Nahlašování účasti BRZY končí!

3-denní trénink již 25.11. – 27.11. 2016 (PÁ-NE) v Praze

Výborně, prvního účastníka máme. Kdo dál?

Zvolte si ještě jednoho člověka, který tento DAR a příležitost to vše zažít bude mít taky.

— SPACER —

Vaše vstupenky

Kdo půjde s vámi?

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”21″]Vyplňte nám nyní, prosím, tento formulář, abychom věděli, kdo se 3-denního tréninku zúčastní a urychlili tak vaši registraci na místě a připravili vám všechny materiály.

V tomto druhém kroku přihlašujete člověka, kterého berete s sebou, jelikož máte 2 vstupenky a byla by velká škoda je nevyužít. Pomůžete tím jemu (dárek?) a tím i sami sobě (blízcí lidé nás ovlivňují nejvíce). Děkujeme vám![/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””][custom_html][/custom_html][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

— SPACER —

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

NA LIDECH ZÁLEŽÍ. HODNĚ.

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”21″]Získali jste druhou vstupenku na celý 3-denní trénink v hodnotě 7990 Kč zcela ZDARMA. Využijte ji a nenechte ji propadnout. Byla by to větší škoda, než jen tato částka…

Je totiž dokázáno, že blízcí lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí. Pokud tak vezmete alespoň jednoho blízkého člověka na trénink s sebou, pomůžete nejen jemu, jako i sami sobě. Vaši nejbližší lidé mají nejzásadnější vliv a dopad na váš život.

Koho vzít s sebou? Nebo komu vstupenku darovat? Třeba i jako dárek?
Rodinu, partneru/partnera, kolegy, přátele, či kamarády. Jakých 5 lidí se vám vybaví jako první?[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn, americký autor, spisoval a motivační spíkr

Základní informace k tréninku

[custom_html]

[/custom_html]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”15″ font_color=”%23adb3bd” width=”520″]REGISTRACE a MATERIÁLY

Každý, kdo se chce zúčastit tohoto tréninku, se musí zaregistrovat před jeho začátkem na místě na základě provezené rezervace místa výše. Registrace je otevřena v pátek mezi 9:30 a 10:00, případně i v sobotu mezi 8:20 a 8:40. Prosím vyhraďte si na tento proces alespoň 15 minut.

LOKALITA a UBYTOVÁNÍ

Akce se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Iris Eden, Vladivostocká 1539/2, Praha 10. Sál je velmi dobře dostupný jak automobily, tak městskou hromadnou dopravou. Parkování na ulici před hotelem je zdarma.

Doporučujeme ubytování přímo v hotelu, kde bude akce probíhat. Zajistili jsme vám  výhodné podmínky: 950 Kč/dvoulůžkový pokoj; 800 Kč/jednolůžkový pokoj. Cena je za pokoj za noc, se snídaní a včetně DPH, platíte na místě hotelu.

Rezervaci ubytování provádějte, prosím, přímo e-mailem na reservations@irishoteleden.cz s promo kódem “MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL”.[/text_block]

[op_liveeditor_element data-style=”eyJhZHZhbmNlZENsYXNzIjoiZm9udC1ub3RvIn0=”]

MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left” font_size=”15″]

Pátek, 25. listopadu 2016

9:30-10:00: Registrace účastníků
10:00: Otevření sálu
10:15-19:30: Hlavní program

Sobota, 26. listopadu 2016

8:20-8:40: Registrace účastníků
8:40: Otevření sálu
9:00-19:30: Hlavní program

Neděle, 27. listopadu 2016

8:40: Otevření sálu
9:00-18:00: Hlavní program

Přestávky na oběd v SO/NE budou mít 90 min.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_style=”italic” top_margin=”25″]radek-certTréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, Marie Diamond, Paul McKenna, či Tolly Burkan. Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu. Foto s  nimi najdete na konci stránky.

gabca-piseTréninkem vás bude také provázet Ing. et Ing. Gabriela Šilarová, expertka na zvyšování efektivity v osobním i pracovním životě. 6 let pomáhá firmám a lidem zefektivňovat jejich procesy a získávat dotace v řádu několika stovek milionů korun. Je autorkou knihy Tajemství efektivity. Mezi její mentory patří např. americký multimilionář Brendon Burchard, Brian Tracy nebo Stephen Covey.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ font_font=”Tahoma” top_margin=”20″]Máte vyplněný formulář výše? Budeme se na VÁS těšit. Všechny detaily, co vás dál mohou zajímat, jsou vypsány na další stránce po potvrzení místa.

Nezapomeňte – lidé kolem vás na vás samotné mají největší vliv i dopad. Vezměte je s sebou na tuto akci a budou po její účasti vděční, že tam s vámi mohli být. Skutečně. Protože ten nejlepší dárek, který někomu můžete dát, je ten, který pomůže výrazně zlepšit právě jejich život. Příležitost pomoci někomu z vašeho okolí je právě ve vašich rukou.

Moc se na vás těšíme 25. listopadu v Praze v hotelu IRIS EDEN!

podpis_ss g-podpis

 

– Radek Karban a Gabriela Šilarová,
autoři programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL[/text_block]

Účastníci našich programů a tréninků říkají:

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”21″ font_font=”Source%20Sans%20Pro” font_style=”italic” font_color=”%23505e67″ top_padding=”10″]“Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!”[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”21″ font_font=”Source%20Sans%20Pro” font_style=”bold” font_color=”%23505e67″]Pavel Holoubek[/text_block]

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů… DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec

Filip Moravec
Pardubice

Musím se svěřit… a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana. 

Petr Smetana

Petr Smetana
Mladá Boleslav

[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese objev (zavináč) maximalnipotencial.cz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Program zastřešuje společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.[/text_block]
>
Stáhněte si zdarma pracovní sešit ke knize
Zadejte svůj email níže a získáte navíc zdarma přístup k celému pracovnímu sešitu.
  • Pomůžeme vám si věci ujasnit.
  • Pomůže vám spoustou pomocných otázek.
  • Přejdete od slov k činům. AKCE!
  • Budete se moci zúčastnit webinářů zdarma.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
NEMÁTE ČAS?
⇪ 5 sekund a je to vaše...
Ovládněte ho! 10 kroků na BLESKOVÉ zvýšení produktivity o minimálně 30%! Stažení IHNED!
Skvělé! Už je to na cestě na e-mail.
Pokud jste si náhodou neposlechli celé video, vraťte se teď k němu. Říkám tam věci, které nejsou ani v dopise, což je důležité pro pochopení toho, proč právě Vy byste měli být Hvězdným koučem a co Vám to vše přinese a dá.

Stáhnout dopis můžete také kliknutím sem. (otevře se do nového okna)

Budu se těšit, co na to řeknete.

Radek Karban, NLP TRAINER a autor bestselleru Aktivuj svůj potenicál
Stáhněte si detaily jak můžete začít!
Zadejte své údaje a posílám Vám to hned teď:
Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a chráněny dle Podmínek. Souhlasím, že mě může Akademie Radka Karbana kontaktovat. Odhlášení kdykoliv.