Speciální šance se uzavře za:

— SPACER —

Hledáte už dlouho TO NĚCO, co vám přinese pořádnou osobnostní a profesní expanzi?

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”25″ font_font=”Arial” font_style=”normal” font_color=”%23474747″]Kdy vyletí vzhůru vaše finance, míra naplnění a zároveň schopnost se perfektně uplatnit v tomto světě a mít a přinášet VYSOKOU HODNOTU?

Tak jste to konečně našli!

Tento rozvojový vzdělávací program patří k nejprestižnějším profesionálním programům v České republice obsahující ověřené strategie a funkční zkratky.[/text_block]

POZOR – tento program neobsahuje teorii, toto je POUZE o praktických a snadno uchopitelných věcech okamžitě zaveditelných do vašeho života.

Vznikal několikaletým vývojem při spolupráci s řadou úspěšných lidí a CEO a jmenuje se…

Maximální Potenciál 🏆

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”25″ font_font=”Arial” font_style=”normal” font_color=”%23474747″]Obsahuje 7 klíčových částí, které vedou k nalezení, využití a rozvinutí toho nejlepšího, co máte v sobě. Abyste excelovali a dosahovali pravidelně a systematicky výjimečné úrovně úspěchu a životního naplnění.[/text_block]
 • Naleznete (ne)férové výhody své osobnosti a skryté talenty

  Lidé staré školy říkají, že musíme být dobří ve všem. Moderní přístup říká, že musíme být výjimeční v tom, pro co máme nejlepší předpoklady. Bude mi velkým potěšením ukázat Vám Váš maximální potenciál, čeho všeho jste schopní, a co roky dřímalo ve Vás.

 • Využijeme PÁKY na Vaši hodnotu a X-znásobíte příjmy

  Pochopíte svůj největší přínos a jak vnést nadšení a energii do Vašeho života, abyste cítili ohromné vnitřní naplnění, znásobili míru svého štěstí a sdíleli co nejefektivněji to, KÝM jste Vy. Začnete hrát první ligu.

 • Rozvinete své schopnosti pro osobní i profesní úspěchy

  Díky objevení specifik Vaší osobnosti, budete umět skrze nejmodernější nástroje lépe pracovat s časem, prioritami, cíli, nápady, rozhodováním i způsobu jednání s lidmi. Zvednete svou produktivitu, výkonnost i koncentraci. Budete vyrovnanější a energičtější. Osvojíte si  nejpřínosnější světové posilující návyky, rutiny a strategie.

Antonín Jankovsky

Váš trénink je naprosto fantastická akce! Člověk tu zjistí, co dělal celou dobu blbě a jak to má dělat prostě správně!… Doporučuji všem!

Antonín Jankovsky

Jan Hušák

Každému mohu doporučit, protože každý zde najde zaručeně spoustu užitečných informací a tipů pro sebe, co může zlepšit, a co změnit!

Jan Hušák

Hana Rukavičková

Tento trénink mi dal do života MOC! Dal mi návod na to jak mám žít tak, jak chci, a moc mi to pomohlo! Děkuji, všem vřele doporučuji! 🙂

Hana Rukavičková

<a name="reference"></a>

Poslechněte si pár lidí, co trénink zažili… 🙂

(konkrétní reference lidí z tréninku Maximální Potenciál)

„Tak s takovým typem semináře jsem se nikdy nesetkala. Radek Karban mě hodně oslovil a ráda si z toho vezmu spoustu nových dovedností, zkušeností a návyků.“

Zbývají jen 2 místa pro vstup do celého programu:

 • 3 DENNÍ ŽIVÝ PROFESIONÁLNÍ TRÉNINK 13 – 15. 5. 2022 v Praze v běžné ceně 16 990 Kč.
 • Tištěný TRÉNINKOVÝ MANUÁL plný funkčních strategií k napákování své hodnoty a TOP návyky vítězů, cca. 200 stran
 • PŘÍSTUP ke všem přednášejícím s řad úspěšných a bohatých lidí s  možnost seznámení
 • REGISTRAČNÍ materiály a podklady pro celý trénink
 • BONUS: Kompletní online trénink Maximální Potenciál Premium s 25+ videi v hodnotě 7990 Kč zdarma! OKAMŽITÝ PŘÍSTUP ONLINE 24/7/365.
 • BONUS: Startovací osobní Hvězdný koučing v hodnotě 1490 Kč pro Vás teď zdarma.
 • BONUS: Přístup do privátní FB skupiny studentů dosahujících maxima v hodnotě 1990 Kč pro Vás teď zdarma.

Vyplatí se mi to? Zodpovězte si sami…

 • Co kdybyste mohli přeskočit průměrnou 5-7 letou dobu skrze běžné vzdělávání než se vám to podaří poskládat z různých zdrojů a lidí vlastním úsilím (ze kterého jednoho až bolí hlava a mnozí to vzdají)? A rovnou byste přesně věděli co a jak udělat a měli pro sebe i správné vedení… Stálo by to za tuto investici?
 • Co kdybyste díky tomu začali naplno dělat to, co by vás naplňovalo a bavilo 
a přinášelo 2x, 3x, 5x, 7x či vyšší příjem, než máte nyní, stálo by to za takovou investici?
 • Pokud si říkáte “jasně”, budete překvapení výsledky po absolvování tohoto programu. Je velmi precizní a systematický, budete rádi za dnešní rozhodnutí být u toho!

Vyplňte svou přihlášku, než se zbývající místa obsadí:

[text_block style=”style_1.png” align=”left” width=”940″][/text_block]

„Dosáhněte svého maximálního potenciálu a žijte výjimečný život. Už dnes.“

— SPACER —