CHCETE SE ZDOKONALIT A BÝT ÚSPĚŠNĚJŠÍ?
Posunout život na vyšší úroveň naplnění? 🔝
Maximalizujte svůj potenciál. 🚀🚀🚀 Už dnes!

CO dělají milionáři, olympionici a další úspěšní JINAK? Proč jsou TAK ÚŽASNÍ? Odhalíme vám jejich tajemství. Získáte posilující návyky, více energie. Budete produktivnější. Naučíte se snadněji dosahovat svých cílů. OBNOVÍTE ROVNOVÁHU A RADOST VE SVÉM ŽIVOTĚ.

🏅 PROFESIONÁLNÍ TRÉNINK 4-6.10.2019 v PRAZE 🏅

★ Cíl tréninku
★ Přínosy
★ Příběhy lidí
★ Vstupenky

PROČ BYSTE MĚLI DĚLAT VĚCI JINAK?
Abyste měli jiné výsledky!

Co dělají úspěšní lidé jinak?

Představte si, že potkáte multi-milionáře, olympioniky, ředitele nejúspěšnějších korporací na světě, slavné byznysmeny a experty osobní rozvoj a růst.

A zeptali byste se jich: „CO DĚLÁTE KAŽDÝ DEN PROTO, ŽE JSTE TAK ÚSPĚŠNÍ? Žijete zářivý život plný uchvacující vášně, energie a nadšení? JAKÉ JE VAŠE TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU?

Jak by se změnil váš život, kdybyste si od nich nechali poradit? Půjčili si jejich mozek?

Vaše výkonnost a efektivita se díky novým návykům zvýší o desítky procent ve všech oblastech vašeho života. Získáte více času na to, co máte rádi, a snadněji dosáhnete svých cílů.

Budete mít více energie, vaše zdraví bude pevnější. S vášní budete prožívat své vztahy, které budou hlubší. Budete mít zásadní vliv na své okolí, svůj život. Lidé vám budou důvěřovat.

Brian Tracy

Brian Tracy, autor 50ti knihy o byznyse

Robert Kiyosaki,přítel Donalda Trumpa

Robert Kiyosaki, přítel Donalda Trumpa

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

CO VÁM BRÁNÍ ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ?

VAŠE OKOLÍ I VY SAMI NA SEBE KLADETE VYSOKÉ NÁROKY NA KAŽDÉM KROKU.

Nestíháte, odkládáte důležité činnosti. Trpíte chronickým nedostatkem času, stresem, velkým zatížením, nedostatkem spánku. Jste unavení a přetížení. Prostě jste v jednom kole...

sadVe vztazích nejste úplně šťastní a vztahy se pomalu rozpadají. Na svého partnera a rodinu nemáme čas.

Snadno vás ochromí nemoci. Je toho na nás prostě moc. Neroste tak rychle, jak byste si přáli.

Když už jste na sobě hodně pracovali, vzdělávali se, přečetli stovky knih, pořád se to ne a ne zlepšit. Prostě to NENÍ DOST DOBRÝ. Chcete, aby bylo lépe.

Zaveďte návyky, postupy a strategie vysoce úspěšných lidí do svého života!

Po 11 letech práce, potkávání se s vysoce úspěšnými lidmi ve světě a sbírání zkušeností a výzkumů pořádáme 3-denní intenzivní trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ, kde dostanete jasné, pochopitelné a konkrétní návody a techniky, jak změnit svůj život rychleji a pomůžeme vám na místě vytvořit nové posilující návyky, které dělají právě 2% nejúspěšnějších lidí na světě.

NEJDE o žádné pohádky o zázračně šťastném životě bez práce, ani o motivační seminář, esoteriku, či mlm nebo o teorii vycucanou z knížek a skriptů. To pro pořádek, ať je jasno.


ja_neuro_headset-593x4441Předložíme vám ověřené postupy podložené klinickými studiemi, vědecký výzkumy a reálnou zkušeností nás i našich mentorů
. Černě na bílém.

Jak dosáhnout v životě mimořádných výsledků během krátkého času a uvést svůj život do trvalé životní rovnováhy. Pokud o to budete stát. A zároveň vám to ukážeme nejen na příkladech, jako budete moci mnohé techniky a cvičení zažít přímo na vlastní kůži. To účinek ZNÁSOBÍ!

problemyDostanete JEDNODUCHÉ a zároveň velmi účinné zbraně, jak si jít cílevědomě za svým úspěchem v čemkoliv chcete. Zjistíte, jak překážky, které vám život staví do cesty prorazit jako buldozer. Nic a nikdo vám už nebude bránit dosáhnout vašich cílů!

Představíme vábrainm nejnovější výsledky z pozitivní psychologie a neurovědy, které vám pomohou ovládnout vaši mysl, vaši energii a emoce. Praktické a reálné poznatky nejlepších světových vědců pro každodenní praktické využití, které vám umožní cítit se plní života a energie. Stanete se sebejistějšími, odvážnějšími a plně soustředěnými na své cíle a plány.

Předáváme vám do rukou ověřené techniky JAK OVLÁDNOUT SVOU PRODUKTIVITU a EFEKTIVITU na maximum a zároveň dramaticky zvýšit schopnost zaujmout druhé a získávat si je na svou stranu. Zaručujeme vám, že jste dosud nepoznali nic srovnatelného. Pokud zavedete metody, které vám ukážeme, váš život vyletí nezadržitelnou rychlostí vpřed.

Získáte motivaci do všeho, co chcete v životě dokázat a naučíte se svou motivaci ovládat jednou provždy. A to ne metodou cukr a bič, ale skrze vnitřní motivaci stavem "flow". Díky tréninku budete umět také nabudit a motivovat ostatní. Ať už vašeho partnera k tomu, co od něj chcete či vaše kolegy k práci k tomu, co od nich potřebujete.

nastrojeZačněte OVLÁDAT NAPLNO SVOU ENERGII a zbavíte se jednou provždy únavy. Pocit stresu, který možná cítíte téměř neustále, se stane minulostí. A to bez ohledu na to, jak náročné jsou vaše cíle a projekty a co vše máte před sebou. Tyto návyky oceníte nejen v kritických situacích a momentech, kdy jste se dříve cítili vyčerpaní, bez nálady a měli nutkavou potřebu vypnout. Využijete to každý den a zoptimalizujete své úžasné ráno!

design-high-performance-website-advicePřeměníte své překážky na výzvy. Zbavíte se dlouhodobých strašáků a pouhých snů a proměníte je na přesné a realistické plány a cíle, kterých dosaháhnete. Někteří lidé mají v životě jen sny a obavy. Vy budete mít cíle a výzvy. Na tomto tréninku zažijete prostředí lidí, kteří ve svém životě chtějí mnohonásobně víc. Kteří chtějí žít jinak, než žije v 98 % lidí!

Tento trénink je tu tak pro všechny, kteří chtějí od života maximum. Kteří chtějí patřit k 2 % nejúspěšnějších lidí v republice i na světě. K elitě, kteří budou umět dosahovat výjimečných výsledků a užívat si díky tomu takový život, jaký většina lidí nikdy nepozná. A jsou odhodlání pro to také něco udělat.

Podívejte se, co říká Ladislav přesně o tomto tréninku:

Ladislav Vávra
podnikatel a majitel firmy

Jaký je váš cíl nebo sen?
Vyrazte k němu rychleji! 

TĚCHTO 6 KLÍČOVÝCH OBLASTÍ VYTVOŘÍ GIGANTICKÉ PŘÍNOSY V OSOBNÍ I PRACOVNÍ ROVINĚ

Existuje 6 klíčových oblastí, které vedou k lepším výsledkům, k většímu naplnění i úspěchu. A to v pracovní i osobní rovině. A právě těm se budeme věnovat na 3-denním živém tréninku MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ.

Pojďme se na těchto 6 klíčových oblastí teď podívat podrobně:

1. OBLAST tréninku ŘÍZENÍ MYSLI

 • Zjistíte, jak dosáhnout větší soustředěnosti, koncentrace a jak posílit svou vůli.
 • Naučíte se, jak se kdykoliv dostat do stavu „flow“ kdy vám jde práce rychle od ruky.
 • Získáte novou schopnost umět okamžitě změnit své rozpoložení a stav mysli. Je to klíčová schopnost proto, abychom mohli být extrémně produktivní a výkonní i v situacích, kdy nám do života přicházejí nečekané překážky, kritika a negativní lidé.
 • Pochopíte, jak mluvit lépe sami k sobě, abyste se cítili "jsem dost dobrý na všechno, co chci!". Naučíte se používat slovník a jazyk skutečných vítězů a aktivujte tak v sobě svého vnitřního kouče.
 • Ukážeme si, kde selhává 98 % lidí a jaké nové pozitivní návyky dělají 2% těch nejúspěšnějších. A jak také eliminovat zlozvyky, které vás samotné brzdí, ale nevíte, jak s nimi skončit jednou provždy.
 • Osvojíte si nejnovější postupy z výsledků neurověd jak 3x rychleji číst a zpracovávat informace, jak si pamatovat i detaily výrazně snadněji, jak zvýšit své IQ až o 15 bodů!
 • Pochopíte více sami, proč děláte to, co děláte, a to vám umožní lépe pracovat jak se svojí vnitřní motivací, tak budete umět lépe motivovat a chápat druhé.
 • Odhalíte revoluční přístup, proč byl Albert Einstein tak geniální! Naučíte se znásobit množství spojů mezi levou a pravou mozkovou hemisférou a to umožní využití zcela nové úrovně myšlení!

Modul Řízení mysli je v symbolické hodnotě 3 870 Kč

2. OBLAST tréninku ODVAHA A CÍLEVĚDOMOST

 • Posunete své sebevědomí a sebedůvěru na vyšší úroveň a díky tomu získáte odvahu k zdolávání daleko větších výzev než kdy dřív. Větší ambice. Větší cíle. Více ze života.
 • Získáte pevnou odvahu jít si za svými cíli a sny, až se stanete nezastavitelnými. Mít takový drive je možné jen tehdy, když pochopíte své nejsilnější PROČ to dělám a obrovské přínosy, které tím získáte. Zároveň si budete vědomi negativ, která nastanou, když to nezvládnete. A právě to, jak využívat páku “laverage”, vám pomůže vyrazit jako tryskem o závod.
 • Ujasníte si krok za krokem svůj život, své hodnoty, a jaké emoce i přesvědčení vás pohání i brzdí.
 • Projdete unikátním procesem zbourání špatných přesvědčení o sobě, které vás dosud omezovaly a znesnadňovali vám žít více naplno.
 • Naučíte se využívat ty nejsilnější zdroje, které v sobě máte - své emoce. To vám vrátí kontrolu nad svým životem a schopností jít dál, zatím co ostatní se zastaví. Budete mistrem svých emocí a to vás pozitivně poženete vpřed k tomu, co milujete a chcete dokázat v tomto světě.
 • Už pro vás nebudou existovat překážky, ale jen a pouze výzvy a ty začnete milovat. Přestane existovat pocit, že něco nedáte, že nejste dost dobří, že to nezvládnete, protože právě tyto pochybnosti a pocity o sobě pomocí sady cvičení promění ve výhodu a uvědomíte si své hlubší JÁ a to, co vás nejvíce potáhne vpřed.

Modul Odvaha a cílevědomost je v symbolické hodnotě 3 870 Kč

3. OBLAST tréninku VLIV A PŘESVĚDČIVOST

 • Posunete své komunikační, přesvědčovací a argumentační dovedností na nový level.
 • Naučíte se přesvědčit i motivovat lidi kolem vás, ať už v práci, ve vztahu či mezi přáteli.
 • Naučíte se, jak během jedné minuty s kýmkoli navázat hluboký emoční vztah a vzbudit v něm důvěru.
 • Zvýšíme vaši schopnost mít vliv na lidi skrze pokročilou body language a gesta.
 • Nasajete ty nejlepší triky NLP na rychlé spřátelení se s lidmi - oční vzorce, propojování hemisfér i pokročilý jazyk.
 • Zjistíte, jak snadno realizovat své sny. A jak pro vaše vize a myšlenky nadchnout, inspirovat a zapojit i ostatní.

Modul Přesvědčení a vliv je v symbolické hodnotě 3 870 Kč

4. OBLAST tréninku OVLÁDNUTÍ SVÉ ENERGIE

 • Naučíte se aktivovat všechna mozková centra na maximum a posunete své limity výkonnosti.
 • Získáte pozitivní přístup k sobě i k úkolům, budete vyzařovat pozitivně do svého okolí a zároveň si zachováte lehce kritické myšlení pro tvorbu řešení a plánů.
 • Ovládnete naplno svou mentální sílu a překonáte momenty, kdy se vám nic nechce a jste vyčerpaní. Otočíte se o 180 stupňů do úžasného stavu uvolnění a nabití.
 • Zprůchodníte své tělo, buňky a celou páteř pro dosažení maximální proudění energie.
 • Naučíte se 3 skvělé mentální techniky jak okamžitě rozproudit energii v těle odrazem svých myšlenek, jako byste si dali silnou kávu.
 • Odnesete si 5 prakticky využitelných cvičení, které můžete v práci či doma využít k tomu, abyste zrušili na několik hodin únavu a vyměnili ji za sílu plné bdělosti.
 • Zažijete jedinečné cvičení pro každý den, které vám vytvoří pocit pozitivního naladění na celý den tak, že vás druzí nevytočí, budete bez stresu a ještě se na všechny usmívat!

Modul Ovládnutí energie je v symbolické hodnotě 3 870 Kč

5. OBLAST tréninku ŘÍZENÍ ČASU a EFEKTIVITA

 • Integrujete do svého života zkušenosti těch nejvytíženějších lidí na světě jako jsou ředitelé nadnárodních korporací, kteří zvládají dosahovat závratně vysokých výsledků a ještě si udržovat správný life balance.
 • Pochopíte „Strategii 10x“, která vám umožní 10ti násobné zvýšení vaší produktivity.
 • Zjistíte, jak si naplánovat den, týden, měsíc i rok tak, abyste skutečně zvládali dosahovat vašich cílů a plnili se vám. A nebyli jste ve stresu. Dali tomu všemu systém.
 • Pochopíte, jak se zbavit navždy prokrastinace a učinit toto slovo jen pojmem ve slovníku.
 • Pochopíte systém 3P - principy dosažení největšího efektu ve všech oblastech života.
 • Ovládnete triádu EXTRÉMNÍ produktivity a výkonnosti olympioniků.
 • Naučíte se, jak eliminovat možná vyrušení a být více soustředěnější a zacílení na výsledky.

Modul Řízení času je v symbolické hodnotě 3 870 Kč

6. OBLAST tréninku Mistrovství disciplíny a návyků

Po zvládnutí pěti důležitých oblastí vás čeká ta nejdůležitější:

Naučit se je využívat tak, abyste pro sebe mohli vytvořit život svých snů a udrželi si ho. Abyste mohli uvést v naprostý soulad pracovní i osobní rovinu a dosáhnout v životě tolik potřebné rovnováhy. A k tomu slouží právě oblast mistrovství návyků a disciplíny. Protože to, co děláme opakovaně je to, kým se vlastně stáváme a jakými jsme lidmi.

A proto tento klíčový modul našeho společného živého 3denního tréninku vám umožní věci nevzdávat, být disciplinovanými a soustředěnými ve vztahu k vašim cílům a snům a opravdu jich dosáhnout. Díky tomuto modulu si pojistíte, že neselžete tak, jako většina lidí, co chtějí změny uskutečnit. Už jen tento samotný modul tréninku vytvoří VELKÝ DOPAD na váš život.

Modul Mistrovství disciplíny a návyků je v symbolické hodnotě 3 870 Kč

Těchto 6 klíčových oblastí povede k tomu, že budete mít všechny potřebné znalosti, dovednosti, nástroje, postupy a dokonce i strategie, abyste si pro sebe mohli vytvořit život svých snů a udrželi si ho. Abyste mohli uvést v naprostý soulad pracovní i osobní rovinu a dosáhnout v životě tolik potřebné rovnováhy.

Pokud ovládnete všech 6 těchto klíčových oblastí, trvale to ovlivní váš život. Budete mít vše, co jste potřebovali k vyšší úrovni vašeho ZDRAVÍ, VZTAHŮ, FINANCÍ a KARIÉRY a vytvoření VOLNÉHO ČASU NA SEBE. A právě to vše s vámi chceme sdílet.

A to ani nezmiňujeme, že projdete úžasným procesem hledání Vašeho skutečného hvězdného potenciálu, jak být, žít, mít, sdílet, vytvářet a přispívat více. To, pro co jste doslova stvoření! To pro Vás bude možná ještě hodnotnější, než všechny návyky a strategie k tomu! Protože se více nasměrujete k ideálnímu životu dělat to, co Vás bude bavit, dávat hodně peněz a budete v tom nezastavitelní. ANO, jen na tomto pokročilém tréninku MP to můžete najít, neexistuje jiná možnost, jiný výcvik, je to velmi unikátní proces z Akademie Radka Karbana po mnohaletém vývoji. A to je důvod, proč tam MUSÍTE prostě BÝT!

MISTROVSTVÍ VAŠEHO OSOBNÍHO A PRACOVNÍHO ŽIVOTA

... ano, to je ve stručnosti náplň 3-denního tréninku MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ.

Celková cena celého tréninku je 23 220 Kč, avšak Vy to můžete mít dnes jen za 16990 Kč

ČAPNOUT MÍSTO V SÁLE, NEŽ SE PO NĚM ZAPRÁŠÍ!

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy bude vyprodáno.

TATO AKČNÍ CENA PLATÍ DNES, ZÍTRA JIŽ MŮŽE BÝT VYŠŠÍ.

+ HODNOTNÝ DÁREK ZDARMA 🙂

Online trénink Maximální Potenciál Premium s 25 videi

Jsem si jistý, že po úspěchu prahnete tak jako málokdo.

Proto je součástí balíčku také:

Pokročilý systém k dosažení úspěchu ve vašem životě a k maximalizaci vašeho skutečného potenciálu.

Když už chcete změnit svůj život, tak naplno. Pomůže vám k tomu praktický online trénink, který je obohacený o 25 videí, abyste ihned po živém 3-denním tréninku vykročili do života svých snů OPRAVDU RYCHLE a prohloubili jste nově nabyté znalosti a dovednosti.

Protože když MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL, tak skutečně MAXIMÁLNÍ MOŽNÝ PŘÍNOS PRO VÁS.

Online trénink + 25 videí je v hodnotě 7 990 Kč

Celková hodnota toho, co získáte: 31 210 Kč

Vy to však můžete mít dnes jen za 16 990 Kč! A to se vám mnohonásobně rychle vrátí.

Tak na co ještě čekáte? Investice do sebe jsou ty nejhodnotnější v životě!

TATO AKČNÍ CENA PLATÍ DNES, ZÍTRA JIŽ MŮŽE BÝT VYŠŠÍ.

Chci být úspěšnější a získat tohle všechno!

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy bude vyprodáno.

Co se naučíte ústy těch, co to sami zažili... 🙂

(konkrétní reference lidí z tréninku Maximální Potenciál)

Zažijte to na vlastní kůži. Buďte při tom!

Pokročilý 3-denní trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ se uskuteční pouze jednou tento rok, a to jen v termínu 4-6. 10. 2019 v Praze (pátek až neděle) v krásném 4 hvězdičkovém hotelu. 

Jelikož jde o elitní trénink, je nutné se registrovat a mít včas vstupenku opravňující účast. Zakoupení na místě není možné.

V rámci každé vstupenky získáte:

 • 3 denní živý program se všemi materiály, pomůckami, ochutnávkami 
 • TRÉNINKOVÝ MANUÁL a WORKBOOK, cca. 200 stran, ať máte to podstatné navždy u sebe
 • GARANTOVANÉ SEZENÍ v sále s dobrým výhledem
 • PŘÍSTUP ke všem přednášejícím a možnost seznámení
 • ČLENSTVÍ v uzavřené Facebook skupině všech účastníků
 • Slevový kupón na zvýhodněnou cenu ubytování přímo na místě v hotelu.

Zvolte si, prosím, nyní, zdali přijdete sami anebo ve dvou. Dvě vstupenky jsou výhodnější a můžete ještě více podpořit změny ve svém životě a pomoci dalším lidem kolem sebe.

vstupenky-obe

Strategie, postupy a návyky, které se na tomto tréninku naučíte, si ceníme na min. reálnou hodnotu 150 000 Kč.


Proč?
Protože víme, že vám to tuto částku vydělá do několika málo měsíců. Ty změny v životě jsou obrovské. A to ani nemluvíme o pocitech, jak skvěle se budete cítit. Skutečně, vrátí se vám to extrémně rychle jako mnohým jiným účastníkům našich jiných tréninků a pak z toho budete těžit další roky po celý svůj život a profitovat na tom!

Z vlastní zkušenosti: Nás samotné absolvované výcviky na výše zmíněná témata, na kterých jsme byli ve světě u TOP mentorů (co osobně pomáhali ovládnout pozitivní návyky i lidem jako Michael Jordan, Andre Agassi, Serena Williams, Opray Winfrey, Bill Clinton, či Barack Obama), vyšly celkem na 2,1 milionu Kč. Investovali jsme do sebe hodně. A také se nám hodně vrátilo. Proto jsme také v životě tam, kde jsme. Upřímně - rychle jsme si uvědomili, že investice do sebe jsou ty nejlepší investice v životě. A tak polovinu roku cestujeme po světě a zažíváme zážitky a věci, které většina lidí zná jen z televize. A lidé a přátele se nás pak ptají "Jaké je to vaše tajemství"? A to tajemství jsou právě návyky a dovednosti extrémně úspěšných lidí, které jsme se naučili. Nenarodili jsme se s nimi. Nikdo se s nimi nerodí. Dají se jen a pouze naučit, pokud budete skutečně chtít.

Vám to samé co známe a umíme předáme v systematické ucelené podobně, hezky krok za krokem, s výběrem toho nejlepšího, co lze snadno aplikovat a využív ve vašem každodenním životě. A protože chceme podpořit vás a prostředí ve kterém tu všichni žijeme, cenu jsme nastavili vzhledem k nákladům na sál a všechny materiály tak nízko, jak jen to bylo možné a je dostupná každému, kdo opravdu chce a ví, že proto musí také něco udělat.

CHCEME VÁM POMOCI NASÁT ŠPIČKOVÉ PRINCIPY, CO 100% FUNGUJÍ. 

Vaše dnešní cena za 3-denní vstupenku s dárky pro 1 osobu činí:

31 210 Kč

právě teď jen za pouhých...

16 990 Kč


POZOR:
Toto je akční před-prodejní cena, která platí DNES. Kdykoliv se vrátíte později, může již být cena výrazně vyšší, jelikož s blížícím se termínem bude neustále stoupat. Hodnota je obrovská, tak využijte před-prodejní ceny.

TIP: Přijdete-li ve dvou, pak je zvýhodněná dnešní cena za 3-denní vstupenku na osobu pouze: 24 990 Kč včetně DPH.

Chcete od života víc, než jaký život má průměrná populace? Tak investujte do kvality. Tento trénink není nic, s čím ho lze srovnat. Unikátní systém pro dosahování úspěchu v České republice.

Kdo tedy chce něco ve svém životě změnit či zlepšit, PŘIJDE.

Kdo nechce a nevidí v tom smysl, ať raději zůstane doma a sleduje dál úspěšné lidi jen v TV (je to trvdé, ale tak to je). Protože v sále chceme mít jen lidi, kteří chtějí žít na maximum a chtějí patřit k elitě úspěšných lidí v tomto světě, což vyžaduje ODHODLÁNÍ.

Samo se v životě nic nezmění.
Proto je to o vašem rozhodnutí. 
Jen vy sami můžete ovlivnit svůj život.
Nikdo jiný to za vás neudělá. Akce vytváří reakci!

Jste-li tedy člověk, který se chce všechny tyto klíčové dovednosti, nové pozitivní návyky a strategie opravdu naučit a zavést do života, budeme se NA VÁS těšit právě na této akci!

Zvolte si verzi své vstupenky tlačítkem níže ve formuláři a rezervujte si tak své místo v sále raději ihned, než bude kapacita zcela vyprodána nebo se cena zvýší.

ANO, CHCI SE TRÉNINKU ZÚČASTNIT!

3-denní trénink Maximální Potenciál s dárky v hodnotě 31 210 Kč právě teď jen za 16990 Kč vč. DPH

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy bude vyprodáno.

A TO NENÍ VŠECHNO! 🙂

Na tomto výjimečném tréninku můžete potkat spoustu nadšených a skvělých lidí. A to vám může přinést obrovskou hodnotu, několikanásobně převyšující cenu vstupenky.

Je totiž dokázáno, že naši lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí. Pokud tak potkáme nové podobně naladěné lidi našim směrem, máme hned lepší výsledky. Podporu. Motivaci. Chuť konat. A jdeme rychleji v životě nahoru.

Na této akci budou i úspěšní byznysmeni, majitelé firem, sportovci,
podnikatelé, manažeři, vlivní lidé, olympionici, experti a jiní úspěšní lidé.

A takové lidi právě můžete osobně potkat v obrovské energizující atmosféře.
Kontakty jsou dnes k nezaplacení. A nová přátelství jsou nevyčíslitelná!
Protože jen pouhé seznámení vám může přinést spoustu příležitostí.

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn, americký autor, spisoval a motivační spíkr

UČÍTE SE OD NEJLEPŠÍCH.
Praxe a zkušenosti mluví za vše.

radek-certTréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER a New Code v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, či Robert Kiyosaki.

Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu.

radek-snyRadek s vámi bude sdílet to nejlepší, co se naučil při svých cestách za mentory amerických miliardářů v Kalifornii a na Floridě. Jak klíčové je umět ovládat svůj STAV MYSLI. Jak změnit v sobě omezující přesvědčení. Je totiž držitelem také certifikace F.I.R.E. centra z USA na prožitkové techniky mající bleskové změny na naši psychiku a pořádá tak i chůzi přes žhavé uhlí či sklo.

Radek byl také několikrát v Indii a pozoroval místní, proč jsou tak šťastní a plni života i v horších podmínkách. Procestoval přes 52 zemí - Jižní, Střední i Severní Ameriku, Asii, Austrálii i Afriku. Získal tak obrovský rozhled k tomu, aby vám skutečně mohl předat TO NEJLEPŠÍ, co je k dispozici k trvalému životnímu růstu.

A jelikož za sebou nemá jen tyto zkušenosti, jako i desítky již uspořádaných pokročilých 3denních tréninků a kurzů v České republice, můžete si být jistí, že obdržíte na tréninku hodnotu, která je výjimečná. Jeho mottem je totiž neustálé zlepšování a zdokonalování toho co předává, aby lidem dával co nejvíce praktické a použitelné věci, které jim skutečně pomohou. Je to závazek pomáhat lidem rozvíjet jejich skutečný potenciál, aby si také mohli splnit své velké cíle a sny RYCHLEJI.

Podívejte se, co říká o Radkovi olympionička Lenka:

Lenka Matoušková
vrcholová sportovkyně

Když zařadíme do svého života NOVÉ NÁVYKY a STRATEGIE 2% nejúspěšnějších lidí, všechno se změní.

11 let jsme se zabývali klíčovými ROZDÍLY extrémně úspěšných a průměrných lidí. To co jsme zjistili je, že vysoce úspěšné a šťastné lidi spojují určité vzorce myšlení, návyky a chování, které jsou ZNAČNĚ odlišné od zbytku společnosti. Využívají zkrátka něco, co zná jen hrstka.

Proto se jejich příjmy kontinuálně zvyšují, zatímco ostatním stagnují. Proto se jejich výsledky v životě nezadržitelně ženou kupředu, zatímco jiní stojí na místě. Proto jsou jejich vztahy s blízkými lidmi plné hloubky, pochopení, vášně a důvěry, zatímco ostatním se rozpadají.

Proto chcete-li více od života, ZPOZORNĚTE. Je důležité se občas zastavit a určit si efektivnější životní strategii, která nám bude lépe sloužit. Protože když víte, že se snažíte jak nejlépe umíte, je třeba začít dělat něco JINAK, chcete-li mít jiné výsledky, než jaké máte.

Život není o dřině. Život není ani o tom, abychom se cítili ve stresu a byli v jednom kole.
Život je o tom, abychom ho skutečně žili naplno a cítili se spokojení po všech stránkách.

ODEMKNĚTE
svůj opravdový
POTENCIÁL!

A učiňtě rok 2018 tím nejlepším rokem života!

Víte, že... ???

Vědci v několika nezávislých studiích zjistili, že VÝSLEDNÝ STAV co lidé skutečně znají, umí a žijí má na svědomí odlišný přístup, jak nové znalosti a informace konzumujeme, jak je přijímáme.

Protože pokud něco jen slyšíme, můžeme si z toho odnést 5-10 procent.

Pokud něco jen vidíme (např. čteme knihu), odneseme si max. 15 procent.

Pokud to slyšíme i vidíme zároveň (sledujeme videa), odneseme si max. 20 procent.

Jenže pokud to zažijeme a vyzkoušíme na sobě, odneseme si 80 a více procent.

Proto je VELMI DŮLEŽITÉ, jestli se má něco reálně změnit v našem životě, přestat soustředit svůj čas a energii na čtení knihy a sledování videí, a raději ho investovat do skutečných akcí, které vám tento prožitek umožní.

Od toho také pořádéme 3denní intenzivní profesionálně trénink živě, aby se něco SKUTEČNĚ ZMĚNILO. A ne jen něco, jako HODNĚ. Protože my půjdeme v procentech "učení" ještě více nahoru. Existuje způsob, který vám umožní odnést si i 90 procent. A to znamená, že i kdybyste si koupili a zhlédli několik online tréninků, jen ŽIVÁ AKCE, kde to zažijete a dostanete pod kůži, vám umožní RYCHLÉ ZMĚNY, po kterých lidé tolik touží.

Ty opravdové změny v našem životě přijdou až ve chvíli, kdy si osvojíme nové návyky, které děláme každý den. A proto vás k tomu také povedeme postupnými kroky. My chceme, abyste pocítili opravdové změny ve svém životě.

Abyste se po tomto tréninku stávali

 • radostnějšími,
 • energičtějšími,
 • vitálnějšími,
 • vlivnějšími,
 • přesvědčivějšími,
 • nabitějšími
 • a úspěšnějšími.

Chcete takovými lidmi být? Naučit se to? Získat nové schopnosti a nové ověřené taktické strategie k maximálnímu růstu ve svém životě? Protože pokud ano, dnes je den, kdy je třeba učinit malý krok vedoucí k velkým výsledkům - přihlásit se na tento 3-denní živý trénink.

CHCI ZÍSKAT ZNAČNOU VÝHODU V TOMTO SVĚTĚ!

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy bude vyprodáno.

Pro koho je trénink určen?

✔   Pro všechny, kteří chtějí výrazně zlepšit kvalitu svého života

✔   Pro ty, kteří chtějí zlepšit své osobní vztahy a umět motivovat sebe i druhé

✔   Pro ty, kteří chtějí dosahovat ve své kariéře vysoce nadprůměrných výsledků

✔   Pro ty, kteří chtějí být šťastnější, bohatší a finančně nezávislí

✔   Pro ty, kteří chtějí mít více volného času na všechno, co je pro ně skutečně důležité

✔   Pro ty, kteří chtějí dosáhnout životní rovnováhy a osobního štěstí

✔   Pro ty, kteří se často cítí unavení a chtějí zvýšit hladinu své energie

✔   Pro ty, kteří se chtějí dostat svůj život na novou úroveň a osobnostně růst

Organizační informace k tréninku

REGISTRACE

Každý kdo se chce zúčastnit tohoto tréninku se musí zaregistrovat před jeho začátkem. Registrace je otevřena v pátek mezi 8:30 a 9:00. A pokud nemůžete i přes všechnu snahu v pátek přijít, nevadí, registrace je i v sobotu v 8:40-8:50. Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut.

VSTUPENKY

Vstupenka bude ihned odeslána na váš e-mail, který uvedete v objednávacím formuláři na těchto stránkách. Doporučujeme vytisknout si daný e-mail s sebou. Pokud kupujete vstupenku pro dvě osoby, nahlaste nám prosím včas iniciály druhé osoby a kontaktní info.

LOKALITA a UBYTOVÁNÍ

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Praze. Sál je velmi dobře dostupný jak automobily, tak městskou hromadnou dopravou. Parkování na ulici před hotelem je zdarma. Na hotelovém parkovišti pro hosty ubytované v hotelu také.

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu, kde bude akce probíhat. Zajistili jsme vám sníženou cenu za pokoj za noc za výhodných podmínek (single i double i twin pokoje). A ještě včetně snídaně! Promo kód a info vám bude zasláno ihned po zakoupení vstupenky.

MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ

Pátek, 4. října 2019

8:30-9:00: Registrace účastníků
9:15: Otevření sálu
9:30-20:00: Hlavní program

Sobota, 5. října 2019

8:40-8:50: Registrace účastníků
9:00: Otevření sálu
9:15-20:00: Hlavní program

Neděle, 6. října 2019

8:50: Otevření sálu
9:00-18:00: Hlavní program

Přestávky na oběd v PÁ/SO/NE budou mít 90 min.

Účastníci našich programů a tréninků říkají:

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec Pardubice

Musím se svěřit... a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana. 

Petr Smetana
Petr Smetana Mladá Boleslav

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek

 

 

Tak to byly jejich příběhy... A jaké změny po absolvování programu pocítíte vy?

100% garance vrácení peněz

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz*, pokud usoudíte na místě, že vám po absolvování všech cvičení, aktivit a plného programu nic nedal a nic se stejně nezmění. Jsme si však naprosto jistí kvalitou tréninku, že budete nadšení tak, jako tisíce našich klientů, kterým jsme měli možnost pomoci v jejich životě i byznyse posunout se vpřed. Máte naše slovo.

Proč to děláme? Jsme si 100% jistí, že kvalita celého tréninku je na takové úrovni, že není možné, aby se váš život nezměnil. Sami stejné věci používáme každý den a to samé naši blízcí přátelé, které jsme to naučili. Navíc to samé využívají vrcholoví sportovci, olympionici, ředitelé velkých firem pro efektivní řízení svého dne, lidí i života. Pokud jste hledali opravdu kvalitní trénink, který MÁ VÝSLEDKY a SILNÝ EFEKT, jste vítáni.

Jste tedy rozhodnuti dosáhnout svého maximálního potenciálu? Chcete od života více? Posunout svůj život a sami sebe na vyšší úroveň? Pokud ano, pak je tento program pro vás.

Moc se na vás těším na tréninku!

podpis_ss

 

- Radek Karban,
autor programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL

ANO, CHCI SVŮJ ŽIVOT DNES POSUNOUT NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ! (Pospěšte si. Speciální akční cena brzy končí. Poroste!)

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy akce končí.

Víte, že... Investice do sebe jsou ty nejhodnotější a nejsmysluplnější investice v životě! Co je víc, než zainvestovat do sebe a svého rozvoje? Miliardáři to vědí. Víte to i Vy?

Vyjděte vstříc lepšímu životu.
Ten nejlepší čas na změnu je TEĎ!
Samo se nikdy nic nezmění.

JEN AKCE VYTVÁŘÍ VÝSLEDKY!

Poznejte více sami sebe a dosáhněte svého maximálního potenciálu na tomto tréninku!

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese objev (zavináč) maximalnipotencial.cz

Organizátor:Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP.