Nahlašování účasti BRZY končí!

3-denní trénink již 25.11. - 27.11. 2016 (PÁ-NE) v Praze

Výborně, prvního účastníka máme. Kdo dál?

Zvolte si ještě jednoho člověka, který tento DAR a příležitost to vše zažít bude mít taky.

Vaše vstupenky

Kdo půjde s vámi?

Vyplňte nám nyní, prosím, tento formulář, abychom věděli, kdo se 3-denního tréninku zúčastní a urychlili tak vaši registraci na místě a připravili vám všechny materiály.

V tomto druhém kroku přihlašujete člověka, kterého berete s sebou, jelikož máte 2 vstupenky a byla by velká škoda je nevyužít. Pomůžete tím jemu (dárek?) a tím i sami sobě (blízcí lidé nás ovlivňují nejvíce). Děkujeme vám!

NA LIDECH ZÁLEŽÍ. HODNĚ.

Získali jste druhou vstupenku na celý 3-denní trénink v hodnotě 7990 Kč zcela ZDARMA. Využijte ji a nenechte ji propadnout. Byla by to větší škoda, než jen tato částka...

Je totiž dokázáno, že blízcí lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí. Pokud tak vezmete alespoň jednoho blízkého člověka na trénink s sebou, pomůžete nejen jemu, jako i sami sobě. Vaši nejbližší lidé mají nejzásadnější vliv a dopad na váš život.

Koho vzít s sebou? Nebo komu vstupenku darovat? Třeba i jako dárek?
Rodinu, partneru/partnera, kolegy, přátele, či kamarády. Jakých 5 lidí se vám vybaví jako první?

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn, americký autor, spisoval a motivační spíkr

Základní informace k tréninku

REGISTRACE a MATERIÁLY

Každý, kdo se chce zúčastit tohoto tréninku, se musí zaregistrovat před jeho začátkem na místě na základě provezené rezervace místa výše. Registrace je otevřena v pátek mezi 9:30 a 10:00, případně i v sobotu mezi 8:20 a 8:40. Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut.

LOKALITA a UBYTOVÁNÍ

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Iris Eden, Vladivostocká 1539/2, Praha 10. Sál je velmi dobře dostupný jak automobily, tak městskou hromadnou dopravou. Parkování na ulici před hotelem je zdarma.

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu, kde bude akce probíhat. Zajistili jsme vám  výhodné podmínky: 950 Kč/dvoulůžkový pokoj; 800 Kč/jednolůžkový pokoj. Cena je za pokoj za noc, se snídaní a včetně DPH, platíte na místě hotelu.

Rezervaci ubytování provádějte, prosím, přímo e-mailem na reservations@irishoteleden.cz s promo kódem "MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL".

MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ

Pátek, 25. listopadu 2016

9:30-10:00: Registrace účastníků
10:00: Otevření sálu
10:15-19:30: Hlavní program

Sobota, 26. listopadu 2016

8:20-8:40: Registrace účastníků
8:40: Otevření sálu
9:00-19:30: Hlavní program

Neděle, 27. listopadu 2016

8:40: Otevření sálu
9:00-18:00: Hlavní program

Přestávky na oběd v SO/NE budou mít 90 min.

radek-certTréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, Marie Diamond, Paul McKenna, či Tolly Burkan. Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu. Foto s  nimi najdete na konci stránky.

gabca-piseTréninkem vás bude také provázet Ing. et Ing. Gabriela Šilarová, expertka na zvyšování efektivity v osobním i pracovním životě. 6 let pomáhá firmám a lidem zefektivňovat jejich procesy a získávat dotace v řádu několika stovek milionů korun. Je autorkou knihy Tajemství efektivity. Mezi její mentory patří např. americký multimilionář Brendon Burchard, Brian Tracy nebo Stephen Covey.

Máte vyplněný formulář výše? Budeme se na VÁS těšit. Všechny detaily, co vás dál mohou zajímat, jsou vypsány na další stránce po potvrzení místa.

Nezapomeňte - lidé kolem vás na vás samotné mají největší vliv i dopad. Vezměte je s sebou na tuto akci a budou po její účasti vděční, že tam s vámi mohli být. Skutečně. Protože ten nejlepší dárek, který někomu můžete dát, je ten, který pomůže výrazně zlepšit právě jejich život. Příležitost pomoci někomu z vašeho okolí je právě ve vašich rukou.

Moc se na vás těšíme 25. listopadu v Praze v hotelu IRIS EDEN!

podpis_ss g-podpis

 

- Radek Karban a Gabriela Šilarová,
autoři programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL

Účastníci našich programů a tréninků říkají:

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec Pardubice

Musím se svěřit... a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana. 

Petr Smetana
Petr Smetana Mladá Boleslav

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese objev (zavináč) maximalnipotencial.cz

Program zastřešuje společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.