OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ I SAMI SEBE

UČIŇTE ROK 2017 TÍM NEJLEPŠÍM V ŽIVOTĚ!


Investice do sebe a rozvoje svých blízkých je DAR, který MĚNÍ ŽIVOTY.

 • Darujte to, co vytváří hodnotu

  Chcete-li komukoliv udělat opravdovou radost, tak ta neleží v materiálních věcech. Radost je emoce. Darujte emoce. Zážitky a tréninky, na kterých plno skvělých emocí lze zažít a naučit se, jak je zažívat častěji a mít se lépe.

 • Pomůžete sobě, pomůžete i jim

  A zároveň když pomůžete jim, pomůžete i sobe. Lidé jsou ve svém nejbližším okolí obrovsky propojení. Ne nadarmo se zjistilo, že jsme průměrem svých 5ti nejbližších přátel. Vytvořte svět lepším, můžete to ovlivnit!

 • Darujte to, co má trvalý dopad

  Máte také plno blbostí a krámů na poličkách? V šuplíkách? Co jste někdy dostali a rychle uklidili? Buďte jiní! Darujte lidem i sobě to, co vytváří život lepší. Navždy. Jako jsou skutečné tréninky, které vedou ke změnám v životě.

 • Buďte jedineční!

  Ať na vás vaši blízcí nezapomenou! Čím silnější emoce jim dopřejte, tím více se s nimi “spojíte”. Darujte jim vánoční dárkové poukazy na tréninky, za které vám ve výsledku budou vděční. Tak, jak jste za ně byli vděční vy sami.

Dejte sami sobě ten největší dar ze všech - rozhodněte se učinit rok 2017 tím nejlepším rokem svého života! Vytvořte lepší a hlubší intimní i přátelské vztahy, finanční svobodu, pevné zdraví, nebo najděte cestu, jak žít více naplno. Nikdy nebyl lepší čas, než je právě v tomto vánočním období - naplánovat si svůj růst a posun v životě a pojistit si, že se skutečně něco změní. Je období dávání, tak toho využijte i pro své přátele, rodinu a známé, na kterých vám skutečně záleží, nikdy na to nezapomenou a budou vám nesmírně vděční!

- Radek Karban - 
trenér rozvíjení lidského potenciálu

-

ŽIVOT JE DAR

DÁVEJ A STÁVEJ SE LEPŠÍM ČLOVĚKEM

Nikdy není během roku lepší čas uvědomit si, jak obrovský dar život je, než právě v období Vánoc, kdy jsme obklopeni našimi nejbližšími. Oslavujte ty, které máte rádi a jsou vám vzácní. Když pomáháme ostatním, stáváme se lepšími lidmi.

A tak i my dnes dáváme. Rozdáváme naše nejlepší zvýhodněné příležitosti, jak posunout svůj život a život vašich blízkých na vyšší úroveň a učinit ho lepším a bohatším.

VYKROČTE V ROCE 2017 TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM

arrow
arrow

Trénink Maximální Potenciál ŽIVĚ máte za sebou.
Příští rok bude ještě lepší! Buďte u toho znovu!

MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ 2017

6. - 8. října 2017 v Praze

 • Posuňte svůj život na vyšší úroveň úspěchu, energie a naplnění! Tento unikátní trénink bude i v roce 2017. Ještě více do hloubky. Materiály rozšíříme. Tam chcete být!
 • Bylo by skvělé, kdyby na něm bylo ještě více skvělých TOP hostů s výstupy na jednotlivé oblasti? V dalším roce se to stane skutečností! Chtěli jste to nejlepší, budete to mít!
 • Velmi se vám líbily ochutnávky, raw, mozková posilovna. Příště toho bude 3x víc! Spousta nových skvělých nástrojů a doplňků, které vám umožní ještě větší posun!
 • Pokud vám připadalo, že máte hodně nového, pak budete žasnout příště! Dali jsme si závazek dodat v říjnu 2x větší hodnotu pro praktické využití a přidali kapitolu mistrovství návyků. WOOOOW! Moc se na vás všechny těšíme!

VÍCE DO HLOUBKY. VÍCE PRAKTICKÝCH VĚCÍ!

POZNEJTE NOVÉ LIDI. A DALŠÍ TOP HOSTY!

INSPIRUJTE SE NOVINKAMI ZA CELÝ ROK!

Absolventi místo 7990 jen 2990 Kč!

Vaši přátelé místo 7990 jen 4990 Kč!

Objednat zvýhodněnou vstupenku »
shadow-ornament

Chcete více peněz? Přestat žít od výplaty k výplatě? Jít naproti finanční svobodě? Žít bohatý život?

Myšlení MILIONÁŘŮ

18 - 19. března 2017 v Praze

 • Zjistěte, jaká přesvědčení Vám brání být opravdu bohatými? JAK přenastavit Váš finanční KOMPAS a dosáhnout skutečné finanční svobody?
 • Vrtalo vám někdy hlavou, jak je možné, že když milionáře oberete o poslední korunu jak se opakovalo mnohokrát v historii, do roka to získá zpět a ještě to znásobí!?
 • Objevte legendární systém skutečných milionářů - jak pracují s penězi, jak je rozdělují a kam je dávají.
 • Navážete na tomto tréninku hluboký vztah k energii peněz. Stanou se prostředkem ke splnění VAŠICH SNŮ!

STAŇTE SE SILNÝM MAGNETEM NA PENÍZE!

Vánoční akce místo 7990 jen 3990 Kč!

Objednat zvýhodněnou vstupenku »
shadow-ornament

Jste muž a cítíte, že vám dochází vaše síla? Jste často vyčerpaný? Nevíte, jak dál? Dobijte se!

MUŽSKÁ ENERGIE

14 - 16. dubna 2017, Doksy

 • Intenzivní průlomový workshop pro všechny muže, kteří chtějí naplno rozvinout své mužské stránky, osvobodit se od stresu a pocítit novou sílu a energii.
 • Řešíš cokoliv ve svém životě? A rád bys znal upřímný názor dalších mužů a jejich zkušenosti? Jeden „starší“ muž vede kruh a dohlíží, abychom mluvili více ze srdce a méně myslí. Vytváří bezpečné prostředí, díky kterému máš jedinečnou šanci vyřešit to, co tě dlouho trápí či řešíš.
 • Připadá ti, že nerozumíš ženám, jak bys chtěl? Chceš do vztahu vnést více lásky, hloubky a vášně? Naučíš se nové způsoby, jak to udělat.
 • Dobiješ na tomto tréninku své baterky jak po měsíční dovolené. Naučíš se kultivovat své mužské tělo mužskými způsoby. To musíš prostě zažít!

PRAVDIVĚJŠÍM MUŽEM VE SVÉ PLNÉ SÍLE!

Doplatek kurzovného + ubytování na místě 4490 Kč. Strava 720 Kč.

Objednat zvýhodněnou vstupenku »
shadow-ornament

Připadá vám, že jste často ve stresu? Nevíte, jak si trvale udržet svou vnitřní rovnováhu a klid?

SÍLA MEDITACE

21 - 23. dubna 2017 v Praze

 • Lidé jsou neustále ve stresu. Zatížení průměrného člověka je 6x vyšší, než před sto lety. Hladina úzkosti je dnes podle výzkumu u běžných lidí stejná, jako v 19. století u klientů psychiatrů. Je potřeba s tím něco udělat. Jak to zvládat?
 • Meditace obrovsky prospívá zdraví. Vyplavuje endorfiny. Zlepšuje fungování imunitního systému. Pojďte si naučit, jak ji zavést efektivně do života.
 • Vysoce úspěšní lidé dnešního světa od TOP manažerů po ředitele největších korporací jako byl Steve Jobs, úspěšně meditace používají ke zlepšení soustředěnosti, získávání nadhledu, vytvoření klidu. Získejte tuto výhodu i vy!
 • Na tomto jedinečném 3-denním tréninku uprostřed krásné přírody poznáte více sami sebe, utišíte mysl a získáte svobodu nad EGEm, které většinu lidí řídí, místo aby ho řídili oni. Budete radostnější a šťastnější v životě!

POJĎTE VSTŘÍC LEPŠÍ ŽIVOTNÍ ROVNOVÁZE!

Doplatek kurzovného + ubytování na místě 4990 Kč, ve dvou je doplatek 8480 Kč.

Objednat zvýhodněnou vstupenku »

PRO MUŽE, ŽENY i PÁRY. 🙂

 • Kurz mi dal nové informace, skvělé zážitky, nové meditační techniky, úžasný pocit uzdravení mého těla a duše.
  Ladislav Vávra
 • Zážitek, který jsem zde prožil mi pomohl pochopit niterněji sebe sama. Měl jsem možnost sdílet energii se stejně naladěnými lidmi. Pocítil jsem naprosté uvolnění během meditací.
  Tomáš Motyčka
 • Kurz mi přinesl nové poznání a uvědomění si mnoha věcí. Po kurzu se cítím odpočatý a vyrovnaný, plný elánu a energie.
  Jan Kraus
 • Skvělé prožitky i uvědomění. Nejvíce mi daly techniky uvolňování emocionálního napětí. Uvědomění těla a krásy jedinečnosti.
  Petr Smetana
 • Naprosto jedinečné! Směju se teď jako za mlada, plný radosti a nadšení do života. Výborně jsem se odreagoval, uvolnil a dozvěděl spoustu nového o sobě a jak dál v životě. Doporučuju všem!
  Milan Dlouhý
shadow-ornament

Zbavte se strachu ze selhání! A dalších limitujících strachů, přesvědčení a pocitů, jako "Nejsem dost dobrý", "To nedokážu", "Na to nemám"!

Zažehni svou vnitřní sílu

5 - 7. května 2017 v Praze

 • Dovedete si přestavit, že už vás v životě nic nebrzdí? Nejste pod nadvládou vlastních strachů a obav? A už nemáte ani limitující přesvědčení jako “na to nemám”, “nejsem ještě dost dobrý”, “to nezvládnu”, “je to těžké”? Co byste díky tomu mohli změnit, dokázat, mít či zažít? Váš byznys, kariéra, vztahy, to všechno bleskově poroste!
 • Výjimečně úspěšní lidé se naučili využívat skrytých rezerv, které v sobě měli. Naučili se vědomě ovládat svůj strach a proměnit ho v odvahu, sílu a touhu uspět. Odstraňte převzatá omezení ze svého života jednou provždy!
 • Objevíte v sobě obrovský hlad po růstu a dostanete nástroje a návyky, které vám pomohou vytvořit masivní změny v životě lusknutím prstu.
 • Budete moci zažít legendární 5 metrový přechod přes žhavé uhlíky bosou nohou jako spoustu dalších skvělých prožitkových cvičení, jen jednou ročně! Tato fenomenální technika je využívána prezidenty, dělal ji i Obama pro zvolení, neboť má neuvěřitelnou vnitřní sílu a ve správném stavu mysli (do kterého se dostanete) dokážete skutečně i dříve nemyslitelné. Rozšiřte si svůj svět možností, sebedůvěry a odhodlání a mějte výjimečné výsledky!

ZAŽIJTE BOD ZLOMU VE SVÉM ŽIVOTĚ!

Vánoční akce místo 11 240 jen 5620 Kč!

Objednat zvýhodněnou vstupenku »

UČIŇTE ROK 2017 TÍM NEJLEPŠÍM ROKEM ŽIVOTA!
Buďte inspirací pro všechny kolem sebe!

 • Stačí si jen vybrat!

  Zvolte si ten svůj trénink k oblasti, kterou chcete zlepšit, a mějte jistotu, že budete mít místo, a to za tu nejlepší možnou vánoční cenu. Zaneste si termín rovnou do diáře – naplánujte si svůj osobnostní růst!

 • Dárkový poukaz

  Ke všem objednávkám z této vánoční stránky obdržíte i krásný dárkový poukaz v PDF rovnou k vytištění. Jméno obdarovaného nám, prosím, napište do poznámky ve formuláři. Do 24 hodin ho budete mít v e-mailu.

 • Zvýhodněné ceny dvou vstupenek

  Zakupte si vstupenku na stejný tréninku pro 2 a více osob a máte ještě výhodnější a tu nejlepší možnou cenu! Jsou přeci Vánoce! Podpořte své blízké, partnera, rodinu, kolegy.

 • Vyšší životní standard!

  Dejte si závazek: Učinit svůj život lepším! Prosinec je období rekapitulací uplynulého roku. Jděte do nového naplno! Jděte do nového s tím, že tréninkem potvrdíte svůj záměr uspět!

ROK 2017 JE ZA DVEŘMI!
Zajistěte si svůj posun, už dnes.

Vyplňte nyní tento formulář

Pro dárkový poukaz zadejte jméno obdarovaného do poznámky.

arrow

Chceme-li mít něco, co jsme nikdy neměli, musíme začít dělat něco, co jsme nikdy nedělali. Dejme ten dar mít se lépe sami sobě a naučit se něco nového a dopřát to i našim přátelům. Ty jiskřivé oči plné radosti a nadšení pak mluví za vše.

Žijte život, o kterém budete rádi vyprávět.
- Radek Karban, autor knihy Proměň své sny v realitu


Čas VÁNOČNÍ ŠANCE se krátí.

Stihnete svou 50%+ slevu?