„Nelze být opravdu šťastnými, když děláme něco, co nás nenaplňuje, a pro co nemáme jiskry v očích.“

Otázkou je... JAK TO JDE ZMĚNIT?

Problém #1: Většina lidí si myslí, že se neuživí jen tím, co je baví...
Problém #2: Hodně lidí přesně neví, jak by na tom mohli vydělat?
Problém #3: Někteří už se sice realizují, ale příjem je mizerný...

Jen hrstka objevila ty správné ingredience, jak generovat stabilní zisky, přinášet hodnotu a patřit mezi dlouhodobě úspěšné a šťastné zároveň, neboť dělají jen to, co skutečně milují. Chcete je poznat?

Chci znát odpovědi a jak na to...

Bylo 7:15 ráno….

Crrrrrrrrrrrrrrrr! Zvoní budík…. “Ještě nee, ještě chvíli!”, říkám si v duchu. Vůbec se mi nechtělo vstávat. (opět) Chvíli ležím pod polštářem a převaluju se ze strany na stranu… Po třetím zazvonění tak nějak chápu, že prostě musím.

“Ty jo to je hodin! Na cvičení není čas a snídani snad vezmu někde při cestě…”

Byl tu další den plný nekonečného množství emailů a já si připadal, že řeším pořád to samé. Jako bych měl každý den déjà vu…

Po pár schůzkách se už cítím s energií někde pod bodem mrazu. Jako bych měl při sobě pořádného upíra… A on stále sál… Do toho ještě přišlo několik telefonátů s “velmi milými” zákazníky, kdy si občas říkám, jak může být někdo takhle natvrdlý a nechápat, co jsem mu napsal?

Nejraději bych odešel dřív. Ach, vypnout! To bych si moc přál. Alespoň na chvíli “zmizet” do jiného světa… (Možná právě proto občas projíždím Facebook i když mám pracovat.)

Venku už se stmívá a já mám pocit, že den uběhnul jako voda a nic jsem neudělal. NIC. Cestou z práce se mi honí tisíce myšlenek nad tím, co všechno ještě “musím” stihnout a co mě tak nevyhnutelně čeká… Přijdu domů, kdy už ani nevím, jak se jmenuju, a tam ještě jako po výbuchu bomby! “No na to už fakt nemám sílu…”, a mířím k lednici pro něco k snědku.

Přijde VÁM, že se v něčem z toho také alespoň trošku vidíte?

Tohle bylo 12 let nazpět, kdy jsem vysedával den za dnem za počítačem. Dříve v dětském věku mě to ještě bavilo (bylo to něco nového, co jsem do té doby neznal), ale postupem času mě to začalo více a více ubíjet. Doslova zabíjet…

Jak se však uplatnit, když si myslíme, že nám nic jiného líp prostě nepůjde? A už ani nevidíme východisko z této patové situace? A plnění snů se prostě NEDĚJE?

O pár let poté byste mě viděli, jak ležím s drinkem u privátního bazénu v plážové vilce na Bali a dělám to, co miluji. Tvořím… Týdny ubíhají a já vstávám každý den v čase, kdy chci a ne kdy musím. Budík jsem už dávno vyhodil. Následuje chutná zdravá snídaně, ranní jóga a plavání. Někdy se jdeme s partnerkou potápět, jindy zmizíme na motorce k vodopádům, a jindy ho zase zasvětím tvoření a seberealizaci. Dle chuti. Protože teď už nemusím to, co chtějí druzí, ale to, co chci jen já sám. Jen takový život mi dává smysl.

Do naplněného a bohatého života jsem se však nedostal díky proseděným létům v práci děláním něčeho pro někoho, co ještě postrádalo skutečný smysl, a bylo to jen pro výplatu. (Z té se ostatně ještě nikdo nikdy bohatým nestal)

Ale právě tím, že jsem pochopil 7 kroků, které vedou k proměně naší skutečné vášně a toho, co milujeme, k vytváření hodnoty a následně k ziskům, které si také právem zasloužíme.

Protože v dnešní době vnímám, že je velmi těžké se zorientovat mezi správnými a nesprávnými informacemi, jsem naprosto odhodlaný pomoci Vám vyhrát.

A tak s Vámi chci dnes sdílet fantastickou možnost, jak bych Vám to vše mohl předat i bez dlouhých roků tvrdé dřiny a nejistého hledání té jedné funkční cestičky v bludišti, ve kterém se tolik lidí točí stále dokola.

Mnozí mě přitom od toho odrazovali, neboť si dobře uvědomují, že jakmile tuto cestičku jednou objevíte a vydáte se po ní, přestanete plnit sny jim a začnete plnit sny sobě

Pokud tak máte pocit, že Vám v životě něco chybí, jsem naprosto nadšený, že jste se dostali až k této stránce a mohu Vám ukázat systematický a jednoduchý způsob, jak vystavět už za krátký čas svůj život v mistrovské dílo, do kterého budete nadchnutí a o jakém budete chtít vyprávět. 

Vydejte se se mnou na nejúžasnější jízdu svého nového vzrušujícího života.
Abyste i VY mohli hrdě prohlásit:

“Miluju svůj život! Miluju svou práci!
Můj život stojí opravdu za to!” 😍

Aby to bylo pro Vás snadno uchopitelné a zaveditelné do života, vytvořil jsem tak po několika letech vývoje a intenzivní práce s lidmi, díky jejich mimořádným výsledkům, program...

Maximální Potenciál 🏆

Obsahuje 7 ověřených částí, které vedou k nalezení, využití a rozvinutí toho nejlepšího, co máte v sobě. Abyste excelovali a dosahovali výjimečné úrovně úspěchu a životního naplnění.

 • Naleznete (ne)férové výhody své osobnosti a skryté talenty

  Lidé staré školy říkají, že musíme být dobří ve všem. Moderní přístup říká, že musíme být výjimeční v tom, pro co máme nejlepší předpoklady. Bude mi velkým potěšením ukázat Vám Váš maximální potenciál, čeho všeho jste schopní, a co roky dřímalo ve Vás.

 • Využijeme PÁKY na Vaši hodnotu a X-znásobíte příjmy

  Pochopíte svůj největší přínos a jak vnést nadšení a energii do Vašeho života, abyste cítili ohromné vnitřní naplnění, znásobili míru svého štěstí a sdíleli co nejefektivněji to, KÝM jste Vy. Začnete hrát první ligu.

 • Rozvinete své schopnosti pro osobní i profesní úspěchy

  Díky objevení specifik Vaší osobnosti, budete umět skrze nejmodernější nástroje lépe pracovat s časem, prioritami, cíli, nápady, rozhodováním i způsobu jednání s lidmi. Zvednete svou produktivitu, výkonnost i koncentraci. Budete vyrovnanější a energičtější. Osvojíte si  nejpřínosnější světové posilující návyky, rutiny a strategie.

Antonín Jankovsky

Váš trénink je naprosto fantastická akce! Člověk tu zjistí, co dělal celou dobu blbě a jak to má dělat prostě správně!... Doporučuji všem!

Antonín Jankovsky
Jan Hušák

Každému mohu doporučit, protože každý zde najde zaručeně spoustu užitečných informací a tipů pro sebe, co může zlepšit, a co změnit!

Jan Hušák
Hana Rukavičková

Tento trénink mi dal do života MOC! Dal mi návod na to jak mám žít tak, jak chci, a moc mi to pomohlo! Děkuji, všem vřele doporučuji! 🙂

Hana Rukavičková

Najdete výhody své osobnosti

Každý člověk je jiný. Každý má své přednosti i své mínusy k určité činnosti. Největším problémem dnešní doby tak je, že se lidé snaží dělat to, co vidí někde jinde. Kopírují anebo využívají "univerzální postupy", přinášející průměrné výsledky. Ale nenarodili jsme se právě proto, abychom vynikali, a nikoliv zapadali? Abychom excelovali, a nikoliv šli s průměrem?

Každý z nás se narodil jako originál! 

Je tak třeba pro co nejefektivnější přístup rozpoznat drobné odlišnosti dle typologie. Uvidět, pro co jste stvoření (ať už geneticky, preferencí jednotlivých smyslových center, povahou a temperamentem, tak odlišnou mentální činnosti (Váš mozek se neustále přeuspořádává - vědci tento fenomén nazvali neuroplasticita), tak zkušenostmi.

Typologických přístupů je celá řada, od Junga, Freuda, Myers-Briggs, Hamiltona aj. Je tak složité se v tom vyznat. Ještě těžší to je však v tom, že téměř nikdo už Vám neřekne, jak těchto zjištění využít a kde dřímá ohromný potenciál pro zlepšení či změnu právě u Vás (ve smyslu zefektivnění práce, tvořivosti, focusu, plánování atd.)

Bez proniknutí do této oblasti se u většiny lidí děje to, že mají jen průměrnou výkonnost v dané oblasti, trápí se s činnostmi ve kterých nikdy nebudou dobří, mají nižší úspěšnost, sebedůvěru k dané věci a slabou produktivitu (a ani větším úsilím ji o moc nezlepší, příkladem nechť jsou sprinteři - dlouhé nohy vyhrávají znovu a znovu olympiády). Je zbytečné bojovat na poli, kde to nemůžete nikdy vyhrát a být Béčkoví... A toto se ani dnes na univerzitě zatím nenaučíte.

➠ Proto se v první části programu Maximální Potenciál naučíte ty nejužitečnější principy o Vaší osobnosti dle nejnovějších poznatků behaviorální a kognitivní psychologie, jak uvnitř fungujete, pro co jste nejlepší, a jakým směrem má smysl se dále ubírat, abyste MĚLI TOP VÝSLEDKY.

Naučíte se návyky Mistrů úspěchu!

Úspěch není věc náhody, ale vytrvalého a dlouhodobého úsilí správným směrem. Délka tohoto úsilí je závislá na míře akce, kterou tomu věnujeme, a strategii, kterou pro něj zvolíme. A strategie je tak úspěšná, jak úspěšně umíme řídit sami sebe a jak precizně a systematicky ji umíme uvést do reality. A za to jsou zodpovědné právě návyky.

“Každý z nás jsme na tom přesně tak, jaké návyky jsme dělali od minulosti až do dnes. Změň své návyky, změníš své výsledky 
i svou budoucnost!”

➠ Proto se ve druhé části programu naučíte ty nejpřínosnější návyky, které se staly pro úspěšné lidi denním chlebem. Ušetří Vám to spoustu času (např. díky technikám 2-3x rychlejšího čtení textu při stejné zapamatovatelnosti nebo technikám vyšší koncentrace). Fascinuje Vás postup DEPROKRASTINACE aneb jak zrušit navždy ze svého života to věčné odkládání.

Získáte větší odvahu (vytrénujete svého Vnitřního vítěze) a budete umět lépe přemýšlet nad problémy i nad jejich řešeními skrze Vnitřního kouče i jak činit lepší rozhodnutí díky systému Trojitého oka a věc rychle a efektivně "rozseknout".

➠ Budete zcela jistě nadšení z technik na zvýšení Vaší energie i Vašeho drivu (zažijete to prakticky). A možná jedním z nejpřínosnějších aspektů celého programu pro Vás budou metody budování důvěry s lidmi a jak s nimi lépe vycházet, nebo metody vybudování silné vůle, disciplíny a vytrvalosti, abyste věci nevzdávali, ale dokončovali. Mít HOTOVO! 

Objevíte své největší vášně! ❤️

Lidé, kteří své vášně objevili a vnesli je do své profese dosahují podle společnosti Gallup 6x vyšší míry zapojení, než lidé, kteří jen dělají dané úkoly bez ohledu na to, jestli k nim mají citový a emoční vztah.

Lídři dobře vědí, že jejich úkolem je ve svých lidech zažehnou oheň. Oheň zápalu pro věc. Pak tým dosahuje o  26 % vyšších výsledků, než při starém přístupu typu “úkol - odměna”.

Chcete-li být v JAKÉKOLIV OBLASTI fakt dobří, musí to být v oblasti právě Vašich vášní! Neznám žádného velmi úspěšného člověka, který by nemiloval to, co dělá. Ono to totiž ani jinak nejde. Proč? Protože do dané činnosti jinak nedáte svých 100%. Nebude tam ani existovat vysoký kreativní stav flow, protože tím nejsme zcela pozitivně pohlcení.

Jediným způsobem jak patřit mezi velmi úspěšné je tak následovat svou vášeň. Ale od toho je musíme efektivně zhodnotit, poznat jejich zdroj i jejich sílu.

➠ Proto se ve třetí části programu zaměříme právě na to, jak najít ty správné vášně a motivaci z nich pramenící, abyste mohli hledat cestu v oblasti, o které jste možná nikdy ani nepřemýšleli. Anebo jak své vášně a energii vnést do své profese či byznysu tak, aby Vás to nabíjelo a nikoliv vybíjelo. Vášeň má ohromnou sílu! A nežít ji každý den je HŘÍCH!

Poznáte své silné stránky a dary 💎

Vaše silné stránky jsou jako diamanty. Jenže hodně lidí si ani neuvědomuje, že nějaký takový diamant uvnitř sebe má. Co když jich však v sobě máte několik? A ještě by se pěkně vyleštily a využil jejich třpyt? Dokážete si představit, jak byste zazářili?

Po práci s více jak 6800+ lidmi na živo jsem zjistil, že každý člověk má několik takových diamantů. A 98% ostatních lidí zase ty nemá ty Vaše. Znamená to, že každý máme specifické talenty a vlohy pro něco, než jiní.

Každý člověk, který chce být na špici, by tak měl rozklíčovat a rozpoznat:

 1. Své skryté talenty a dary.
 2. Přirozené (vrozené) silné stránky.
 3. Získané a vypěstované silné stránky (např. čím jste si prošli).

“Aktuálně víme o 34 typech lidských talentů a u každému může být rozvinutý některý jiný anebo několik.”  - Výzkum Gallup, 2005

➠ Proto se ve čtvrté části programu pustíme do hledání Vašeho DIAMANTU. Jak jinak, než skrze ověřený systém D.I.A.M.A.N.T., který jsem roky vyvíjel a testoval, a díky 360° zpětné vazbě. Budete tak nadšení z toho, co o sobě zjistíte, a na co jste nikdy ani nepomysleli. Faktem totiž je, že už jen díky tomuto uvědomění budete mít při implementaci min. o 18% vyšší výkonnost a produktivitu (studie Gallup). Máte-li tým nebo vnesete tyto věci do týmu, týmová výkonnost vzroste o min. 28%. Je to něco neuvěřitelného! A lidé jsou ještě k tomu až 6x šťastnější, protože dělají to, co jim jde snadno, namísto toho, aby se trápili s tím, co jim jde jen těžko. Objevit svůj diamant je jako najít svůj SVATÝ GRÁL!

Vytvoříte ambiciózní vizi a nový směr

Když nemáme vizi svého osobního a profesního života, je to jako nasednout do taxíku a říci taxikáři “jedeme”. On se zaraženě otočí a zeptá se “Kam to bude prosím?”

Jenže tolik lidí se dnes nezamýšlí opakovaně nad tím, kam chtějí jet. A tak se většinou dostanou někam, kam vůbec nechtěli…

Správně popsat, nadefinovat a rozplánovat Vaši vizi však není vůbec jednoduché. Lidé si běžně sepisují cíle, vedou diáře, používají nástěnku... To však není vize.

Silná vize dokáže člověka zvednout z postele. Ovlivnit masy lidí (viz. proslovy lidí jako Gándhí, Martin Luther King, Tomáš Baťa, Garrigue Masaryk a další). Má ohromnou sílu! A dodá Vám takovou zacílenost, jako nic v životě. Jako byste nasedli do sporťáku a dupli na pedál. Pofrčíte!

➠ Proto se v páté části Maximálního Potenciálu podíváme na zoubek tomu, jak najít životní poslání a jít pro Vás správnější cestou ve Vašem životě (abyste byli šťastní a naplnění), nadefinovat lákavou a vzrušující osobní i ambiciózní profesní vizi a začít si to svištět k životu snů s větrem o závod. Budete odcházet s hmotným výstupem v ruce a vědět, jaké nástroje a techniky Vám pomohou si více uchopit i rozvést. Proces ukotvení Vaší vize si zamilujete! A budete o své vizi chtít všude vyprávět.

Napákujete svou osobní hodnotu!

Čím více umíme druhým pomoci, tím jsme pro ně hodnotnější. Čím méně jim umíme pomoci, tím méně hodnotnými pro ně jsme, a tím méně peněz na svém účtu také máme. Protože ony jsou jen vyjádřením naší hodnoty. Přemýšlejte... 

Pokud budeme umět něco, co není žádané a není potřebné, nemáme žádné peníze.

Pokud budeme umět něco “na nějaké úrovni”, co je žádané a potřebné, budeme mít “nějaké peníze".

Pokud budeme umět něco “na výborné úrovni”, co je žádané a potřebné, budeme mít “výborné peníze”.

Pokud budeme umět něco "na špičkové úrovni”, co je žádané a potřebné, budeme mít “špičkové peníze”.

A pokud s tím budeme umět pomoci zároveň i hodně moc lidem, budeme mít i “hodně moc peněz”.

Toto je ultimátním pravidlem lidí a byznysů, kteří pochopili a aplikovali princip PÁKY NA SVOU HODNOTU. Vašim cílem i úsilím by tak mělo být, jak svou hodnotu zvýšit a říci o ni co nejvíce lidem.

➠ Proto se v šesté části podíváme na strategie a možnosti tzv. napákování Vaší osoby, napákování Vaší hodnoty, napákování Vašeho přínosu, abyste s menším množstvím času generovaly X-KRÁT větší peníze. Tyto možnosti Vám OTEVŘOU OČI. Mají milionovou hodnotu a tyto miliony Vám přinesou, když je uvedete do svého života. Jdeme PÁKOVAT! 

Začnete sdílet to nejlepší ze sebe

Občas je třeba sundat ze sebe všechny ty masky, které nosíme jen proto, abychom se zavděčili druhým. Přestat hrát role, které nám nejsou vlastní. Říci dost tomu, co nás oslabuje a způsobuje denní trápení. Jinak nelze nikdy naplno realizovat a ukazovat to nejlepší ze sebe. Být těmi nejlepšími, kým bychom jinak být mohli.

Být naprosto sami sebou.

Každý člověk by tak měl přemýšlet nad tím, co by si nejvíce přál, aby viděli jeho vlastní děti v něm samotném.... (Přemýšlíte? .... Ano?....To je dobře.)

➠ Proto se v sedmé části programu podíváme na téma INTEGRITA a jak být "v pohodě", vyrovnanými, vnitřně silnými a emocionálně stabilními, pravdivými a přinášet do tohoto světa víc (a za to i hodně dostávat zpět).

➠ Začnete žít svůj život a ne životy dle přání druhých. Začnete být šťastnější i vybalancovanější. Vaše pozitivní energie z Vás bude cítit a budete přitahovat logicky i kvalitnější lidi do svého života. A to jak do osobního, tak do profesního. Vše Vám bude do sebe zapadat jako puzzle a budete přesně vědět, jak žít SMYSLUPLNÝ, NAPLNĚNÝ A BOHATÝ ŽIVOT. Přáli byste si takový život žít? Pomohu Vám v tom.

Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl. Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!

Pavel Holoubek
Pavel Holoubek

Musím se svěřit... a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana.

Petr Smetana
Petr Smetana

Za 3 dny se změní hodně!

Pokročilý 3denní trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ se uskuteční pouze v termínu 13 - 15. 5. 2022 v Praze v krásném čtyřhvězdičkovém hotelu ve velkém vzdušném sále. Tak si pospěšte a chytněte své místo.

Jelikož jde o profesionální trénink pro ty, kdo chtějí jít skutečně do hloubky a myslí to s nakopnutím svého života i výsledků vážně, je třeba se zaregistrovat včas. Mám bohužel jen omezenou kapacitu a jiné termíny nechystám. Každý, kdo chce a chápe důležitost těchto 7 kroků a jejich masivní dopad na život člověka, by tam měl být.

V rámci GOLD vstupenky získáte:

 • 3 DENNÍ INTENZIVNÍ ŽIVÝ PROGRAM 13 - 15. 5. 2022
 • TRÉNINKOVÝ MANUÁL a WORKBOOK, cca. 160 stran
 • GARANTOVANÉ SEZENÍ v sále s dobrým výhledem
 • PŘÍSTUP ke všem přednášejícím a možnost seznámení
 • ČLENSTVÍ v uzavřené Facebook skupině všech účastníků
 • REGISTRAČNÍ materiály a podklady pro trénink

Běžná cena tohoto programu: 23 220 Kč
Tato cena však pro Vás dnes neplatí.

TO MĚ ZAUJALO!Zobrazit aktuální výši investice do programu místo běžné ceny tréninku 23 220 Kč

Aktuální obsazenost sálu: Zbývají poslední místa!

arrow

Pozor: Jediný termín!

Podívejte se, co říká Ladislav přesně o tomto tréninku:

Ladislav Vávra
dříve řidič kamionu
dnes podnikatel a majitel firmy

Poslechněte si pár lidí, co trénink zažili... 🙂

(konkrétní reference lidí z tréninku Maximální Potenciál)

„Tak s takovým typem semináře jsem se nikdy nesetkala. Radek Karban mě hodně oslovil a ráda si z toho vezmu spoustu nových dovedností, zkušeností a návyků.“

+ DNES ZÍSKÁTE HODNOTNÝ DÁREK ZDARMA 🙂

Online trénink Maximální Potenciál Premium s 25 videi

Jsem si jistý, že po úspěchu prahnete tak jako málokdo.

Proto Vám do vypršení časomíry přihodím navíc i jeden DÁREK:

Pokročilý systém k dosažení úspěchu ve vašem životě a k maximalizaci vašeho skutečného potenciálu.

Když už chcete změnit svůj život, tak naplno. Pomůže vám k tomu praktický online trénink, který je obohacený o 25 videí, abyste mohli už v tuto chvíli vykročit do života svých snů OPRAVDU RYCHLE a prohloubili jste nově nabyté znalosti a dovednosti. Získáte tam totiž OKAMŽITÝ PŘÍSTUP!

Protože když MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL, tak skutečně MAXIMÁLNÍ MOŽNÝ PŘÍNOS PRO VÁS.

Online trénink s 25 videí běžně stojí 7990 Kč,
ale já Vám ho teď přihazuji ZCELA ZDARMA!

Investice do tohoto programu mi přinesla jen za tři měsíce po akci 4,5x více navíc, než jsem do programu zainvestoval. Jsem Radkovi a jeho hostům velmi vděčný za vše. Musím jen doporučit!

Oldřich P., Praha, účastník tréninku Maximální Potenciál

Klikněte tedy nyní na tlačítko, vyplňte přihlášku a už Vám vystavuji přístup do členské sekce, kam můžete jít kdykoliv a odkudkoliv online 24/7/365.

To beru! Jdu do toho Radku!Zobrazit kliknutím aktuální výši investice do programu

Vzděláváte se s nejlepšími...

Tréninkem Maximální Potenciál Vás bude provázet Radek Karban.

 • Trenér rozvíjení lidského potenciálu, NLP TRAINER & autor výcviku Hvězdný kouč a tréninku Maximální Potenciál a knihy Aktivuj svůj potenciál, která se stala v ČR bestsellerem a má ji doma přes 10.000+ lidí.
 • Vzdělával se od úspěšnými lidí zejména v USA, UK, SAE a Austrálii. Od lidí, kteří pomáhali uspět i americkým prezidentům: Billu Clintonovi či Donaldu Trumpovi. Jejich přátele zná osobně, např. Roberta Kiyosakiho (autor Bohatý táta, chudý táta) či Tonnyho Robbinse (#1 life coach na světě).
 • Založil několik společností u nás i ve světě. Aktuálně se naplno věnuje své vzdělávací Akademii Radka Karbana a škole Hvězdných koučů, kterou také založil.
 • Za posledních 10 let pomohl uspět v životě 12500+ účastníkům svých tréninků a kurzů, který uskutečnil přes 75. Mezi jeho VIP klienty patří i známí vrcholoví sportovci nebo CEO středně velkých firem.
 • Věří, že každý člověk může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude. Protože většina lidí není ochotna se vzdělávat mimo běžný vzděl. systém a rozvíjet své silné stránky místo jen dorovnávání těch slabých. Hodně lidí tak hledá zázračnou pilulku, ale neuvědomují si, že jen systematická a dlouhodobá práce na sobě vede k trvajícím výsledkům namísto skokům up & down.
 • Ačkoliv je skoro každý víkend pozvaný na různé konference anebo sám školí, tráví více jak 3 měsíce v roce cestováním po světě, které nade vše miluje. Většinou ho můžete nalézt na Bali nebo někde kolem Austrálie.
Brian Tracy

Brian Tracy, autor 50ti knih o byznyse

Robert Kiyosaki,přítel Donalda Trumpa

Robert Kiyosaki, přítel Donalda Trumpa

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

A TO NENÍ VŠECHNO! 🙂

Na tomto výjimečném tréninku můžete potkat spoustu nadšených a skvělých lidí. A to vám může přinést obrovskou hodnotu, několikanásobně převyšující cenu vstupenky.

Je totiž dokázáno, že naši lidé nás ovlivňují svými myšlenkami, činy, chováním i akcí. Pokud tak potkáme nové podobně naladěné lidi našim směrem, máme hned lepší výsledky. Podporu. Motivaci. Chuť konat. A jdeme rychleji v životě nahoru.

Na této akci budou i úspěšní byznysmeni, majitelé firem, sportovci,
podnikatelé, manažeři, vlivní lidé, olympionici, experti a jiní úspěšní lidé.

A takové lidi právě můžete osobně potkat v obrovské energizující atmosféře.
Kontakty jsou dnes k nezaplacení. A nová přátelství jsou nevyčíslitelná!
Protože jen pouhé seznámení vám může přinést spoustu příležitostí.

+ POZVAL JSEM PRO VÁS I SPECIÁLNÍ HOSTY Z ŘAD VELMI ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ.

Jim Rohn

Naše výsledky v životě, kvalita vztahů, pevné zdraví, je výsledem průměru našich 5 nejbližších přátel. Je to zásadnější, než si většina lidí připouští.

Jim Rohn, americký autor, spisoval a motivační spíkr

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete. Můžete jen získat!

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz*, pokud usoudíte na místě po jeho skončení, že vám po absolvování všech cvičení, aktivit a plného programu nic nedal a nic se stejně nezmění. Nechci vaše peníze, pokud za ně neuvidíte mnohem vyšší hodnotu.

Jsem si však naprosto jistý kvalitou tréninku, že budete nadšení tak, jako stovky předchozích účastníků a tisíce mých klientů, kterým jsem měl možnost pomoci v jejich životě i byznyse posunout se velký kus vpřed. Máte mé slovo.

Jste tedy rozhodnuti dosáhnout svého maximálního potenciálu?

Chcete od života více? Posunout svůj osobní, profesní či podnikatelský život na mnohem vyšší úroveň úspěchu a naplnění? Pokud ano, pak je tento program pro Vás jako ušitý. Užijete si jej a budete z něho ještě dlouhé roky těžit do svého života.

Moc se na Vás osobně těším na tréninku 13 - 15. května 2022 v Praze!

P.S. Věřím, že přijdete. Máme úžasný vzdušný sál a beru i své Hvězdné kouče! A tak Vám dám ještě navíc k tomu všemu i individuální sezení z koučem 1:1 na místě. Těšíme se na Vás!

podpis_ss

- Radek Karban,
autor programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL
autor bestselleru Aktivuj svůj potenciál
zakladatel školy Hvězdných koučů

arrow
CHCI MAXIMALIZOVAT SVŮJ POTENCIÁL(Vím, že je kapacita omezená a musím reagovat rychle.)

P.P.S. Znovu musím připomenout nutnost jednat ihned, pokud chcete zvýhodněné vstupné a ušetřit. Může se tak stát, že když na tuto stránku přijdete znovu, místa už buď vůbec nebudou, nebo bude cena vyšší. O zvýšení cen neinformujeme předem. Mrzelo by mě tak, kdybyste si tuto skvělou šanci nechali uniknout mezi prsty.

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz

Organizátor: Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP.