Můžete spoustu věcí v životě změnit…

ZDRAVÍ. VZTAHY. FINANCE. VÍCE ČASU NA SEBE. BÝT ŠŤASTNĚJŠÍ.

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_color=”%23000000″ top_padding=”20″]Třídenní trénink Maximální Potenciál ŽIVĚ byl úžasný. Ta amosféra! Energie! WOW. Ještě teď na něj vzpomínáme. Pokud jste na něm byli celou dobu, víte. Bylo to legendární!

Zazněla tam spousta skvělých informací, doporučení a tipů, které vedou k mnohonásobně vyšší životní úrovni, než jakou má většina lidí. K většímu naplnění, hloubce a úspěchu v životě. Ke stavu, kdy se můžete cítit plní energie, vitality a mít větší dopad na lidi kolem sebe a být přesvědčivější a vlivnější ( i na svého partnera/ku).

Trvalo nám to 11 let, než jsme tyto zkušenosti od našich světových mentorů a ze závěrů převratných výzkumů nasbírali a vyzkoušeli sami na sobě. To nejlepší z toho máte dnes možnost získat právě v programu Maximální Potenciál ONLINE, do kterého vás srdečně zveme.

Pokud jste na živé akci nakonec nebyli, oceníte jistě špičkově sestříhané záznamy (přes 20 hodin!) nabitého obsahu v několika desítkách lekcí. A pokud jste byli, věříme, že budete rádi za možnost si cvičení a doporučení připomenout a uvědomit si další AHA momenty. Sami víme, že častokrát na mnohé skvělé věci zapomeneme nebo si je jednoduše na tréninzích nestihneme zapsat, bylo toho prostě jak jsme četli z nadšených výstupů spokojenosti moc! 🙂

Proto jsme vše pro vás shrnuli a připravili do online podoby, kde máte více jak 600 slajdů z prezentací přímo ve videích, aby vám neunikla ani jediná myšlenka. Je to úžasné, když se ke všemu můžete kdykoliv vrátit a prožít to znovu. Doplnit co vám chybí nebo jste přehlédli. Odkudkoliv a kdykoliv chcete z pohodlí svého domova anebo na cestách. Přes internet. 

Online program Maximální Potenciál se skládá ze 6 modulů + nultý úvodní a další s bonusy se spoustou video lekcí, pracovních sešitů, úkolů a rekapitulačních videí. Ke všemu můžete navíc pokládat i doplňující otázky a dotazy. A to je skvělé! Rádi vám dáme další doporučení, zdroje a tipy, které potřebujete vědět.[/text_block]

TÝDEN #1

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Nástroje k urychlení vašeho růstu a úspěchu v životě (od A do Z)
✓ Prospěšné návyky vysoce úspěšných lidí, ať se zlepšíte okamžitě
✓ 5 triggerů, díky kterým budete více disciplinovaní a soustředění
✓ Principy, jak zvládat více než ostatní za méně času (efektivita 2.0)
✓ Jak motivovat sebe a ostatní kolem sebe? (a získat si je a mít vliv)[/text_block]

TÝDEN #2

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Jak zvýšit mentální výkonnost a soustředěnost?
✓ Jak enormně posílit vůli a dotahovat věci do konce?
✓ Co udělat pro výrazné zvýšení sebevědomí a sebedůvěry?
✓ 6 klíčových motivátorů, které řídí vás i ostatní lidi kolem vás
✓ Jak lépe řídit své myšlenky, pozornost a být koncentrovanější?[/text_block]

TÝDEN #3

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ 10 zdrojů vaší maximální energie a vitality (a čím ji zabíjíte)
✓ Triky na aktivaci všech mozkových center na maximum
✓ Optimalizace stravy a výživový plán (od olympioniků)
✓ Jak vstávat bez budíku a být čilí a energičtí celý den?
✓ Jak pečovat o své tělo a dobíjet mu baterky? Být bez stresu?[/text_block]

TÝDEN #4

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Co udělat pro zvýšení produktivity? Stíhat více za méně času?
✓ Jak být více kreativnější a tvořivější? Skvělé nápady?
✓ Jak si snadněji určovat priority a nastavovat cíle?
✓ Čím a jak eliminovat špatné návyky? A posílit prospěšné?
✓ Pokročilý time management 2.0. a řízení dne a vaší práce.[/text_block]

TÝDEN #5

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Jak mít vliv a umět přesvědčit lidi kolem sebe? Strategie
✓ Jak zvládát kritiku a konflikty hladce kdykoliv a kdekoliv?
✓ Čím vytvořit pouto okamžité důvěry s lidmi skrze raport?
✓ Jak se prodat jako člověk a zvýšit NÁSOBNĚ svou hodnotu?
✓ Umění přesvědčivosti a komunikační dovednosti 2.0[/text_block]

TÝDEN #6

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Jak vytvořit skutečnou životní rovnováhu? Life balance?
✓ Jak uvést v harmonii vaše vztahy, práci, zdraví a čas na sebe?
✓ Co udělat, abychom v životě cítili opravdovou hloubku a smysl?
✓ Jak se zbavit stavu vyhoření a restartovat svůj život?
✓ 3 triky, jak zažívat více radosti a pozitivních emocí každý den.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_color=”%23000000″ top_padding=”20″]Těchto 6 klíčových oblastí v 6 týdnech povede k tomu, že budete mít všechny potřebné znalosti, dovednosti a strategie, abyste si pro sebe mohli vytvořit život svých snů a udrželi si ho.

Program můžete absolvovat samozřejmě svým vlastním tempem, moduly se vám budou uvolňovat postupně, abyste nebyli přehlceni a kdykoliv se k čemukoliv můžete vrátit.[/text_block]

Tím to však zdaleka nekončí…

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”22″ font_color=”%23ffffff” top_padding=”20″ width=”600″]Chceme, abyste si z tohoto programu odnesli maximum.
Proto jsme jej také nazvali právem MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL.
Využijeme všeho, co vám pomůže rychleji mít v životě více.[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Členská sekce 24/7/365

  Přístup kdykoliv a odkudkoliv přes internet. Už napořád. V ní budete mít vše. Budete chtít něco dovysvětlit? Zeptejte se právě zde.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Pracovní sešity a akční plány

  Ke každému modulu získáváte i sešity a plány hezky černě na bílém. Odneste si z programu maximum!

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Členství v tajné V.I.P. skupině

  Získejte v tajné Facebook skupině denní motivaci, buďte v kontaktu s podobně naladěnými lidmi, pokládejte nám jakékoliv otázky.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Úderné video s tím NEJ

  Nemáte moc času? I na vás jsme mysleli. U každého modulu je shrnutí toho nejdůležitějšího v jednom videu od A do Z.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

ZÍSKEJTE ZA HUBIČKU TOHLE VŠECHNO!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” font_color=”%23000000″ top_margin=”20″]Vstupem do celého online programu vlastního mistrovství ještě dnes získáváte:

 • 6 týdenní pokročilý online trénink s tréninkovými videi v 6 modulech, který můžete absolvovat svým vlastním tempem a přístup k němu ve členské sekci budete mít už napořád, odkudkoliv přes internet, a to neomezeně. Máte tam nejen sestříhané záznamy z živé 3-denní akce, jako i rekapitulační videa plná té největší hodnoty s preznetacemi těch nejvíce klíčových myšlenek a schémat. (Hodnota 7 990 Kč)
 • Akční plány a pracovní sešity, které vám pomohou si z celého programu odnést opravdové maximum a ujasnit si a osvojit ty největší principy, které bleskově posunou váš život na novou úroveň. (Hodnota 1 950 Kč)
 • Videa s vystoupením dalších spíkrů: Nic není nemožné – český olympionik v desetiboji Robert Změlík; Přechod k živé stravě – Lukáš Nachtman; Efektivní výživa a vitalita –  Michaela Bratrychová. (Hodnota: jsou přeci za chvíli Vánoce! Zdarma 🙂
 • Doživotní přístup do členské sekce a tajné facebookové V.I.P. skupiny úspěšných lidí dosahujících svého MAXIMÁLÍHO POTENCIÁLU, kde získáte nové kontakty a značnou podporu k akci. Radka a Gabriely se tam můžete ptát na cokoliv. (Nevyčíslitelné)

[/text_block]

JAKÁ JE CENA?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” font_color=”%23000000″ top_margin=”20″]Pro běžné lidi je cena 7990 Kč vč. DPH. Vy však patříte k lidem, které chceme podpořit, jelikož jste byli přihlášeni na živou akci. Ať jste dorazili nebo plány nevyšly, nevadí, vážíme si zájmu a proto jsme se rozhodli dát Vám k celému online programu na krátký čas 33% slevu.

Vaše dnešní cena za celý online program včetně záznamů a sestříhů a všech bonusů je tak pouze 7 990 Kč 5990 Kč. A daně státu za vás zaplatíme taky, už ze svého. Máte tak jedinečnou příležitost v poměru cena/výkon vlastnit přístup k něčemu, co se v USA prodává za 30-násobek (z vlastní zkušenosti). Pospěšte si, než časomíra vyprší.[/text_block]

BUDE SE VÁM TO LÍBIT! 🙂

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” font_color=”%23000000″ top_margin=”20″]Tím jsme si jistí. Dá vám to hodně a ještě více se v klíčových oblastech posunete. Zdraví, vitalita a energie. Vztahy a vliv. Finance. Více času na sebe…

Chcete tedy získat výhodu oproti ostatním? Mít špičkový program s více jak 20 hodinami toho nejlepšího obsahu plného strategií lidí dosahujících svého maximálního potenciálu? Pak jednejte rychle! Nikdy nebyla lepší příležitost, než je dnes! Přístup získáte OKAMŽITĚ a vrátit se k tomu všemu můžete kdykoliv, už napořád.[/text_block]

ANO, CHCI CELÝ ONLINE PROGRAM!(Běžně 9940 Kč. Dnes však jen 5990 Kč)

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_style=”italic” font_color=”%23000000″ top_margin=”25″]radek-certTréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, Marie Diamond, Paul McKenna, či Tolly Burkan. Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu.

gabca-piseTréninkem vás bude také provázet Ing. et Ing. Gabriela Šilarová, expertka na zvyšování efektivity v osobním i pracovním životě. 6 let pomáhá firmám a lidem zefektivňovat jejich procesy a získávat dotace v řádu několika stovek milionů korun. Je autorkou knihy Tajemství efektivity. Mezi její mentory patří např. americký multimilionář Brendon Burchard, Brian Tracy nebo Stephen Covey.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” font_color=”%23000000″ top_margin=”20″] P. S. Jeden člověk Radkovi během přestávky položil dost klíčovou otázku: “Co bys udělal, kdybys měl pouze poslední tisícovku a byl jsi bez práce?”. Radek bez váhání odpověděl: “Investoval bych ji okamžitě do svého rozvoje! To se mi v minulosti osvědčilo jako nejlepší způsob zhodnocení, proto jsem tam, kde jsem dnes!”

Moc se na vás oba těšíme uvnitř programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ONLINE!

podpis_ss g-podpis

 

– Radek Karban a Gabriela Šilarová,
autoři programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL[/text_block]

ROZHODNĚTE SE. 33% SLEVA ČEKÁ!

— SPACER —

Jdete do toho? A chcete maximum? Výborně!

— SPACER —

ANO, CHCI CELÝ ONLINE PROGRAM!(Běžně 9940 Kč. Dnes však jen 5990 Kč)

— SPACER —