INTEGRUJTE DO SVÉHO ŽIVOTA 6 STUPŇŮ K VÍTĚZSTVÍ

Sledujte celé video a objevte ucelený systém pro dosahování úspěchu.

Zdokonalením se na mistrovskou úroveň v těchto oblastech bude znamenat hodně!

Odhalte tajemství 2 % nejúspěšnějších lidí a buďte jako oni!

Představte si, že potkáte multi-milionáře, olympioniky, ředitele nejúspěšnějších korporací na světě, slavné byznysmeny a mistry osobního rozvoje. Lidi, kteří to dotáhli daleko a mohou vás hodně inspirovat a posunout.

A ptáte se jich ze zvědavosti: „CO DĚLÁTE KAŽDÝ DEN PROTO, ŽE JSTE TAK ÚSPĚŠNÍ? Že žijete zářivý život plný uchvacující vášně, energie a nadšení? JAKÉ JE VAŠE SKUTEČNÉ TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU A NAPLNĚNÍ?

Dovedete si představit, jak by se váš život změnil, kdybyste si od nich nechali poradit? "Vypůjčili  si" jejich mozek? Dostali z nich ty nejlepší tipy, co považují za to NEJ, co má nejvyšší možný dopad a rychlé výsledky? Prozradili vám jejich tajné stategie 10X?

Vaše schopnosti dosáhnout úspěchu by se enormně zdokonalily. Vaše efektivita a výkonnost by se díky novým návykům zvýšila o desítky procent ve všech oblastech vašeho života. Získáváte okamžitě i více času na to, co milujete, a snadněji se začínáte soustředit a koncentrovat.

Najednou máte i více energie a strháváte s ní ke svým vizím a plánům i spoustu dalších lidí! Vaše vztahy jsou živější a umíte si hravě získat lidi na svou stranu a nadchnout je pro své sny! Celý váš život se najednou rozhýbe a nastává ohromný RŮST A VÁŠ POTENCIÁL nezná hranic! Protože to je stav, kam byste se měli chtít dostat. Stav MAXIMÁLNÍHO POTENCIÁLU!

Brian Tracy

Brian Tracy, autor 50ti knihy o byznyse

Robert Kiyosaki,přítel Donalda Trumpa

Robert Kiyosaki, přítel Donalda Trumpa

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Když zavedete strategie a návyky 2 % nejúspěšnějších do svého života, zkopírujete jejich recept na úspěch, začnete excelovat. A váš život nabere na obrátkách OKAMŽITĚ!

Dlouhou dobu jsem se trápil sám s tím, jak svůj život posunout. Nedařilo se mi. Vztahy se mi rozpadaly. Byznys přestával fungovat. Neměl jsem odvahu. Utápěl jsem se v práci a nezdravém jídle. Prokrastinoval. A všechno sváděl na ostatní, na systém, že za to přeci můžou oni!

ALE... 

V momentě, kdy jsem se dostal na dno, jsem z posledních sil dostal nápad. V jednom z motivačních videí se objevil chlápek přes 2 metry vysoký, který prohlásil jednu jedinou větu: "V jakémkoliv okamžiku síla tvého rozhodnutí navždy změní tvůj život!". Jmenoval se Tony Robbins. AHA!?

A já si uvědomil, že musím začít OD SEBE. Jen já jsem zodpovědný za svou budoucnost. Jen já ji mohu změnit. Neměl jsem však tzv. "bohatého tátu", jako Robert Kiyosaki. Ale věřil jsem, že TO PŘECI MUSÍ JÍT I JINAK! A proto jsem vyrazil za velkou louži do Ameriky učit se k těm, kteří žijí stav života, o kterém jsem jako malý kluk snil.

 • Jak uskutečnit změny, které mi okolí říkalo, že nejsou možné. Splnit si velké plány!
 • Jak rychle rozhýbat život a odpíchnout se z mrtvého bodu, aby nastal BOD ZLOMU!
 • Jak dosáhnout na stav finanční svobody a absolutní nezávislosti, kdy si užíváte naplno!
 • Jak mít hluboké a vášnivé vztahy plné důvěry, podpory a porozumění, že již nelze mít více!
 • Jak si zrealizovat rychle své největší sny! A žít výjimečný život teď, a ne za 50 let.

A tak jsem absolvoval desítky a desítky tréninků v Americe, Anglii, Africe i Asii od těch největších světových es, které si jen dovedete představit. Od lidí, kteří stáli za úspěchem třech amerických prezidentů - Clintona, Obamy i Trumpa, hollywoodských hvězd jako je Oprah Winfrey či Hugh Jackman, vrcholových sportovců a olympioniků jako je Serena Williams, Michael Jordan či Andre Agassi a spoustou spoustou dalších. Byl jsem tím posedlý! A investoval do svého rozvoje přes 2,31 milionu Kč a považuji to za nejlepší krok svého života.

Změnilo mi to KOMPLETNĚ život. A protože jsem viděl, jak ohromné know-how zatím je a jaké změny je možné u lidí uskutečnit na bleskové úrovni, začal jsem se více zajímat o to, jak to předávat dál a pomoci dálším k zářivému životu. O psychologii a neuro-lingvistické programování (NLP), které je o modelování nejúspěšnějších lidí planety a jak přimět ostatní ke změnám v myšlení, které jim pomůže a posune je to tam, kam chtějí. Po letech výcviků jsem se tak stal NLP MASTEREM a vím, jak vás vyšvihnout na vrchol.

Mé kurzy začínaly být větší, větší a větší. A za posledních 5 let jsem pomohl v ČR více jak tři  tisícům lidí k lepšímu a naplněnějšímu životu. Vrcholovým sportovcům dosáhnout na zlato na olympiádě, jako nedávno např. Lence Matouškové. Byznysmenům nastartovat firmu tak, že dnes dosahují mezinárodního měřítka. A dalším najít hlubší naplnění a smysl v životě a ukázat způsoby, jak zvýšit příjem, získat odvahu a splnit si své velké cíle a sny.

A právě to nejlepší, co jsem se sám naučil, s vámi chci teď sdílet na tréninku Maximální Potenciál, který je jen jedou ročně a to již 28-30.9. v Praze v HOTELU DUO ****.

Je to pokročilý trénink pro ty, kteří chtějí v životě víc. Protože věřím, že jste se nenarodili proto, abyste zapadali, ale proto, abyste vyčnívali a zazářili v tomto světě.

Stali jste se úžasnějšími lidmi a vzory pro své blízké a děti a měli větší dopad v této zlaté době příležitostí. Ukazovali dalším, že TO JDE A TO VELMI RYCHLE! 


Předložím vám ověřené postupy podložené studiemi, vědecký výzkumy a reálnou zkušeností
.

Dostanete JEDNODUCHÉ a zároveň velmi účinné zbraně, jak si jít cílevědomě za svým úspěchem v čemkoliv chcete. Zjistíte, jak překážky, které vám život staví do cesty, prorazit jako buldozer. Nic a nikdo vám už nebude bránit dosáhnout vašich cílů!

brainPředstavím vám nejnovější výsledky z pozitivní psychologie a neurověd, které vám pomohou úspěšněji řídit vaši mysl a myšlenky, být koncentrovanějšími a lépe využívat skryté zdroje a dary, které v sobě máte.

Budete umět lépe pracovat se svými emocemi, abyste se díky tomu stali sebejistějšími, odvážnějšími a plně soustředěnými na své cíle a plány.

Předávám vám do rukou ověřené techniky JAK OVLÁDNOUT SVOU PRODUKTIVITU a EFEKTIVITU na maximum a zároveň dramaticky zvýšit schopnost ovlivňovat druhé a získávat si je na svou stranu.

Získáte motivaci do všeho, co chcete v životě dokázat a naučíte se svou motivaci ovládat jednou provždy. A to ne metodou cukru a biče, ale skrze vnitřní motivaci stavem "flow". Díky tréninku budete umět také nabudit a motivovat ostatní. Ať už vašeho partnera k tomu, co od něj chcete, či vaše kolegy k práci k tomu, co od nich potřebujete.

nastrojeZačněte OVLÁDAT NAPLNO SVOU ENERGII a zbavíte se únavy. Pocit stresu, který možná cítíte téměř neustále, se stane minulostí. Bez ohledu na to, jak náročné jsou vaše cíle a projekty a co vše máte před sebou. Tyto návyky oceníte nejen v kritických situacích a momentech, kdy jste se dříve cítili vyčerpaní, bez nálady a měli nutkavou potřebu vypnout. Využijete to každý den!

Přeměňíte své překážky na výzvy. Zbavíte se dlouhodobých strašáků a pouhých snů a proměníte je na přesné a realistické plány a cíle, kterých dosaháhnete. Někteří lidé mají v životě jen sny a obavy. Vy budete mít cíle a výzvy. Na tomto tréninku zažijete prostředí lidí, kteří ve svém životě chtějí mnohonásobně víc. Kteří chtějí žít jinak, než žije v 98 % lidí!

Tento trénink je tu tak pro všechny, kteří chtějí od života víc. Kteří chtějí patřit k 2 % nejúspěšnějších lidí v republice. Pro ty, kteří budou umět dosahovat výjimečných výsledků a užívat si díky tomu takový život, jaký většina lidí nikdy nepozná. A jsou odhodláni pro to také něco udělat.

Podívejte se, co říká Ladislav přesně o tomto tréninku:

Ladislav Vávra, Brno
Dnes úspěšný podnikatel a majitel firmy, který žije své sny!

Na tréninku Maximální Potenciál INTENSIVE se naučíte 6 klíčových oblastí, které 2 % nejúspěšnějších umí SKVĚLE!

Existuje 6 klíčových oblastí, které vedou k EXTRÉMNĚ LEPŠÍM výsledkům, k většímu pocitu naplnění i schopnosti úspěchu dosáhnout. A to v profesní, byznysové i osobní rovině. Mají větší dopad, než cokoliv jiného. A právě na ty se společně na tréninku podíváme do hloubky.

Jaké oblasti to jsou konkrétně?

1. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ MYSLI

 • Zjistíte, jak dosáhnout větší soustředěnosti, koncentrace a jak posílit svou vůli.
 • Naučíte se, jak se kdykoliv dostat do stavu „flow“, kdy vám jde práce rychle od ruky.
 • Získáte novou schopnost umět okamžitě změnit své rozpoložení a stav mysli. Je to klíčová schopnost proto, abychom mohli být extrémně produktivní a výkonní i v situacích, kdy nám do života přicházejí nečekané překážky, kritika a negativní lidé.
 • Pochopíte, jak mluvit lépe sami k sobě, abyste se cítili "jsem dost dobrý na všechno, co chci!". Naučíte se používat slovník a jazyk skutečných vítězů a aktivujete tak v sobě svého vnitřního kouče.
 • Ukážeme si, kde selhává 98 % lidí a jaké nové pozitivní návyky dělají 2 % těch nejúspěšnějších. A jak také eliminovat zlozvyky, které vás samotné brzdí, ale nevíte, jak s nimi skončit jednou provždy.
 • Osvojíte si nejnovější postupy z výsledků neurověd, jak 3x rychleji číst a zpracovávat informace, jak si pamatovat i detaily výrazně snadněji, jak zvýšit své IQ až o 15 bodů!
 • Pochopíte více sami, proč děláte to, co děláte, a to vám umožní lépe pracovat jak se svojí vnitřní motivací, tak budete umět lépe motivovat a chápat druhé.
 • Odhalíte revoluční přístup, proč byl Albert Einstein tak geniální! Naučíte se znásobit množství spojů mezi levou a pravou mozkovou hemisférou a to umožní využití zcela nové úrovně myšlení!

Modul MISTROVSTVÍ MYSLI je v hodnotě 3 870 Kč

2. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ ODVAHY

 • Posunete své sebevědomí a sebedůvěru na vyšší úroveň a díky tomu získáte odvahu k zdolávání daleko větších výzev než kdy dřív. Větší ambice. Větší cíle. Více ze života.
 • Získáte pevnou odvahu jít si za svými cíli a sny, až se stanete nezastavitelnými. Mít takový drive je možné jen tehdy, když pochopíte své nejsilnější PROČ to dělám a obrovské přínosy, které tím získáte. Zároveň si budete vědomi negativ, která nastanou, když to nezvládnete. A právě to, jak využívat páku “laverage”, vám pomůže vyrazit jako tryskem o závod.
 • Ujasníte si krok za krokem svůj život, své hodnoty, a jaké emoce i přesvědčení vás pohání i brzdí.
 • Projdete unikátním procesem zbourání špatných přesvědčení o sobě, které vás dosud omezovaly a znesnadňovaly vám žít více naplno.
 • Naučíte se využívat ty nejsilnější zdroje, které v sobě máte - své emoce. To vám vrátí kontrolu nad svým životem a schopností jít dál, zatím co ostatní se zastaví. Budete mistrem svých emocí a to vás pozitivně poženete vpřed k tomu, co milujete a chcete dokázat v tomto světě.
 • Už pro vás nebudou existovat překážky, ale jen a pouze výzvy a ty začnete milovat. Přestane existovat pocit, že něco nedáte, že nejste dost dobří, že to nezvládnete, protože právě tyto pochybnosti a pocity o sobě, pomocí sady cvičení, promění ve výhodu a uvědomíte si své hlubší JÁ a to, co vás nejvíce potáhne vpřed.

Modul MISTROVSTVÍ ODVAHY je v hodnotě 3 870 Kč

3. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ VLIVU

 • Posunete své komunikační, přesvědčovací a argumentační dovedností na nový level.
 • Naučíte se přesvědčit i motivovat lidi kolem vás, ať už v práci, ve vztahu či mezi přáteli.
 • Naučíte se, jak během jedné minuty s kýmkoli navázat hluboký emoční vztah a vzbudit v něm důvěru.
 • Zvýšíte svou schopnost mít vliv na lidi skrze pokročilou řeč těla a gestikulaci.
 • Nasajete ty nejlepší triky NLP na rychlé spřátelení se s lidmi - oční vzorce, propojování hemisfér i pokročilý jazyk.
 • Zjistíte, jak snadno realizovat své sny. A jak pro vaše vize a myšlenky nadchnout, inspirovat a zapojit i ostatní.
 • Dozvíte se, jak budovat otevřenější vztahy se svým partnerem a porozumíte principům polarit
 • Vyzkoušíte si, jak se prosadit mezi lidmi tak, aby vás sami chtěli poslouchat a zajímali se o vás.

Modul MISTROVSTVÍ VLIVU je v hodnotě 3 870 Kč

4. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ ENERGIE

 • Naučíte se aktivovat všechna mozková centra na maximum a posunete své limity výkonnosti.
 • Získáte pozitivní přístup k sobě i k úkolům, budete vyzařovat pozitivně do svého okolí a zároveň si zachováte lehce kritické myšlení pro tvorbu řešení a plánů.
 • Ovládnete naplno svou mentální sílu a překonáte momenty, kdy se vám nic nechce a jste vyčerpaní. Otočíte se o 180 stupňů do úžasného stavu uvolnění a nabití.
 • Zprůchodníte své tělo, buňky a celou páteř pro dosažení maximálního proudění energie.
 • Naučíte se 3 skvělé mentální techniky jak okamžitě rozproudit energii v těle odrazem svých myšlenek, jako byste si dali silnou kávu.
 • Odnesete si 5 prakticky využitelných cvičení, které můžete v práci či doma využít k tomu, abyste zrušili na několik hodin únavu a vyměnili ji za sílu plné bdělosti.
 • Zažijete jedinečné cvičení pro každý den, které vám vytvoří pocit pozitivního naladění na celý den tak, že vás druzí nevytočí, budete bez stresu a ještě se na všechny usmívat!

Modul MISTROVSTVÍ ENERGIE je v hodnotě 3 870 Kč

5. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ ČASU

 • Integrujete do svého života zkušenosti těch nejvytíženějších lidí na světě jako jsou ředitelé nadnárodních korporací, kteří zvládají dosahovat závratně vysokých výsledků a ještě si udržovat správný life balance.
 • Pochopíte „Strategii 10x“, která vám umožní 10ti násobné zvýšení vaší produktivity.
 • Zjistíte, jak si naplánovat den, týden, měsíc i rok tak, abyste skutečně zvládali dosahovat vašich cílů a plnili se vám. A nebyli jste ve stresu. Dali tomu všemu systém.
 • Pochopíte, jak se zbavit navždy prokrastinace a učinit toto slovo jen pojmem ve slovníku.
 • Pochopíte systém 3P - principy dosažení největšího efektu ve všech oblastech života.
 • Ovládnete triádu EXTRÉMNÍ produktivity a výkonnosti olympioniků.
 • Naučíte se, jak eliminovat možná vyrušení a být více soustředěnější a zacílení na výsledky.
 • Ovládnete pokročilý time managementový systém 2.0 RPM, který šetří čas a má lepší výsledky než "čtyři kvadranty".

Modul MISTROVSTVÍ ČASU je v hodnotě 3 870 Kč

6. MODUL tréninku MISTROVSTVÍ DISCIPLÍNY A NÁVYKŮ

 • Denním chlebem pro všechny vrcholové sportovce jsou návyky, které denně dělají proto, aby pak zazářili a věci nevzdávali. Naučíte se jejich tajemství tak, jak to dělají OLYMPIONICI!
 • Nasajete správné postupy, které vám pomohou se nastartovat každé ráno a stihnout toho za dopoledne více, než většina lidí za celý den.
 • Pojistíte si, že budete vytrvalými ve vztahu ke svým cílům a snům a neselžete. Protože 90% lidí věci nikdy nedotáhne do konce a zbaběle uteče od toho, co jednou začali.
 • Naučíte se pokročilé vzorce jak být soustředěnými a cílevědomými. Jak mít ocelovou disciplínu a skoncovat s chorobnou prokrastinací.
 • Zjistíte, jaká jedna věc vám pomůže zbavit se vašich zlozvyků a vyměnit je za prospívající návyky, které jste vždy chtěli.
 • Naučíte se skvělé denní rituály a návyky pro vaše dopoledne, odpoledne i večer, které americkým mariňákům pomáhají mít pozitivní nadhled a překonat i těžké období.
 • Budete doslova fascinováni strategií 10X, která vám pomůže zlepšit, díky zavedení jednoduchých prvků do života a vašeho dne, všechny oblasti výše, protože tato strategie má velký dopad na celý váš život.

Tento klíčový modul našeho společného živého 3denního tréninku vám umožní věci nevzdávat, být disciplinovanými a soustředěnými ve vztahu k vašim cílům a snům a opravdu jich dosáhnout. Díky tomuto modulu si pojistíte, že neselžete tak, jako většina lidí, co chtějí změny uskutečnit. Už jen tento samotný modul tréninku vytvoří VELKÝ DOPAD na váš život.

Modul Mistrovství disciplíny a návyků je v hodnotě 3 870 Kč

Těchto 6 klíčových oblastí povede k tomu, že budete mít všechny potřebné znalosti, dovednosti, nástroje, postupy a dokonce i strategie, abyste si pro sebe mohli vytvořit život svých snů a udrželi si ho. Abyste mohli uvést v naprostý soulad pracovní i osobní rovinu a dosáhnout v životě tolik potřebné rovnováhy.

Pokud ovládnete všech 6 těchto klíčových oblastí, trvale to ovlivní váš život. Budete mít vše, co jste potřebovali k vyšší úrovni vašeho ZDRAVÍ, VZTAHŮ, FINANCÍ a KARIÉRY a vytvoření VOLNÉHO ČASU NA SEBE. A právě to vše s vámi chci sdílet.

MISTROVSTVÍ VAŠEHO OSOBNÍHO A PRACOVNÍHO ŽIVOTA

... ano, to je ve stručnosti náplň 3-denního tréninku MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ.

Celková hodnota všech modulů je 23 220 Kč, avšak Vy to můžete mít dnes jen za 9490 Kč

→ ANO, CHCI BÝT ÚSPĚŠNĚJŠÍ a NAUČIT SE TO! ←

POSPĚŠTE SI. Zbývá jen posledních 6 volných míst za tuto akční zvýhodněnou cenu.

+ HODNOTNÝ DÁREK ZDARMA 🙂

Online trénink Maximální Potenciál Premium s 25 videi

Jsem si jistý, že po úspěchu prahnete tak jako málokdo.

Proto je součástí balíčku také:

Pokročilý systém k dosažení úspěchu ve vašem životě a k maximalizaci vašeho skutečného potenciálu.

Když už chcete změnit svůj život, tak naplno. Pomůže vám k tomu praktický online trénink, který je obohacený o 25 videí, abyste ihned po živém 3-denním tréninku vykročili do života svých snů OPRAVDU RYCHLE a prohloubili jste nově nabyté znalosti a dovednosti.

Protože když MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL, tak skutečně MAXIMÁLNÍ MOŽNÝ PŘÍNOS PRO VÁS.

Online trénink + 25 videí je v hodnotě 7 990 Kč ... pro vás dnes ZDARMA!

Celková hodnota toho, co získáte: 31 210 Kč

Vy to však můžete mít dnes jen za 9490 Kč! A to se vám mnohonásobně rychle vrátí.

 Tak na co ještě čekáte? 


Chci být úspěšnější a získat tohle všechno!A už 28-30.9. vyrazím k životu svých snů!

POSPĚŠTE SI. Zbývá jen už pouhých 6 míst a tato investice VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT!

NEPROŠVIHNĚTE TO! Jakmile bude vyprodáno, je VYPRODÁNO!

VÁHÁNÍ ZPŮSOBUJE UTRPENÍ. CHYTNĚTE TUTO ŠANCI ZA PAČESY!

Když zařadíme do svého života NOVÉ NÁVYKY a STRATEGIE 2 % nejúspěšnějších lidí, všechno se změní.

Pro koho je trénink určen?

✔   Pro všechny, kteří chtějí výrazně zlepšit kvalitu svého života

✔   Pro ty, kteří chtějí zlepšit své osobní vztahy a umět motivovat sebe i druhé

✔   Pro ty, kteří chtějí dosahovat ve své kariéře vysoce nadprůměrných výsledků

✔   Pro ty, kteří chtějí být šťastnější, bohatší a finančně nezávislí

✔   Pro ty, kteří chtějí mít více volného času na všechno, co je pro ně skutečně důležité

✔   Pro ty, kteří chtějí dosáhnout životní rovnováhy a osobního štěstí

✔   Pro ty, kteří se často cítí unavení a chtějí zvýšit hladinu své energie

✔   Pro ty, kteří chtějí dostat svůj život na novou úroveň a osobnostně růst

A TO NENÍ VŠECHNO! 🙂

Na tomto výjimečném tréninku můžete potkat spoustu nadšených a skvělých lidí. A to vám může přinést obrovskou hodnotu, několikanásobně převyšující cenu vstupenky.

Je totiž dokázáno, že naši blízcí nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí. Pokud tak potkáme nové podobně naladěné lidi naším směrem, máme hned lepší výsledky. Podporu. Motivaci. Chuť konat. A jdeme rychleji v životě nahoru.

Na této akci budou i úspěšní byznysmeni, majitelé firem, sportovci,
podnikatelé, manažeři, vlivní lidé, olympionici, experti a jiní úspěšní lidé.

A takové lidi právě můžete osobně potkat v obrovské energizující atmosféře.
Kontakty jsou dnes k nezaplacení. A nová přátelství jsou nevyčíslitelná!
Protože jen pouhé seznámení vám může přinést spoustu příležitostí.

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn, americký autor, spisoval a motivační spíkr

Učíte se od nejlepších...

radek-certTréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER a New Code v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, či Robert Kiyosaki.

Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu.

radek-snyRadek s vámi bude sdílet to nejlepší, co se naučil při svých cestách za mentory amerických miliardářů v Kalifornii a na Floridě. Jak klíčové je umět ovládat svůj STAV MYSLI. Jak změnit v sobě omezující přesvědčení. Je totiž držitelem také certifikace F.I.R.E. centra z USA na prožitkové techniky mající bleskové změny na naši psychiku a pořádá tak i chůzi přes žhavé uhlí či sklo.

Radek byl také několikrát v Indii a pozoroval místní, proč jsou tak šťastní a plni života i v horších podmínkách. Procestoval přes 48 zemí - Jižní, Střední i Severní Ameriku, Asii i Afriku. Získal tak obrovský rozhled k tomu, aby vám skutečně mohl předat TO NEJLEPŠÍ, co je k dispozici k trvalému životnímu růstu.

A jelikož za sebou nemá jen tyto zkušenosti, jako i desítky již uspořádaných tréninků a kurzů v České republice, můžete si být jistí, že obdržíte na tréninku hodnotu, která je výjimečná. Jeho mottem je totiž neustálé zlepšování a zdokonalování toho co předává, aby lidem dával co nejvíce praktické a použitelné věci, které jim skutečně pomohou. Je to závazek pomáhat lidem rozvíjet jejich skutečný potenciál, aby si také mohli splnit své velké cíle a sny RYCHLEJI.

Podívejte se, co říká o Radkovi olympionička Lenka:

Lenka Matoušková
vrcholová sportovkyně

Účastníci našich programů a tréninků říkají:

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec Pardubice

Musím se svěřit... a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana. 

Petr Smetana
Petr Smetana Mladá Boleslav

"Každý z nás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jsme úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek

 

 

Tak to byly jejich příběhy... A jaké změny po absolvování programu pocítíte vy?

100% garance vrácení peněz

V případě účasti na celém 3-denním tréninku máte ode mě NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz*, pokud usoudíte na místě, že vám celý trénink po absolvování nic nedal a nic se stejně nezmění. Jsem si však naprosto jistý kvalitou tréninku, že budete nadšení tak, jako tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse posunout se vpřed. Máte mé slovo chlapa.

Proč to dělám? Jsem si 100% jistý, že kvalita celého tréninku je na takové úrovni, že není možné, aby se váš život nezměnil. Sám stejné věci používám každý den a to samé mí blízcí přátelé, které jsem to naučili. Navíc to samé využívají vrcholoví sportovci, olympionici, ředitelé velkých firem pro efektivní řízení svého dne, lidí i života. Pokud jste hledali opravdu kvalitní, profesionální a hluboký trénink světové ligy, který MÁ VÝSLEDKY a SILNÝ EFEKT, jste vítáni. Právě jste ho našli!

Jste tedy rozhodnuti dosáhnout svého maximálního potenciálu? Chcete od života více? Posunout svůj život a sami sebe na vyšší úroveň? Pokud ano, pak je tento program pro vás.

Moc se na vás těším na tréninku!

podpis_ss

 

- Radek Karban,
autor programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL

ANO, CHCI SVŮJ ŽIVOT DNES POSUNOUT NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ! (Pospěšte si. Kdykoliv se zde může objevit vyprodáno nebo se cena zvýší.)

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy akce končí.

REGISTRACE

Každý kdo se chce zúčastnit tohoto tréninku se musí zaregistrovat před jeho začátkem. Registrace je otevřena v pátek mezi 8:30 a 9:00. Registrace je v sobotu v 8:30-9:00. Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut.

VSTUPENKY

Vstupenka bude ihned odeslána na váš e-mail, který uvedete v objednávacím formuláři na těchto stránkách. Doporučujeme vytisknout si daný e-mail s sebou. Pokud kupujete vstupenku pro dvě osoby, nahlaste nám prosím včas iniciály druhé osoby a kontaktní info.

LOKALITA a UBYTOVÁNÍ

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém kongresovém sále hotelu DUO v Praze. Sál je velmi dobře dostupný jak automobily, tak městskou hromadnou dopravou. Parkování na ulici před hotelem je zdarma.

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu, kde bude akce probíhat.

MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ

Pátek, 28. září 2018

8:30-9:00: Registrace účastníků
9:15: Otevření sálu
9:30-20:00: Hlavní program

Sobota, 29. září 2018

8:30-9:00: Registrace účastníků
9:00: Otevření sálu
9:15-20:00: Hlavní program

Neděle, 30. září 2018

8:50: Otevření sálu
9:00-18:00: Hlavní program

Přestávky na oběd v PÁ/SO/NE budou mít 90 min.

Víte, že... Investice do sebe jsou ty nejhodnotější a nejsmysluplnější investice v životě! Co je víc, než zainvestovat do sebe a svého rozvoje? Miliardáři to vědí. Víte to i Vy?

Vyjděte vstříc lepšímu životu.
Ten nejlepší čas na změnu je TEĎ!
Samo se nikdy nic nezmění.

JEN AKCE VYTVÁŘÍ VÝSLEDKY!

Poznejte více sami sebe a dosáhněte svého maximálního potenciálu na tomto tréninku!

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese objev (zavináč) maximalnipotencial.cz

Organizátor:Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP.