Speciální šance se uzavře za:

Hledáte už dlouho TO NĚCO, co vám přinese pořádnou osobnostní a profesní expanzi?

Kdy vyletí vzhůru vaše finance, míra naplnění a zároveň schopnost se perfektně uplatnit v tomto světě a mít a přinášet VYSOKOU HODNOTU?

Tak jste to konečně našli!

Tento rozvojový vzdělávací program patří k nejprestižnějším profesionálním programům v České republice obsahující ověřené strategie a funkční zkratky.

POZOR - tento program neobsahuje teorii, toto je POUZE o praktických a snadno uchopitelných věcech okamžitě zaveditelných do vašeho života.

Vznikal několikaletým vývojem při spolupráci s řadou úspěšných lidí a CEO a jmenuje se...

Maximální Potenciál 🏆

Obsahuje 7 klíčových částí, které vedou k nalezení, využití a rozvinutí toho nejlepšího, co máte v sobě. Abyste excelovali a dosahovali pravidelně a systematicky výjimečné úrovně úspěchu a životního naplnění.

 • Naleznete (ne)férové výhody své osobnosti a skryté talenty

  Lidé staré školy říkají, že musíme být dobří ve všem. Moderní přístup říká, že musíme být výjimeční v tom, pro co máme nejlepší předpoklady. Bude mi velkým potěšením ukázat Vám Váš maximální potenciál, čeho všeho jste schopní, a co roky dřímalo ve Vás.

 • Využijeme PÁKY na Vaši hodnotu a X-znásobíte příjmy

  Pochopíte svůj největší přínos a jak vnést nadšení a energii do Vašeho života, abyste cítili ohromné vnitřní naplnění, znásobili míru svého štěstí a sdíleli co nejefektivněji to, KÝM jste Vy. Začnete hrát první ligu.

 • Rozvinete své schopnosti pro osobní i profesní úspěchy

  Díky objevení specifik Vaší osobnosti, budete umět skrze nejmodernější nástroje lépe pracovat s časem, prioritami, cíli, nápady, rozhodováním i způsobu jednání s lidmi. Zvednete svou produktivitu, výkonnost i koncentraci. Budete vyrovnanější a energičtější. Osvojíte si  nejpřínosnější světové posilující návyky, rutiny a strategie.

Antonín Jankovsky

Váš trénink je naprosto fantastická akce! Člověk tu zjistí, co dělal celou dobu blbě a jak to má dělat prostě správně!... Doporučuji všem!

Antonín Jankovsky
Jan Hušák

Každému mohu doporučit, protože každý zde najde zaručeně spoustu užitečných informací a tipů pro sebe, co může zlepšit, a co změnit!

Jan Hušák
Hana Rukavičková

Tento trénink mi dal do života MOC! Dal mi návod na to jak mám žít tak, jak chci, a moc mi to pomohlo! Děkuji, všem vřele doporučuji! 🙂

Hana Rukavičková

Poslechněte si pár lidí, co trénink zažili... 🙂

(konkrétní reference lidí z tréninku Maximální Potenciál)

„Tak s takovým typem semináře jsem se nikdy nesetkala. Radek Karban mě hodně oslovil a ráda si z toho vezmu spoustu nových dovedností, zkušeností a návyků.“

Zbývají jen 2 místa pro vstup do celého programu:

 • 3 DENNÍ ŽIVÝ PROFESIONÁLNÍ TRÉNINK 13 - 15. 5. 2022 v Praze v běžné ceně 16 990 Kč.
 • Tištěný TRÉNINKOVÝ MANUÁL plný funkčních strategií k napákování své hodnoty a TOP návyky vítězů, cca. 200 stran
 • PŘÍSTUP ke všem přednášejícím s řad úspěšných a bohatých lidí s možnost seznámení
 • REGISTRAČNÍ materiály a podklady pro celý trénink
 • BONUS: Kompletní online trénink Maximální Potenciál Premium s 25+ videi v hodnotě 7990 Kč zdarma! OKAMŽITÝ PŘÍSTUP ONLINE 24/7/365.
 • BONUS: Startovací osobní Hvězdný koučing v hodnotě 1490 Kč pro Vás teď zdarma.
 • BONUS: Přístup do privátní FB skupiny studentů dosahujících maxima v hodnotě 1990 Kč pro Vás teď zdarma.

Vyplatí se mi to? Zodpovězte si sami...

 • Co kdybyste mohli přeskočit průměrnou 5-7 letou dobu skrze běžné vzdělávání než se vám to podaří poskládat z různých zdrojů a lidí vlastním úsilím (ze kterého jednoho až bolí hlava a mnozí to vzdají)? A rovnou byste přesně věděli co a jak udělat a měli pro sebe i správné vedení… Stálo by to za tuto investici?
 • Co kdybyste díky tomu začali naplno dělat to, co by vás naplňovalo a bavilo 
a přinášelo 2x, 3x, 5x, 7x či vyšší příjem, než máte nyní, stálo by to za takovou investici?
 • Pokud si říkáte "jasně", budete překvapení výsledky po absolvování tohoto programu. Je velmi precizní a systematický, budete rádi za dnešní rozhodnutí být u toho!

Vyplňte svou přihlášku, než se zbývající místa obsadí:

„Dosáhněte svého maximálního potenciálu a žijte výjimečný život. Už dnes.“

Vzděláváte se s nejlepšími...

Tréninkem Maximální Potenciál Vás bude provázet Radek Karban.

 • Trenér rozvíjení lidského potenciálu, NLP MASTER & autor výcviku Hvězdný kouč a tréninku Maximální Potenciál a knihy Aktivuj svůj potenciál, která se stala v ČR bestsellerem a má ji doma přes 13.000+ lidí.
 • Vzdělával se od úspěšnými lidí zejména v USA, UK, SAE a Austrálii. Od lidí, kteří pomáhali uspět i americkým prezidentům: Billu Clintonovi či Donaldu Trumpovi. Jejich přátele zná osobně, např. Roberta Kiyosakiho (autor Bohatý táta, chudý táta) či Tonnyho Robbinse (#1 life coach na světě).
 • Založil několik společností u nás i ve světě. Aktuálně se naplno věnuje své vzdělávací Akademii Radka Karbana a škole Hvězdných koučů, kterou také založil.
 • Za posledních 12 let pomohl uspět v životě 12000+ účastníkům svých tréninků a kurzů, který uskutečnil přes 75. Mezi jeho VIP klienty patří i známí vrcholoví sportovci nebo CEO středně velkých firem.
 • Věří, že každý člověk může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude. Protože většina lidí není ochotna se vzdělávat mimo běžný vzděl. systém a rozvíjet své silné stránky místo jen dorovnávání těch slabých. Hodně lidí tak hledá zázračnou pilulku, ale neuvědomují si, že jen systematická a dlouhodobá práce na sobě vede k trvajícím výsledkům namísto skokům up & down.
 • Ačkoliv je skoro každý víkend pozvaný na různé konference anebo sám školí, tráví více jak 3 měsíce v roce cestováním po světě, které nade vše miluje. Většinou ho můžete nalézt na Bali nebo někde kolem Austrálie.
Brian Tracy

Brian Tracy, autor 50ti knih o byznyse

Robert Kiyosaki,přítel Donalda Trumpa

Robert Kiyosaki, přítel Donalda Trumpa

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Máte 100% garanci!

Nic neriskujete. Můžete jen získat!

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz*, pokud usoudíte na místě po jeho skončení, že vám po absolvování všech cvičení, aktivit a plného programu nic nedal a nic se stejně nezmění. Nechci vaše peníze, pokud za ně neuvidíte mnohem vyšší hodnotu.

Jsem si však naprosto jistý kvalitou tréninku, že budete nadšení tak, jako stovky předchozích účastníků a tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse posunout se velký kus vpřed. Máte mé slovo.

Chcete tedy dosáhnout svého maximálního potenciálu?

Chcete od života více? Posunout svůj osobní, profesní či podnikatelský život na mnohem vyšší úroveň úspěchu a naplnění? Pokud ano, pak je tento program pro Vás jako ušitý. Užijete si jej a budete z něho ještě dlouhé roky těžit do svého života.

Moc se na Vás osobně těším na tréninku.

P.S. Ovládnete-li strategie k dosahování úspěchu, ušetříte si tím celou dekádu "zkoušení". Proto jsem si 100% jistý, že je to ta nejlepší investice, kterou můžete v tuto chvíli do sebe a svého života udělat.

podpis_ss

- Radek Karban,
autor programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL
autor bestselleru Aktivuj svůj potenciál
zakladatel školy Hvězdných koučů

⇧ Vyplňte nyní přihlášku. Později již by nemuselo být místo dostupné. ⇧

Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz

Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP