INTEGRUJTE DO SVÉHO ŽIVOTA 6 STUPŇŮ K VÍTĚZSTVÍ

— SPACER —

Sledujte celé video a objevte ucelený systém pro dosahování úspěchu.

Zdokonalením se na mistrovskou úroveň v těchto oblastech bude znamenat hodně!

— SPACER —

[custom_html][/custom_html]

Odhalte tajemství 2 % nejúspěšnějších lidí a buďte jako oni!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Představte si, že potkáte multi-milionáře, olympioniky, ředitele nejúspěšnějších korporací na světě, slavné byznysmeny a mistry osobního rozvoje. Lidi, kteří to dotáhli daleko a mohou vás hodně inspirovat a posunout.

A ptáte se jich ze zvědavosti: „CO DĚLÁTE KAŽDÝ DEN PROTO, ŽE JSTE TAK ÚSPĚŠNÍ? Že žijete zářivý život plný uchvacující vášně, energie a nadšení? JAKÉ JE VAŠE SKUTEČNÉ TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU A NAPLNĚNÍ?

Dovedete si představit, jak by se váš život změnil, kdybyste si od nich nechali poradit? “Vypůjčili  si” jejich mozek? Dostali z nich ty nejlepší tipy, co považují za to NEJ, co má nejvyšší možný dopad a rychlé výsledky? Prozradili vám jejich tajné stategie 10X?

Vaše schopnosti dosáhnout úspěchu by se enormně zdokonalily. Vaše efektivita a výkonnost by se díky novým návykům zvýšila o desítky procent ve všech oblastech vašeho života. Získáváte okamžitě i více času na to, co milujete, a snadněji se začínáte soustředit a koncentrovat.

Najednou máte i více energie a strháváte s ní ke svým vizím a plánům i spoustu dalších lidí! Vaše vztahy jsou živější a umíte si hravě získat lidi na svou stranu a nadchnout je pro své sny! Celý váš život se najednou rozhýbe a nastává ohromný RŮST A VÁŠ POTENCIÁL nezná hranic! Protože to je stav, kam byste se měli chtít dostat. Stav MAXIMÁLNÍHO POTENCIÁLU![/text_block]

Brian Tracy

Brian Tracy, autor 50ti knihy o byznyse

Robert Kiyosaki,přítel Donalda Trumpa

Robert Kiyosaki, přítel Donalda Trumpa

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Když zavedete strategie a návyky 2 % nejúspěšnějších do svého života, zkopírujete jejich recept na úspěch, začnete excelovat. A váš život nabere na obrátkách OKAMŽITĚ!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Dlouhou dobu jsem se trápil sám s tím, jak svůj život posunout. Nedařilo se mi. Vztahy se mi rozpadaly. Byznys přestával fungovat. Neměl jsem odvahu. Utápěl jsem se v práci a nezdravém jídle. Prokrastinoval. A všechno sváděl na ostatní, na systém, že za to přeci můžou oni!

ALE… 

V momentě, kdy jsem se dostal na dno, jsem z posledních sil dostal nápad. V jednom z motivačních videí se objevil chlápek přes 2 metry vysoký, který prohlásil jednu jedinou větu: “V jakémkoliv okamžiku síla tvého rozhodnutí navždy změní tvůj život!”. Jmenoval se Tony Robbins. AHA!?

A já si uvědomil, že musím začít OD SEBE. Jen já jsem zodpovědný za svou budoucnost. Jen já ji mohu změnit. Neměl jsem však tzv. “bohatého tátu”, jako Robert Kiyosaki. Ale věřil jsem, že TO PŘECI MUSÍ JÍT I JINAK! A proto jsem vyrazil za velkou louži do Ameriky učit se k těm, kteří žijí stav života, o kterém jsem jako malý kluk snil.

 • Jak uskutečnit změny, které mi okolí říkalo, že nejsou možné. Splnit si velké plány!
 • Jak rychle rozhýbat život a odpíchnout se z mrtvého bodu, aby nastal BOD ZLOMU!
 • Jak dosáhnout na stav finanční svobody a absolutní nezávislosti, kdy si užíváte naplno!
 • Jak mít hluboké a vášnivé vztahy plné důvěry, podpory a porozumění, že již nelze mít více!
 • Jak si zrealizovat rychle své největší sny! A žít výjimečný život teď, a ne za 50 let.

A tak jsem absolvoval desítky a desítky tréninků v Americe, Anglii, Africe i Asii od těch největších světových es, které si jen dovedete představit. Od lidí, kteří stáli za úspěchem třech amerických prezidentů – Clintona, Obamy i Trumpa, hollywoodských hvězd jako je Oprah Winfrey či Hugh Jackman, vrcholových sportovců a olympioniků jako je Serena Williams, Michael Jordan či Andre Agassi a spoustou spoustou dalších. Byl jsem tím posedlý! A investoval do svého rozvoje přes 2,31 milionu Kč a považuji to za nejlepší krok svého života.

Změnilo mi to KOMPLETNĚ život. A protože jsem viděl, jak ohromné know-how zatím je a jaké změny je možné u lidí uskutečnit na bleskové úrovni, začal jsem se více zajímat o to, jak to předávat dál a pomoci dálším k zářivému životu. O psychologii a neuro-lingvistické programování (NLP), které je o modelování nejúspěšnějších lidí planety a jak přimět ostatní ke změnám v myšlení, které jim pomůže a posune je to tam, kam chtějí. Po letech výcviků jsem se tak stal NLP MASTEREM a vím, jak vás vyšvihnout na vrchol.

Mé kurzy začínaly být větší, větší a větší. A za posledních 5 let jsem pomohl v ČR více jak tři  tisícům lidí k lepšímu a naplněnějšímu životu. Vrcholovým sportovcům dosáhnout na zlato na olympiádě, jako nedávno např. Lence Matouškové. Byznysmenům nastartovat firmu tak, že dnes dosahují mezinárodního měřítka. A dalším najít hlubší naplnění a smysl v životě a ukázat způsoby, jak zvýšit příjem, získat odvahu a splnit si své velké cíle a sny.

A právě to nejlepší, co jsem se sám naučil, s vámi chci teď sdílet na tréninku Maximální Potenciál, který je jen jedou ročně a to již 28-30.9. v Praze v HOTELU DUO ****.

Je to pokročilý trénink pro ty, kteří chtějí v životě víc. Protože věřím, že jste se nenarodili proto, abyste zapadali, ale proto, abyste vyčnívali a zazářili v tomto světě.

Stali jste se úžasnějšími lidmi a vzory pro své blízké a děti a měli větší dopad v této zlaté době příležitostí. Ukazovali dalším, že TO JDE A TO VELMI RYCHLE! 


Předložím vám ověřené postupy podložené studiemi, vědecký výzkumy a reálnou zkušeností
.

Dostanete JEDNODUCHÉ a zároveň velmi účinné zbraně, jak si jít cílevědomě za svým úspěchem v čemkoliv chcete. Zjistíte, jak překážky, které vám život staví do cesty, prorazit jako buldozer. Nic a nikdo vám už nebude bránit dosáhnout vašich cílů!

brainPředstavím vám nejnovější výsledky z pozitivní psychologie a neurověd, které vám pomohou úspěšněji řídit vaši mysl a myšlenky, být koncentrovanějšími a lépe využívat skryté zdroje a dary, které v sobě máte.

Budete umět lépe pracovat se svými emocemi, abyste se díky tomu stali sebejistějšími, odvážnějšími a plně soustředěnými na své cíle a plány.

Předávám vám do rukou ověřené techniky JAK OVLÁDNOUT SVOU PRODUKTIVITU a EFEKTIVITU na maximum a zároveň dramaticky zvýšit schopnost ovlivňovat druhé a získávat si je na svou stranu.

Získáte motivaci do všeho, co chcete v životě dokázat a naučíte se svou motivaci ovládat jednou provždy. A to ne metodou cukru a biče, ale skrze vnitřní motivaci stavem “flow”. Díky tréninku budete umět také nabudit a motivovat ostatní. Ať už vašeho partnera k tomu, co od něj chcete, či vaše kolegy k práci k tomu, co od nich potřebujete.

nastrojeZačněte OVLÁDAT NAPLNO SVOU ENERGII a zbavíte se únavy. Pocit stresu, který možná cítíte téměř neustále, se stane minulostí. Bez ohledu na to, jak náročné jsou vaše cíle a projekty a co vše máte před sebou. Tyto návyky oceníte nejen v kritických situacích a momentech, kdy jste se dříve cítili vyčerpaní, bez nálady a měli nutkavou potřebu vypnout. Využijete to každý den!

Přeměňíte své překážky na výzvy. Zbavíte se dlouhodobých strašáků a pouhých snů a proměníte je na přesné a realistické plány a cíle, kterých dosaháhnete. Někteří lidé mají v životě jen sny a obavy. Vy budete mít cíle a výzvy. Na tomto tréninku zažijete prostředí lidí, kteří ve svém životě chtějí mnohonásobně víc. Kteří chtějí žít jinak, než žije v 98 % lidí!

Tento trénink je tu tak pro všechny, kteří chtějí od života víc. Kteří chtějí patřit k 2 % nejúspěšnějších lidí v republice. Pro ty, kteří budou umět dosahovat výjimečných výsledků a užívat si díky tomu takový život, jaký většina lidí nikdy nepozná. A jsou odhodláni pro to také něco udělat.[/text_block]

Podívejte se, co říká Ladislav přesně o tomto tréninku:

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_color=”%233d3d3d” font_shadow=”none”]

Ladislav Vávra, Brno
Dnes úspěšný podnikatel a majitel firmy, který žije své sny!

[/text_block]

<a name="obsah"></a>

Na tréninku Maximální Potenciál INTENSIVE se naučíte 6 klíčových oblastí, které 2 % nejúspěšnějších umí SKVĚLE!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_color=”%23303030″ top_padding=”20″]Existuje 6 klíčových oblastí, které vedou k EXTRÉMNĚ LEPŠÍM výsledkům, k většímu pocitu naplnění i schopnosti úspěchu dosáhnout. A to v profesní, byznysové i osobní rovině. Mají větší dopad, než cokoliv jiného. A právě na ty se společně na tréninku podíváme do hloubky.

Jaké oblasti to jsou konkrétně?[/text_block]

1. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ MYSLI

 • Zjistíte, jak dosáhnout větší soustředěnosti, koncentrace a jak posílit svou vůli.
 • Naučíte se, jak se kdykoliv dostat do stavu „flow“, kdy vám jde práce rychle od ruky.
 • Získáte novou schopnost umět okamžitě změnit své rozpoložení a stav mysli. Je to klíčová schopnost proto, abychom mohli být extrémně produktivní a výkonní i v situacích, kdy nám do života přicházejí nečekané překážky, kritika a negativní lidé.
 • Pochopíte, jak mluvit lépe sami k sobě, abyste se cítili “jsem dost dobrý na všechno, co chci!”. Naučíte se používat slovník a jazyk skutečných vítězů a aktivujete tak v sobě svého vnitřního kouče.
 • Ukážeme si, kde selhává 98 % lidí a jaké nové pozitivní návyky dělají 2 % těch nejúspěšnějších. A jak také eliminovat zlozvyky, které vás samotné brzdí, ale nevíte, jak s nimi skončit jednou provždy.
 • Osvojíte si nejnovější postupy z výsledků neurověd, jak 3x rychleji číst a zpracovávat informace, jak si pamatovat i detaily výrazně snadněji, jak zvýšit své IQ až o 15 bodů!
 • Pochopíte více sami, proč děláte to, co děláte, a to vám umožní lépe pracovat jak se svojí vnitřní motivací, tak budete umět lépe motivovat a chápat druhé.
 • Odhalíte revoluční přístup, proč byl Albert Einstein tak geniální! Naučíte se znásobit množství spojů mezi levou a pravou mozkovou hemisférou a to umožní využití zcela nové úrovně myšlení!

Modul MISTROVSTVÍ MYSLI je v hodnotě 3 870 Kč

2. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ ODVAHY

 • Posunete své sebevědomí a sebedůvěru na vyšší úroveň a díky tomu získáte odvahu k zdolávání daleko větších výzev než kdy dřív. Větší ambice. Větší cíle. Více ze života.
 • Získáte pevnou odvahu jít si za svými cíli a sny, až se stanete nezastavitelnými. Mít takový drive je možné jen tehdy, když pochopíte své nejsilnější PROČ to dělám a obrovské přínosy, které tím získáte. Zároveň si budete vědomi negativ, která nastanou, když to nezvládnete. A právě to, jak využívat páku “laverage”, vám pomůže vyrazit jako tryskem o závod.
 • Ujasníte si krok za krokem svůj život, své hodnoty, a jaké emoce i přesvědčení vás pohání i brzdí.
 • Projdete unikátním procesem zbourání špatných přesvědčení o sobě, které vás dosud omezovaly a znesnadňovaly vám žít více naplno.
 • Naučíte se využívat ty nejsilnější zdroje, které v sobě máte – své emoce. To vám vrátí kontrolu nad svým životem a schopností jít dál, zatím co ostatní se zastaví. Budete mistrem svých emocí a to vás pozitivně poženete vpřed k tomu, co milujete a chcete dokázat v tomto světě.
 • Už pro vás nebudou existovat překážky, ale jen a pouze výzvy a ty začnete milovat. Přestane existovat pocit, že něco nedáte, že nejste dost dobří, že to nezvládnete, protože právě tyto pochybnosti a pocity o sobě, pomocí sady cvičení, promění ve výhodu a uvědomíte si své hlubší JÁ a to, co vás nejvíce potáhne vpřed.

Modul MISTROVSTVÍ ODVAHY je v hodnotě 3 870 Kč

3. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ VLIVU

 • Posunete své komunikační, přesvědčovací a argumentační dovedností na nový level.
 • Naučíte se přesvědčit i motivovat lidi kolem vás, ať už v práci, ve vztahu či mezi přáteli.
 • Naučíte se, jak během jedné minuty s kýmkoli navázat hluboký emoční vztah a vzbudit v něm důvěru.
 • Zvýšíte svou schopnost mít vliv na lidi skrze pokročilou řeč těla a gestikulaci.
 • Nasajete ty nejlepší triky NLP na rychlé spřátelení se s lidmi – oční vzorce, propojování hemisfér i pokročilý jazyk.
 • Zjistíte, jak snadno realizovat své sny. A jak pro vaše vize a myšlenky nadchnout, inspirovat a zapojit i ostatní.
 • Dozvíte se, jak budovat otevřenější vztahy se svým partnerem a porozumíte principům polarit
 • Vyzkoušíte si, jak se prosadit mezi lidmi tak, aby vás sami chtěli poslouchat a zajímali se o vás.

Modul MISTROVSTVÍ VLIVU je v hodnotě 3 870 Kč