  • Vzdělával se od úspěšných lidí zejména v USA, UK, SAE a Austrálii. Od lidí, kteří pomáhali uspět i americkým prezidentům: Billu Clintonovi či Donaldu Trumpovi. Jejich přátele zná osobně, např. Roberta Kiyosakiho (autor Bohatý táta, chudý táta) či Tonnyho Robbinse (#1 life coach na světě).
  • Založil několik společností u nás i ve světě. Aktuálně se naplno věnuje své vzdělávací Akademii Radka Karbana.
  • Za posledních 7 let pomohl uspět v životě 6600+ účastníkům svých tréninků a kurzů, který uskutečnil přes 75. Mezi jeho VIP klienty patří i známí vrcholoví sportovci nebo CEO středně velkých firem.
  • Věří, že každý člověk může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude. Protože většina lidí není ochotna se vzdělávat mimo běžný vzděl. systém a rozvíjet své silné stránky místo jen dorovnávání těch slabých. Hodně lidí tak hledá zázračnou pipulku, ale neuvědomují si, že jen systematická a dlouhodobá práce na sobě vede k trvajícím výsledkům namísto skokům up & down.
  • Ačkoliv je skoro každý víkend pozvaný na různé konference anebo sám školí, tráví více jak 3 měsíce v roce cestováním po světě, které nade vše miluje. Většinou ho můžete nalézt na Bali nebo někde kolem Austrálie.

Co říkají o Radkovi jiní...

Lenka Matoušková, vrcholová sportovkyně

 Upozornění: Pokud jako svůj e-mail používáte Seznam.cz/Email.cz, zkontrolujte svou složku Hromadné. Pokud jako svůj e-mail používáte Gmail, Hotmail nebo Yahoo mail, zkontrolujte svou spamovou složku nebo Aktualizace či Promo. EMAIL Z NÍ PŘETÁHNĚTE MYŠÍ DO HLAVNÍ SLOŽKY, ať vám to tam už nepadá ode mě!

MALÁ PROSBA: Dáte vědět
o webináři na Facebooku?

Koučové by měli lidem primárně pomáhat.


OK, inspirovat přátele

Děkuji za Vaši pomoc
a těším se na webináři

Radek Karban