Ještě poslední věc... To se Vám bude líbit! 🙂

❤❤❤ Tady je jeden dárek pro Vás! ❤❤❤

Ty největší změny v našem životě přicházejí, když si něco zásadního uvědomíme sami o sobě.

Druhé nějvětší změny v našem životě mají na svědomí naši blízcí, jelikož nás svými názory a myšlenkami formují. Proto vždy doporučuji vzít na trénink i vaše členy rodiny, partnera/partnerku a přátele, jelikož to velmi podpoří udržení výsledného stavu, jakého na tréninku dosáhnete. A to věřím, vy chcete.

Přemýšlejte tak nad tím, kdo má na vás největší vliv? Jaké lidi vidíte každý den? Každý týden?

Protože to jsou lidé, kteří by na tréninku měli být právě s vámi. Je to dost podobné, jako to, jaký vliv na vás měli vaše rodiče, když jste byli malí. Vliv byl obrovský a tak to, co vás naučili a předali vám, ve vás většinou zůstává celý život ve formě zarytých vzorců chování i přesvědčení.

Pojďte pomoci svým blízkým tímto unikátním tréninkem, přizvěte je, dejte jim vstupenku jako dárek k svátku, narozeninám, výročí, či jen tak z lásky. Uděláte jim tím radost a užijete si trénink na maximum!

Druhá vstupenka pro vaše blízké s pořádnou slevou!

ANO! Další člověk k Vaší vstupence extra výhodně, jako dárek ode mě Vám a zároveň pak od Vás tomu člověku.

A i když cena samotné vstupenky je 16 990 Kč, to nebude cena vstupného pro Vaše nejbližší. Máte ho pro ně teď s 60% MEGA SLEVOU! A tak druhý lístek teď můžete získat jen za 16990 Kč 6796 Kč včetně DPH.

A to je za elitní 3denní profesionální a intenzivní trénink se všemi materiály opravdu skvělá šance.

Podpořte je a pomůžete tím i sami sobě. 🙂 
DARUJTE to, co má smysl a obrovskou hodnotu. 

 Kopírujeme vzorce chování a návyky lidí, kterými jsme obklopeni. Dostaňte se ze spárů průměrnosti a NAKOPNĚTE se Silou prostředí! Největší silou na změnu života! Čím více lidí (až 5) s sebou vezmete, tím větších změn ve svém životě dosáhnete po finanční stránce. (studie Jima Rohna, slavného US kouče)

♥ A pokud máte nějakého partnera, tak vám to může zlepšit váš vztah.
(vybudujete si řadu prospěšných společných návyků a rutin a začnete myslet více na jedné vlně)

A pokud partnera nemáte, určitě máte nějakého kolegu nebo kamaráda, tak utužte právě s ním své přátelství a zároveň zažijete ty báječné chvíle a momenty spolu!

Rezervujte teď a jméno nahlaste později.

Pamatujte, že 5 Vašich nejbližších lidí má zásadní dopad i na Vás v oblasti financí, zdraví a vztahů.
Pomozte jim a pomůžete i sobě. A ještě si užijete celý trénink s nimi. To je dvojnásobná výhra! 😍

Nechci podpořit své blízké!
Tak tohle je super! Dám jim dárek ❤Koupit druhý lístek jen za polovinu

NA LIDECH ZÁLEŽÍ...

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn americký autor, spisoval a motivační spíkr

Doporučuji Vám určitě získat hned i druhou vstupenku za polovinu a přijít ještě s blízkým člověkem, získáte totiž větší změny ve svém životě. Opravdu. Je to ta nejúčinnější "páka" na skutečnou změnu.

Je totiž dokázáno, že blízcí lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí více, než cokoliv jiného. Pokud tak vezmete alespoň jednoho blízkého člověka na trénink s sebou, pomůžete nejen jemu, jako i sami sobě. Vaši nejbližší lidé mají nejzásadnější vliv a dopad na váš život!!

Koho vzít s sebou? Nebo komu vstupenku darovat? Třeba i jako dárek? Ke svátku? Narozeninám? Výročí? Pod stromeček? Z přátelství? Nebo z lásky či kamarádství?

Rodinu, partneru/partnera, kolegy, přátele, či kamarády nebo i byznys partnery, se kterými se často stýkáte. Jakých 5 lidí se Vám vybaví jako první? Jaké tváře? Někoho určitě vyberete 🙂

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz

Program zastřešuje společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.