Ještě poslední věc… To se Vám bude líbit! 🙂

— SPACER —

❤❤❤ Tady je jeden dárek pro Vás! ❤❤❤

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Ty největší změny v našem životě přicházejí, když si něco zásadního uvědomíme sami o sobě.

Druhé nějvětší změny v našem životě mají na svědomí naši blízcí, jelikož nás svými názory a myšlenkami formují. Proto vždy doporučuji vzít na trénink i vaše členy rodiny, partnera/partnerku a přátele, jelikož to velmi podpoří udržení výsledného stavu, jakého na tréninku dosáhnete. A to věřím, vy chcete.

Přemýšlejte tak nad tím, kdo má na vás největší vliv? Jaké lidi vidíte každý den? Každý týden?

Protože to jsou lidé, kteří by na tréninku měli být právě s vámi. Je to dost podobné, jako to, jaký vliv na vás měli vaše rodiče, když jste byli malí. Vliv byl obrovský a tak to, co vás naučili a předali vám, ve vás většinou zůstává celý život ve formě zarytých vzorců chování i přesvědčení.

Pojďte pomoci svým blízkým tímto unikátním tréninkem, přizvěte je, dejte jim vstupenku jako dárek k svátku, narozeninám, výročí, či jen tak z lásky. Uděláte jim tím radost a užijete si trénink na maximum![/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Druhá vstupenka pro vaše blízké s pořádnou slevou!

ANO! Další člověk k Vaší vstupence extra výhodně, jako dárek ode mě Vám a zároveň pak od Vás tomu člověku.

A i když cena samotné vstupenky je 16 990 Kč, to nebude cena vstupného pro Vaše nejbližší. Máte ho pro ně teď s 60% MEGA SLEVOU! A tak druhý lístek teď můžete získat jen za 16990 Kč 6796 Kč včetně DPH.

A to je za elitní 3denní profesionální a intenzivní trénink se všemi materiály opravdu skvělá šance.

Podpořte je a pomůžete tím i sami sobě. 🙂 
DARUJTE to, co má smysl a obrovskou hodnotu. 

 Kopírujeme vzorce chování a návyky lidí, kterými jsme obklopeni. Dostaňte se ze spárů průměrnosti a NAKOPNĚTE se Silou prostředí! Největší silou na změnu života! Čím více lidí (až 5) s sebou vezmete, tím větších změn ve svém životě dosáhnete po finanční stránce. (studie Jima Rohna, slavného US kouče)

♥ A pokud máte nějakého partnera, tak vám to může zlepšit váš vztah.
(vybudujete si řadu prospěšných společných návyků a rutin a začnete myslet více na jedné vlně)

A pokud partnera nemáte, určitě máte nějakého kolegu nebo kamaráda, tak utužte právě s ním své přátelství a zároveň zažijete ty báječné chvíle a momenty spolu!

Rezervujte teď a jméno nahlaste později.[/text_block]

Pamatujte, že 5 Vašich nejbližších lidí má zásadní dopad i na Vás v oblasti financí, zdraví a vztahů.
Pomozte jim a pomůžete i sobě. A ještě si užijete celý trénink s nimi. To je dvojnásobná výhra! 😍

Nechci podpořit své blízké!

Tak tohle je super! Dám jim dárek ❤Koupit druhý lístek jen za polovinu

— SPACER —

NA LIDECH ZÁLEŽÍ…

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn
americký autor, spisoval a motivační spíkr

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”21″]Doporučuji Vám určitě získat hned i druhou vstupenku za polovinu a přijít ještě s blízkým člověkem, získáte totiž větší změny ve svém životě. Opravdu. Je to ta nejúčinnější “páka” na skutečnou změnu.

Je totiž dokázáno, že blízcí lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí více, než cokoliv jiného. Pokud tak vezmete alespoň jednoho blízkého člověka na trénink s sebou, pomůžete nejen jemu, jako i sami sobě. Vaši nejbližší lidé mají nejzásadnější vliv a dopad na váš život!!

Koho vzít s sebou? Nebo komu vstupenku darovat? Třeba i jako dárek? Ke svátku? Narozeninám? Výročí? Pod stromeček? Z přátelství? Nebo z lásky či kamarádství?

Rodinu, partneru/partnera, kolegy, přátele, či kamarády nebo i byznys partnery, se kterými se často stýkáte. Jakých 5 lidí se Vám vybaví jako první? Jaké tváře? Někoho určitě vyberete :)[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Program zastřešuje společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.[/text_block]
>
Stáhněte si zdarma pracovní sešit ke knize
Zadejte svůj email níže a získáte navíc zdarma přístup k celému pracovnímu sešitu.
  • Pomůžeme vám si věci ujasnit.
  • Pomůže vám spoustou pomocných otázek.
  • Přejdete od slov k činům. AKCE!
  • Budete se moci zúčastnit webinářů zdarma.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
NEMÁTE ČAS?
⇪ 5 sekund a je to vaše...
Ovládněte ho! 10 kroků na BLESKOVÉ zvýšení produktivity o minimálně 30%! Stažení IHNED!
Skvělé! Už je to na cestě na e-mail.
Pokud jste si náhodou neposlechli celé video, vraťte se teď k němu. Říkám tam věci, které nejsou ani v dopise, což je důležité pro pochopení toho, proč právě Vy byste měli být Hvězdným koučem a co Vám to vše přinese a dá.

Stáhnout dopis můžete také kliknutím sem. (otevře se do nového okna)

Budu se těšit, co na to řeknete.

Radek Karban, NLP TRAINER a autor bestselleru Aktivuj svůj potenicál
Stáhněte si detaily jak můžete začít!
Zadejte své údaje a posílám Vám to hned teď:
Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a chráněny dle Podmínek. Souhlasím, že mě může Akademie Radka Karbana kontaktovat. Odhlášení kdykoliv.