— SPACER —

OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ I SAMI SEBE

UČIŇTE ROK 2017 TÍM NEJLEPŠÍM V ŽIVOTĚ!

— SPACER —

Investice do sebe a rozvoje svých blízkých je DAR, který MĚNÍ ŽIVOTY.

 • Darujte to, co vytváří hodnotu

  Chcete-li komukoliv udělat opravdovou radost, tak ta neleží v materiálních věcech. Radost je emoce. Darujte emoce. Zážitky a tréninky, na kterých plno skvělých emocí lze zažít a naučit se, jak je zažívat častěji a mít se lépe.

 • Pomůžete sobě, pomůžete i jim

  A zároveň když pomůžete jim, pomůžete i sobe. Lidé jsou ve svém nejbližším okolí obrovsky propojení. Ne nadarmo se zjistilo, že jsme průměrem svých 5ti nejbližších přátel. Vytvořte svět lepším, můžete to ovlivnit!

 • Darujte to, co má trvalý dopad

  Máte také plno blbostí a krámů na poličkách? V šuplíkách? Co jste někdy dostali a rychle uklidili? Buďte jiní! Darujte lidem i sobě to, co vytváří život lepší. Navždy. Jako jsou skutečné tréninky, které vedou ke změnám v životě.

 • Buďte jedineční!

  Ať na vás vaši blízcí nezapomenou! Čím silnější emoce jim dopřejte, tím více se s nimi “spojíte”. Darujte jim vánoční dárkové poukazy na tréninky, za které vám ve výsledku budou vděční. Tak, jak jste za ně byli vděční vy sami.

Dejte sami sobě ten největší dar ze všech – rozhodněte se učinit rok 2017 tím nejlepším rokem svého života! Vytvořte lepší a hlubší intimní i přátelské vztahy, finanční svobodu, pevné zdraví, nebo najděte cestu, jak žít více naplno. Nikdy nebyl lepší čas, než je právě v tomto vánočním období – naplánovat si svůj růst a posun v životě a pojistit si, že se skutečně něco změní. Je období dávání, tak toho využijte i pro své přátele, rodinu a známé, na kterých vám skutečně záleží, nikdy na to nezapomenou a budou vám nesmírně vděční!

– Radek Karban – 
trenér rozvíjení lidského potenciálu


— SPACER —

ŽIVOT JE DAR

DÁVEJ A STÁVEJ SE LEPŠÍM ČLOVĚKEM

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_style=”300″]Nikdy není během roku lepší čas uvědomit si, jak obrovský dar život je, než právě v období Vánoc, kdy jsme obklopeni našimi nejbližšími. Oslavujte ty, které máte rádi a jsou vám vzácní. Když pomáháme ostatním, stáváme se lepšími lidmi.

A tak i my dnes dáváme. Rozdáváme naše nejlepší zvýhodněné příležitosti, jak posunout svůj život a život vašich blízkých na vyšší úroveň a učinit ho lepším a bohatším.[/text_block]

— SPACER —

— SPACER —

VYKROČTE V ROCE 2017 TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM

arrow

arrow

Trénink Maximální Potenciál ŽIVĚ máte za sebou.
Příští rok bude ještě lepší! Buďte u toho znovu!

MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ 2017

6. – 8. října 2017 v Praze

 • Posuňte svůj život na vyšší úroveň úspěchu, energie a naplnění! Tento unikátní trénink bude i v roce 2017. Ještě více do hloubky. Materiály rozšíříme. Tam chcete být!
 • Bylo by skvělé, kdyby na něm bylo ještě více skvělých TOP hostů s výstupy na jednotlivé oblasti? V dalším roce se to stane skutečností! Chtěli jste to nejlepší, budete to mít!
 • Velmi se vám líbily ochutnávky, raw, mozková posilovna. Příště toho bude 3x víc! Spousta nových skvělých nástrojů a doplňků, které vám umožní ještě větší posun!
 • Pokud vám připadalo, že máte hodně nového, pak budete žasnout příště! Dali jsme si závazek dodat v říjnu 2x větší hodnotu pro praktické využití a přidali kapitolu mistrovství návyků. WOOOOW! Moc se na vás všechny těšíme!

VÍCE DO HLOUBKY. VÍCE PRAKTICKÝCH VĚCÍ!

POZNEJTE NOVÉ LIDI. A DALŠÍ TOP HOSTY!

INSPIRUJTE SE NOVINKAMI ZA CELÝ ROK!

Absolventi místo 7990 jen 2990 Kč!

Vaši přátelé místo 7990 jen 4990 Kč!

Objednat zvýhodněnou vstupenku »