Maximální Potenciál 📈

Vítejte  ! Poslechněte si nyní úvodní video ⬇️

Gratuluji vám ke vstupu do 6 měsíčního programu Maximální Potenciál!

Těší mě, že jste právě vy jeho součástí. Protože to, co se dozvíte, a hlavně to, co si uvědomíte, povede k dosažení vyššího pochopení sebe, druhých i svého přínosu, abyste mohli naplno využít svých darů, které nosíte v sobě. 

Tento program je vytvořen tak, aby jednotlivé dílky na sebe kus po kusu navazovaly, stejně jako puzzle mozaiky. 

Proto abyste měli dostatečný čas si lekci celou projít a dělat i všechna cvičení s pracovním sešitem v ní obsažené, budou se vám zveřejňovat lekce postupně, a to každých 7 dnů. Určitě lekce nepřeskakujte, protože jen tak budete chápat všechny souvislosti - navazují na sebe.

Čeká vás přes 33 nabitých video-lekcí plných know-how rozložených do 6 měsíců vzdělávání, které povede k postupnému posunutí vašeho života na další level. Těšte se i na bonusové rozhovory a přednášky hostů :) 

Záměrem celého programu je přinést vám do vašeho života maximální užitek a skrze různé formy vzdělávání vám efektivně a úderně předat to podstatné - ať už v úrovni mentální skrze myšlenkové vzorce a způsoby našeho uvažování, tak skrze tipy na ideální vhodné návyky a strategické postupy aplikovatelné v hlavních životních oblastech, a to ať už jde o vztahy, naši energii či produktivitu. Je toho hodně před námi!

Věřím, že se vám celý program bude líbit a budete z něho nadšení!

Čekají nás také 2 interaktivní živá online Zoom setkání, a to v těchto termínech:

  •  Středa 11. 1. 2023 19:00 až 22:00 - téma: Osobnostní D.I.A.M.A.N.T.Y (faktory a kód k výjimečnosti)
  • Úterý 21. 3. 2023 19:00 až 22:00 - téma: Oblíbenost, autorita, respekt a Tajné zbraně V.L.I.V.U

Vyvrcholení celého půlročního programu proběhne na ŽIVÉ akci 6 - 7. května 2023 v Praze (nebude streamováno, musíte přijet fyzicky), kde nás čekají přesahová témata a kde to posuneme celé ještě mnohem dál a zažijete ty nejlepší transformační techniky a postupy, které ve vás zanechají nezapomenutelné emoce a vytvoří nový pohled na to, kým budete a jaký dopad v tomto světě začnete mít. Zážitek nelze popsat jinak, než překvapivý, fascinující a neuvěřitelně inspirativní. Máte se tak hodně na co těšit. :)

Přístupové odkazy na Zoom setkání obdržíte před vysíláním emailem a pokyny k místu živé akce zhruba 4 týdny před akcí taktéž. Sledujete tak svou emailovou schránku, do které vám dorazily přístupy do této členské sekce.

Uložte si zároveň všechny uvedené termíny do svého diáře, ať na ně nezapomenete. Protože pokud jste v tomto programu, předpokládá se 100% nasazení, abyste získali 100% efekt. Buďte jako maratonci - když už jste vyběhli, doběhněte do úspěšného cíle. Věřím, že to zvládnete!

S úctou k vám a vašemu neomezenému potenciálu,
Radek Karban, tvůrce celého programu 

Jedno kliknutí vás dělí od startu... 

Jste připraveni začít?


Video

Video

Rozvojový program

6 Lekcí

0% Ještě nezačato

Pochopíte, co je a není potenciál a jak ho dosáhnout. Uvědomíte si 3 úrovně mistrovství a jakou sílu mají naše přesvědčení. Poznáte základní rovnice úspěchu i jak komfortní zóna
 formuje každého z nás. Uvědomíte si, jaký život chcete žít.

Pouze pro členy

V dnešní lekci se podíváme na vlastnosti lidí dosahujících maximálního potenciálu ve svém životě. Probereme strategii vedoucí k maximální úspěšnosti. A zjistíte, kde se nacházíte aktuálně, abyste znali svoji výchozí pozici a přesně věděli, kam se chcete v jednotlivých oblastech dostat. 
Pojďte do toho naplno! A uvědomíte si 9 velkých kroků, které k tomu potřebujete poznat a implementovat.

Pouze pro členy

V dnešní video lekci se podíváme na ultimátní vzorce úspěchu, 
poznáte vědu hybné síly aneb jak vytvořit momentum a posun kupředu a zamyslíte se nad 
8 vznešenými pravdami od legend a lidí světové třídy.

Pouze pro členy

V této lekci budete uvažovat více sami nad sebou a svým temperamentem. Rozebereme si povahovou typologii lidí a kde se nacházíte vy.
 Dozvíte se o zajímavé profesní a týmové typologie, užitečné pro sestavování týmů nebo pro vyjednávání. A tak poznáte ve výsledku lépe sami sebe a kde se můžete lépe využít (toho jací jste teď, aniž byste se museli jakkoliv měnit). A naopak uvidíte, do čeho se není optimální moc hrnout (protože v tom nemáte silné vlastnosti své osobnosti).

Pouze pro členy

Poznáte výzkum o růstovém versus fixním nastavení mysli. Uvidíte známé ledovcové schéma o složitosti naší psychiky a kde jsou ukryté ty zásadní programy a naše nastavení. Najdete se v jednom ze 
3 typů mindsetu a jak se jednotlivé typy posouvají v životě. A tak si stvrdíte to, kam chcete skutečně směrovat.

Vítejte v bonusovém hodinovém videu s Robertem Změlíkem, vítězem desetiboje na olympiádě ve Španělsku, úspěšným byznysmenem a majitelem několika firem. O čem? No přeci o úspěchu!

Kdo vás bude programem provázet?

Radek Kaban

Program Maximální Potenciál vytvořil Radek Karban, mezinárodní NLP Trainer a New Code NLP Trainer, zakladatel koučovací školy Coaching University Czech Republic a autor několika knižních bestsellerů, například knihy Aktivuj svůj potenciál nebo Šťastné a sebevědomé superdítě.Radek proškolil k dnešku skrze své živé i online programy přes několik desítek tisíc lidí, z nichž mnozí se vydali také v Radkových stopách v pomáhání druhým skrze změnu myšlení jako kouči. To, co se v tomto programu dozvíte, pochází z 20 let zkušeností, praxe a z rozhovorů s velmi úspěšnými a bohatými lidmi, které Radek při svých cestách po více jak 59 zemí světa potkal anebo se od nich učil. Jak s tímto cenným know-how však naložíte je už na vás. Úspěch je vždy dobrovolný. 

Je nejvyšší čas začít!

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Pen
>
Stáhněte si zdarma pracovní sešit ke knize
Zadejte svůj email níže a získáte navíc zdarma přístup k celému pracovnímu sešitu.
  • Pomůžeme vám si věci ujasnit.
  • Pomůže vám spoustou pomocných otázek.
  • Přejdete od slov k činům. AKCE!
  • Budete se moci zúčastnit webinářů zdarma.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
NEMÁTE ČAS?
⇪ 5 sekund a je to vaše...
Ovládněte ho! 10 kroků na BLESKOVÉ zvýšení produktivity o minimálně 30%! Stažení IHNED!
Skvělé! Už je to na cestě na e-mail.
Pokud jste si náhodou neposlechli celé video, vraťte se teď k němu. Říkám tam věci, které nejsou ani v dopise, což je důležité pro pochopení toho, proč právě Vy byste měli být Hvězdným koučem a co Vám to vše přinese a dá.

Stáhnout dopis můžete také kliknutím sem. (otevře se do nového okna)

Budu se těšit, co na to řeknete.

Radek Karban, NLP TRAINER a autor bestselleru Aktivuj svůj potenicál
Stáhněte si detaily jak můžete začít!
Zadejte své údaje a posílám Vám to hned teď:
Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a chráněny dle Podmínek. Souhlasím, že mě může Akademie Radka Karbana kontaktovat. Odhlášení kdykoliv.