3-denní trénink již 25.11. – 27.11. 2016 (PÁ-NE) v Praze

Vstupenku už máte… ALE…

JE JEŠTĚ POTVRDIT ÚČAST, ČTETE NÍŽE

Protože jste však člověk, který chce více od života, bude vás nejspíše zajímat MOŽNOST ROZŠÍŘENÍ tréninku na celý program. Je v něm více, než cokoliv dříve, co jste mohli zažít, získat a vědět.

— SPACER —

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”21″]Co kdybyste se mohli dozvědět KONKRÉTNÍ postupy a strategie, CO dělají milionáři, olympionici a ředitelé a další úspěšní JINAK oproti ostatním? Proč jsou TAK DOBŘÍ v osobní i pracovní rovině? A vy jste se tím mohli IHNED posunout ve svém životě VZHŮRU? A ještě k tomu uvedli váš život do lepší ROVNOVÁHY a zlepšili klíčové oblasti, které vedou k většímu naplnění a spokojenosti? Vybrali jsme pro vás TO NEJLEPŠÍ, za co mnozí platí statisíce.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Po 11 letech práce a sbírání zkušeností a výzkumů jsme vytvořili program MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL. Je to pokročilý online trénink kombinující ty nejlepší taktické a strategické postupy pro dosažení mistrovství v klíčových oblastech mající největší efekt a dopad na váš osobní a pracovní život. Není to nic, co znáte. Nelze to s ničím srovnat.

Jeho cílem je pomoci vám ovládnout návyky vysoce úspěšných a efektivních lidí, vaši mysl, tělo, a ukázat vám, jak na pokročilé úrovni lépe řídit váš den, vaše vztahy, čas i energii tak, abyste našli ve svém životě hlubší smysl, větší naplnění, zažívali častější úspěch.

Trénink vám pomůže dosáhnout vyšší úrovně v životě a maximalizovat váš potenciál, vytvořit větší harmonii a skutečnou životní rovnováhu. Budete se cítit více soustředění, zaměření, energičtí a sebevědomí a pocítíte opravdové nadšení ze života. Vaše produktivita a efektivita rapidně vzroste. Vaše vztahy se zlepší.

Program MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL se skládá z 6 týdenního online tréninku a intenzivní 3-denní živé akce, co bude zahrnovat vše, o čem jste četli výše. Budete k následnému online tréninku po skončení živé akce mít přístup napořád, 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Přes internet. Takže k němu můžete přistupovat kdykoliv odkudkoliv chcete.

Online trénink se skládá ze  6 modulů s video lekcemi, pracovními sešity a akčními plány:[/text_block]

TÝDEN #1

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Nástroje k urychlení vašeho růstu a úspěchu v životě (od A do Z)
✓ Prospěšné návyky vysoce úspěšných lidí, ať se zlepšíte okamžitě
✓ 5 triggerů, díky kterým budete více disciplinovaní a soustředění
✓ Principy, jak zvládat více než ostatní za méně času (efektivita 2.0)
✓ Jak motivovat sebe a ostatní kolem sebe? (a získat si je a mít vliv)[/text_block]

TÝDEN #2

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Jak zvýšit mentální výkonnost a soustředěnost?
✓ Jak enormně posílit vůli a dotahovat věci do konce?
✓ Co udělat pro výrazné zvýšení sebevědomí a sebedůvěry?
✓ 6 klíčových motivátorů, které řídí vás i ostatní lidi kolem vás
✓ Jak lépe řídit své myšlenky, pozornost a být koncentrovanější?[/text_block]

TÝDEN #3

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ 10 zdrojů vaší maximální energie a vitality (a čím ji zabíjíte)
✓ Triky na aktivaci všech mozkových center na maximum
✓ Optimalizace stravy a výživový plán (od olympioniků)
✓ Jak vstávat bez budíku a být čilí a energičtí celý den?
✓ Jak pečovat o své tělo a dobíjet mu baterky? Být bez stresu?[/text_block]

TÝDEN #4

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Co udělat pro zvýšení produktivity? Stíhat více za méně času?
✓ Jak být více kreativnější a tvořivější? Skvělé nápady?
✓ Jak si snadněji určovat priority a nastavovat cíle?
✓ Čím a jak eliminovat špatné návyky? A posílit prospěšné?
✓ Pokročilý time management 2.0. a řízení dne a vaší práce.[/text_block]

TÝDEN #5

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Jak mít vliv a umět přesvědčit lidi kolem sebe? Strategie
✓ Jak zvládát kritiku a konflikty hladce kdykoliv a kdekoliv?
✓ Čím vytvořit pouto okamžité důvěry s lidmi skrze raport?
✓ Jak se prodat jako člověk a zvýšit NÁSOBNĚ svou hodnotu?
✓ Umění přesvědčivosti a komunikační dovednosti 2.0[/text_block]

TÝDEN #6

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”20″ line_height=”25″]✓ Jak vytvořit skutečnou životní rovnováhu? Life balance?
✓ Jak uvést v harmonii vaše vztahy, práci, zdraví a čas na sebe?
✓ Co udělat, abychom v životě cítili opravdovou hloubku a smysl?
✓ Jak se zbavit stavu vyhoření a restartovat svůj život?
✓ 3 triky, jak zažívat více radosti a pozitivních emocí každý den.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Těchto 6 klíčových oblastí v 6 týdnech povede k tomu, že budete mít všechny potřebné znalosti, dovednosti a strategie, abyste si pro sebe mohli vytvořit život svých snů a udrželi si ho.

Program můžete absolvovat samozřejmě svým vlastním tempem, moduly se vám budou uvolňovat postupně, abyste nebyli přehlceni a kdykoliv se k čemukoliv můžete vrátit.[/text_block]

Tím to však zdaleka nekončí…

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”22″ font_color=”%23ffffff” top_padding=”20″ width=”600″]Chceme, abyste si z tohoto programu odnesli maximum.
Proto jsme jej také nazvali právem MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL.
Využijeme všeho, co vám pomůže rychleji mít v životě více.[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Členská sekce 24/7/365

  Přístup kdykoliv a odkudkoliv přes internet. Už napořád. V ní budete mít vše. Budete chtít něco dovysvětlit? Zeptejte se právě zde.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Pracovní sešity a akční plány

  Ke každému modulu získáváte i sešity a plány hezky černě na bílém. Odneste si z programu maximum!

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Členství v tajné V.I.P. skupině

  Získejte v tajné Facebook skupině denní motivaci, buďte v kontaktu s podobně naladěnými lidmi, pokládejte nám jakékoliv otázky.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””]

 • Úderné video s tím NEJ

  Nemáte moc času? I na vás jsme mysleli. U každého modulu je shrnutí toho nejdůležitějšího v jednom videu od A do Z.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

SKVĚLÁ ZPRÁVA. DÁREK PRO VÁS!

Vaše vstupenky

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”21″]Upgradem do celého programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL získáváte i druhou vstupenku na celý 3-denní trénink v hodnotě 7990 Kč zcela ZDARMA.

Je totiž dokázáno, že blízcí lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí. Pokud tak vezmete alespoň jednoho blízkého člověka na trénink s sebou, pomůžete nejen jemu, jako i sami sobě. Vaši nejbližší lidé mají nejzásadnější vliv a dopad na váš život.

Koho vzít s sebou? Nebo komu vstupenku darovat? Třeba i jako dárek?
Rodinu, partneru/partnera, kolegy, přátele, či kamarády. Jakých 5 lidí se vám vybaví jako první?

Takže znovu – rozšiřte DNES svou vstupenku na 3-denní živý trénink v Praze na celý program a získáváte nejen 6 týdenní online trénink, akční plány, sešity, podporu, členskou sekci, jako i právě DRUHOU vstupenku na celou akci, zdarma![/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn, americký autor, spisoval a motivační spíkr

ZÍSKEJTE ZA HUBIČKU TOHLE VŠECHNO!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” top_margin=”20″]Rozšířením vstupenky na celý program vlastního mistrovství ještě dnes získáváte:

 • 6 týdenní pokročilý online trénink s tréninkovými videi v 6 modulech, který můžete absolvovat svým vlastním tempem a přístup k němu ve členské sekci budete mít už napořád, odkudkoliv přes internet, a to neomezeně. (Hodnota 7 990 Kč)
 • další vstupenku na 3-denní živý trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ, který je součástí tohoto programu, a to zdarma, budete-li chtít zažít obrovskou energizující atmosféru a zažít ty nejlepší prvky z programu na vlastní kůži. Pokud se nebudete moci zúčastit, získáte sestříhané záznamy. (Hodnota 7 990 Kč)
 • Akční plány a pracovní sešity, které vám pomohou si z celého programu odnést opravdové maximum a ujasnit si a osvojit ty největší principy, které bleskově posunou váš život na novou úroveň. (Hodnota 1 950 Kč)
 • Doživotní přístup do členské sekce a tajné facebookové V.I.P. skupiny úspěšných lidí dosahujících svého MAXIMÁLÍHO POTENCIÁLU, kde získáte nové kontakty a značnou podporu k akci. Radka a Gabriely se tam můžete ptát na cokoliv. (Nevyčíslitelné)

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” top_margin=”20″]Jste tedy rozhodnuti dosáhnout svého maximálního potenciálu? Chcete od života více? Posunout svůj život a sami sebe na vyšší úroveň? Pokud ano, pak je tento program pro vás.[/text_block]

ANO, PŘEJI SI TO ROZŠÍŘIT NA CELÝ PROGRAM!(Běžně 30 910 Kč. Dnes však jen 2000 Kč + druhá vstupenka zdarma!)

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_style=”italic” top_margin=”25″]radek-certTréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, Marie Diamond, Paul McKenna, či Tolly Burkan. Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu.

gabca-piseTréninkem vás bude také provázet Ing. et Ing. Gabriela Šilarová, expertka na zvyšování efektivity v osobním i pracovním životě. 6 let pomáhá firmám a lidem zefektivňovat jejich procesy a získávat dotace v řádu několika stovek milionů korun. Je autorkou knihy Tajemství efektivity. Mezi její mentory patří např. americký multimilionář Brendon Burchard, Brian Tracy nebo Stephen Covey.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” top_margin=”20″]Jste rozhodnutí upgradovat svou vstupenku na 3-denní živý trénink na celý program? Získat tak ne jednu, ale hned dvě vstupenky a ještě k tomu celý 6 týdenní online trénink? A to za cenu, za kterou si dnes dopřejete pouze jednu večeři v luxusní restauraci a nic se po ni nezmění? Tento program by měl mít každý, kdo opravdu chce získat MAXIMUM. Chcete mít maximum v životě?

A nezapomeňte – lidé kolem vás na vás samotné mají největší vliv i dopad. Vezměte je s sebou na tuto akci a budou po její účasti vděční, že tam s vámi mohli být. Skutečně. Protože ten nejlepší dárek, který někomu můžete dát, je ten, který pomůže výrazně zlepšit právě jejich život. Příležitost pomoci někomu z vašeho okolí je právě ve vašich rukou.

Moc se na vás těšíme uvnitř programu a na živé akci!

podpis_ss g-podpis

 

– Radek Karban a Gabriela Šilarová,
autoři programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL[/text_block]