[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”34″ font_style=”bold” font_color=”%230a0a0a” font_spacing=”1″ font_shadow=”dark” top_padding=”30″ bottom_padding=”25″ width=”850″ line_height=”40″]CHCETE SE ZDOKONALIT A BÝT ÚSPĚŠNĚJŠÍ?
Posunout život na vyšší úroveň naplnění? 🔝
Maximalizujte svůj potenciál. 🚀🚀🚀 Už dnes![/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”28″ font_color=”%23262626″ bottom_margin=”0″]

CO dělají milionáři, olympionici a další úspěšní JINAK? Proč jsou TAK ÚŽASNÍ? Odhalíme vám jejich tajemství. Získáte posilující návyky, více energie. Budete produktivnější. Naučíte se snadněji dosahovat svých cílů. OBNOVÍTE ROVNOVÁHU A RADOST VE SVÉM ŽIVOTĚ.

[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”30″ font_style=”bold” font_color=”%23ffffff” font_spacing=”1″ font_shadow=”dark” top_padding=”30″ width=”850″ line_height=”40″]🏅 PROFESIONÁLNÍ TRÉNINK 4-6.10.2019 v PRAZE 🏅[/text_block]

★ Cíl tréninku

★ Přínosy

★ Příběhy lidí

★ Vstupenky

<a name="nize"></a>

PROČ BYSTE MĚLI DĚLAT VĚCI JINAK?
Abyste měli jiné výsledky!

Co dělají úspěšní lidé jinak?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Představte si, že potkáte multi-milionáře, olympioniky, ředitele nejúspěšnějších korporací na světě, slavné byznysmeny a experty osobní rozvoj a růst.

A zeptali byste se jich: „CO DĚLÁTE KAŽDÝ DEN PROTO, ŽE JSTE TAK ÚSPĚŠNÍ? Žijete zářivý život plný uchvacující vášně, energie a nadšení? JAKÉ JE VAŠE TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU?

Jak by se změnil váš život, kdybyste si od nich nechali poradit? Půjčili si jejich mozek?

Vaše výkonnost a efektivita se díky novým návykům zvýší o desítky procent ve všech oblastech vašeho života. Získáte více času na to, co máte rádi, a snadněji dosáhnete svých cílů.

Budete mít více energie, vaše zdraví bude pevnější. S vášní budete prožívat své vztahy, které budou hlubší. Budete mít zásadní vliv na své okolí, svůj život. Lidé vám budou důvěřovat.[/text_block]

Brian Tracy

Brian Tracy, autor 50ti knihy o byznyse

Robert Kiyosaki,přítel Donalda Trumpa

Robert Kiyosaki, přítel Donalda Trumpa

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

— SPACER —

CO VÁM BRÁNÍ ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ?

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]VAŠE OKOLÍ I VY SAMI NA SEBE KLADETE VYSOKÉ NÁROKY NA KAŽDÉM KROKU.

Nestíháte, odkládáte důležité činnosti. Trpíte chronickým nedostatkem času, stresem, velkým zatížením, nedostatkem spánku. Jste unavení a přetížení. Prostě jste v jednom kole…

sadVe vztazích nejste úplně šťastní a vztahy se pomalu rozpadají. Na svého partnera a rodinu nemáme čas.

Snadno vás ochromí nemoci. Je toho na nás prostě moc. Neroste tak rychle, jak byste si přáli.

Když už jste na sobě hodně pracovali, vzdělávali se, přečetli stovky knih, pořád se to ne a ne zlepšit. Prostě to NENÍ DOST DOBRÝ. Chcete, aby bylo lépe.[/text_block]

<a name="cil"></a>

Zaveďte návyky, postupy a strategie vysoce úspěšných lidí do svého života!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Po 11 letech práce, potkávání se s vysoce úspěšnými lidmi ve světě a sbírání zkušeností a výzkumů pořádáme 3-denní intenzivní trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ, kde dostanete jasné, pochopitelné a konkrétní návody a techniky, jak změnit svůj život rychleji a pomůžeme vám na místě vytvořit nové posilující návyky, které dělají právě 2% nejúspěšnějších lidí na světě.

NEJDE o žádné pohádky o zázračně šťastném životě bez práce, ani o motivační seminář, esoteriku, či mlm nebo o teorii vycucanou z knížek a skriptů. To pro pořádek, ať je jasno.


ja_neuro_headset-593x4441Předložíme vám ověřené postupy podložené klinickými studiemi, vědecký výzkumy a reálnou zkušeností nás i našich mentorů
. Černě na bílém.

Jak dosáhnout v životě mimořádných výsledků během krátkého času a uvést svůj život do trvalé životní rovnováhy. Pokud o to budete stát. A zároveň vám to ukážeme nejen na příkladech, jako budete moci mnohé techniky a cvičení zažít přímo na vlastní kůži. To účinek ZNÁSOBÍ!

problemyDostanete JEDNODUCHÉ a zároveň velmi účinné zbraně, jak si jít cílevědomě za svým úspěchem v čemkoliv chcete. Zjistíte, jak překážky, které vám život staví do cesty prorazit jako buldozer. Nic a nikdo vám už nebude bránit dosáhnout vašich cílů!

Představíme vábrainm nejnovější výsledky z pozitivní psychologie a neurovědy, které vám pomohou ovládnout vaši mysl, vaši energii a emoce. Praktické a reálné poznatky nejlepších světových vědců pro každodenní praktické využití, které vám umožní cítit se plní života a energie. Stanete se sebejistějšími, odvážnějšími a plně soustředěnými na své cíle a plány.

Předáváme vám do rukou ověřené techniky JAK OVLÁDNOUT SVOU PRODUKTIVITU a EFEKTIVITU na maximum a zároveň dramaticky zvýšit schopnost zaujmout druhé a získávat si je na svou stranu. Zaručujeme vám, že jste dosud nepoznali nic srovnatelného. Pokud zavedete metody, které vám ukážeme, váš život vyletí nezadržitelnou rychlostí vpřed.

Získáte motivaci do všeho, co chcete v životě dokázat a naučíte se svou motivaci ovládat jednou provždy. A to ne metodou cukr a bič, ale skrze vnitřní motivaci stavem “flow”. Díky tréninku budete umět také nabudit a motivovat ostatní. Ať už vašeho partnera k tomu, co od něj chcete či vaše kolegy k práci k tomu, co od nich potřebujete.

nastrojeZačněte OVLÁDAT NAPLNO SVOU ENERGII a zbavíte se jednou provždy únavy. Pocit stresu, který možná cítíte téměř neustále, se stane minulostí. A to bez ohledu na to, jak náročné jsou vaše cíle a projekty a co vše máte před sebou. Tyto návyky oceníte nejen v kritických situacích a momentech, kdy jste se dříve cítili vyčerpaní, bez nálady a měli nutkavou potřebu vypnout. Využijete to každý den a zoptimalizujete své úžasné ráno!

design-high-performance-website-advicePřeměníte své překážky na výzvy. Zbavíte se dlouhodobých strašáků a pouhých snů a proměníte je na přesné a realistické plány a cíle, kterých dosaháhnete. Někteří lidé mají v životě jen sny a obavy. Vy budete mít cíle a výzvy. Na tomto tréninku zažijete prostředí lidí, kteří ve svém životě chtějí mnohonásobně víc. Kteří chtějí žít jinak, než žije v 98 % lidí!

Tento trénink je tu tak pro všechny, kteří chtějí od života maximum. Kteří chtějí patřit k 2 % nejúspěšnějších lidí v republice i na světě. K elitě, kteří budou umět dosahovat výjimečných výsledků a užívat si díky tomu takový život, jaký většina lidí nikdy nepozná. A jsou odhodlání pro to také něco udělat.[/text_block]

Podívejte se, co říká Ladislav přesně o tomto tréninku:

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_color=”%233d3d3d” font_shadow=”none”]

Ladislav Vávra
podnikatel a majitel firmy

[/text_block]

Jaký je váš cíl nebo sen?
Vyrazte k němu rychleji! 

— SPACER —