„Dosáhněte svého maximálního potenciálu a žijte výjimečný život. Už dnes.“

8 předpokladů MAXIMÁLNÍHO ÚSPĚCHU v životě (2/2)

TIP 1: Získejte info o uvolnění pokračování kliknutím na [easy-social-like facebook="true" facebook_url="http://maximalnipotencial.cz/" skin="metro" counters=0 align="left"] Facebook vás pak automaticky upozorní.

TIP 2: Sdílejte toto video mezi své přátele tlačítky výše a pomozte zlepšit život dnes i jim. Budou vám vděční a pomůžete ve výsledku i sami sobě díky lepšímu prostředí lidí kolem vás. Pomozte šířit tyto myšlenky dále na sociálních sítích, e-mailem, či ústně sdílením svých dojmů a postřehů.

Kdo je na videu? Radek Karban (více zde), trenér rozvíjení lidského potenciálu, autor knihy Proměň své sny v realitu a zakladatel tréninku Maximální Potenciál

left-arrowright-arrow
NEPROŠVIHNĚTE NAVAZUJÍCÍ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ! 

Přihlaste se na tréninkový online seminář a vyrazte na cestu k využití svého maximálnímu potenciálu! Žijte skutečně naplno!

  • STRATEGIE EFEKTIVITY 2.0: Inspirujte se nejnovějšími výsledky v oblasti time managementu, neurověd a pozitivní psychologie. Za méně času o 20-40% vyšší výsledky!
  • LIFE BALANCE: Vytvořte ve svém životě rovnováhu mezi osobním a pracovním životem jednou provždy! Ukážeme vám, jak na to. KARIÉRA. PENÍZE. ZDRAVÍ. RODINA. LÁSKA. ČAS NA SEBE.
  • Ovládněte svou energii: Naučte se, jak se cítit mnohem energičtější, nabitější a živější bez stresu každý den. Vstávejte s nadšením a usínejte s pocitem skvěle prožitého dne!
Rezervovat místo na online semináři »(A získat strategii, jak se posunout ve svém životě o pořádný kus vpřed)

Kdo je Radek Karban?

Radek Karban je expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance. Pořádá pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost tréninky na vyrovnání se s nejrůznějšími strachy a prohloubení sebedůvěry a sebevědomí, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti a nastavení životní rovnováhy.

  • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse)
  • Radek procestoval za posledních 11 let 42 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
  • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP, díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
  • Je autorem několika českých online tréninků a knihy Proměň své sny v realitu.
  • Radek věří, že takový potenciál je v každém z nás. Jde jen o to, zdali ho objevíme a využijeme tím správným způsobem.

Stáhněte si Radka knihu
PROMĚŇ SVÉ SNY V REALITU »

CHCI stáhnout ebook »(a inspirovat se zkušenostmi Radka)

Řekněte o této možnosti růstu svým přátelům a kamarádům, přizvěte je do komunity:

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,linkedin,mail" counters=0 style="button" fullwidth="yes" point_type="simple" url="http://maximalnipotencial.cz/"]

Chcete být informování o
uvolnění navazujícího videa?

ANO, TO MUSÍM VIDĚT!
50% Hotovo

Mějte informace z první ruky!
Jakmile bude pokračování videa,
budete to ihned vědět jako první.

Zadejte své jméno a e-mail níže:

Nesnášíme spam, vaše údaje jsou v bezpečí.