✰✰✰ STAŇTĚ SE V.I.P. ✰✰✰

— SPACER —

♕♕♕ Vytěžte z tréninku ještě více! ♕♕♕

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”26″]

Moc si vážím toho, že jste se rozhodli udělat něco pro sebe, udělat si tři dny čas na svůj růst a rozvoj, naučit se strategie a návyky vysoce úspěšných lidí a maximalizovat tak Váš lidský potenciál, díky výjimečnému programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ 2022, který jsem dlouhou dobu pro Vás a další ambiciózní jedince připravoval! Děkuji Vám za toto rozhodnutí, které se ukáže, jako jedno z nejlepších, které jste kdy mohli udělat.

Nyní máte možnost si svou základní účast v celém programu Maximální Potenciál rozšířit a povýšit ji na prémiový V.I.P. balíček, který obsahuje řadu hodnotných benefitů navíc.

POZOR – to není jen nějaký VIP lístek, toto je něco jiného – ukrývá to v sobě mnohem víc! Je to jako Svatý grál 💎  umožňující odemčení Vaši plné osobní síly a umožňující posun, který jste si vždy přáli zažít. Posun k Vašemu vítězství! 🏆

A tak je tato V.I.P. verze určena jen pro všechny, kdo chtějí pořádný akcelerátor s doplňujícími materiály a osobní individuální péčí samotného Radka Karbana.

Tato příležitost je jedinečná a nebude se opakovat.

Je možné ji využít jen do 11. května 2022 než bude registrace uzavřena a pokud ji nechytnete do té doby skrze tuto stránku, nepůjde získat již nikdy později. Je to tak pro ty, kdo to myslí vážně a přesně s těmi chci také pracovat, protože jsou to akční typy lidí, kteří budou mít výsledky. 

[/text_block]

♕♕♕ Co V.I.P. AKCELERÁTOR obsahuje? ♕♕♕

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”25″]1. To nejlepší pro integraci změn do Vašeho osobního i profesního života.
(v hodnotě 17 990 Kč)

2 x Skupinový MASTERMIND s Radkem a dalšími V.I.P. osobně přes Zoom,
kdy se zaměříte po tréninku na následnou integraci všech prvků z MP do Vašeho života, překonáte možné překážky a obohatíte se o další postřehy a tipy a triky dalších lidí.

Mastermind je vysoce přínosný právě proto, že se otevřeně, věcně a úderně bavíte o konkrétních tématech, která jsou důležitá a smyslem odpovědí je poskytnout Vám řešení jak se dostat k úspěšnému provedení za co nejkratší možný čas a s co nejvyšší jistotou právě podle toho, co funguje a osvědčilo se v praxi. Doslova se úderně střílí know-how a jste napěchováni funkčními postupy, které víte i jak okamžitě zavést.

A my budeme mít hned dva! Každý po měsíci. Ať máte maximální jistotu toho, že vytrváte a uskutečníte maximum kroků, které povedou k Vašemu velkému osobnímu vítězství!
(zahrnuje dvě virtuální setkání)


Individuální STRATEGICKÝ MENTORING jeden na jednoho přímo s Radkem osobně přes Zoom, kdy se zaměříte na precizní identifikaci svých největších přínosů a jejich aplikaci právě do Vašeho života či byznysu,
abyste vymačkali ze svého potenciálu absolutní přínosy a kdy, jak a co udělat.

Osobní přístup je velmi cenný, ale také i velmi drahý. Jen výjimečně poskytuji možnost individuálek. Toto je jedna z těch výjimečných chvil, kdy to bude možné. A kdy se spojíme, propůjčím Vám svou hlavu a pomohu Vám tak díky svým celoživotním zkušenostem a zkušenostem z více jak 160+ uskutečněných akcí a prací s více jak 13 tisíci lidmi na živo, dosáhnout co největšího BODU ZLOMU a posunu, jaký je jen možný. Dopředu již budu mít od Vás i podrobný dotazník, aby naše mentoringové strategické sezení bylo extra efektivní a pro Vás co nejvíce přínosné. (v rozsahu intenzivních 2 hodin společné práce)

+


2. To nejlepší pro maximální komfort a přínos celého tréninku pro Vás.

(v hodnotě 6 690 Kč)

Sezení u jediného V.I.P. stolu s nejlepším výhledem s neomezeným přísunem kvalitních nápojů po dobu celé akce a právem na přednostní otázky a odpovědi.

Prezentace ke stažení obsahující více jak 500 slajdů nadupaného obsahu, ke kterým se tak snadno můžete kdykoliv vracet a osvěžovat si všechny strategie a postupy.

Kompletní video-záznamy z celého tréninku ve FullHD kvalitě pro luxusní možnost se k jakýmkoliv částem, ukázkám a technikám vracet kdykoliv a odkudkoliv zpětně.  

Certifikát o absolvování programu s osobním podpisem RK + pamětní foto.

Celková hodnota uvedených benefitů je 24 980 Kč.
Super akční cena v tuto chvíli je 24 980 8888 Kč.[/text_block]

Nechci být V.I.P.

To zní skvěle! Chci být V.I.P.

[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Program zastřešuje společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. VOP[/text_block]
>
Stáhněte si zdarma pracovní sešit ke knize
Zadejte svůj email níže a získáte navíc zdarma přístup k celému pracovnímu sešitu.
  • Pomůžeme vám si věci ujasnit.
  • Pomůže vám spoustou pomocných otázek.
  • Přejdete od slov k činům. AKCE!
  • Budete se moci zúčastnit webinářů zdarma.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
NEMÁTE ČAS?
⇪ 5 sekund a je to vaše...
Ovládněte ho! 10 kroků na BLESKOVÉ zvýšení produktivity o minimálně 30%! Stažení IHNED!
Skvělé! Už je to na cestě na e-mail.
Pokud jste si náhodou neposlechli celé video, vraťte se teď k němu. Říkám tam věci, které nejsou ani v dopise, což je důležité pro pochopení toho, proč právě Vy byste měli být Hvězdným koučem a co Vám to vše přinese a dá.

Stáhnout dopis můžete také kliknutím sem. (otevře se do nového okna)

Budu se těšit, co na to řeknete.

Radek Karban, NLP TRAINER a autor bestselleru Aktivuj svůj potenicál
Stáhněte si detaily jak můžete začít!
Zadejte své údaje a posílám Vám to hned teď:
Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a chráněny dle Podmínek. Souhlasím, že mě může Akademie Radka Karbana kontaktovat. Odhlášení kdykoliv.