POZOR - vaše šance se krátí!

Chcete více od svého života? Být úspěšnější? Mít více času na sebe? Být produktivnější? Cítit více energie a naplnění každý den?

Níže najdete klíč. Odemkněte váš maximální potenciál. Už dnes.

P.S. Žijete jenom jednou. Tak svůj život žijte na té nejvyšší možné úrovni.
Využijte k tomu pokročilé strategie a postupy, které jsme za 11 let objevili.

Odpovídáte na otázku “Jak se máš?” většinou slovy “Dobře”, “Jde to”, “Pořád stejně”. Ale sami cítíte, že do opravdu nadšené odpovědi “Naprosto skvěle!” vám něco chybí? Možná ani nevíte co přesně, anebo víte, jen neznáte způsob, jak to změnit... Je však nezpochybnitelné, že existuje vyšší úroveň kvality života, kterého můžete dosáhnout. Pojďte zjistit, jak na to.

Dříve jsem to neměl růžové ani já...

Občas přemýšlím nad tím, jaký byl můj život před lety. Neměl jsem peníze, neměl jsem volný čas, absolutně nic jsem nestíhal a připadalo mi, že se na mě ze všech stran valily povinnosti, které jsem nezvládal ukočírovat. Kariéra, vztah, kamarádi, rodina – ani do jedné z těchto oblastí jsem nezvládal věnovat tolik energie, kolik by bylo potřeba. Ve výsledku jsem vše z toho dělal napůl, všechno mi padalo na hlavu a já jsem byl neustále vyčerpaný, vystresovaný a plný výčitek svědomí, že nezvládám to, co bych měl.

Chtěl jsem žít jinak!

Když se podívám na svůj život teď, je to jiné. V kariéře se mi daří lépe než kdykoli předtím, zvládám se věnovat svému vztahu, své rodině, svým přátelům a mám pocit, že i tak mám dost času sám pro sebe, na věci, které chci jen já. A zároveň už nejsem věčně vyčerpaný, naopak, všichni v mém okolí se mě ptají jak to, že mám neustále tolik energie.

Život je zase fajn.

A víc než to – je lepší než kdykoli předtím. A když si představím, že ještě před pár lety mě vlastně vůbec nebavil… Kdybych dříve znal postupy a taktickou strategii, co znám dnes, ušetřil bych si spoustu trápení a změny by byly bleskové. A byl ještě více úspěšnější, než teď. 

Jak to sakra dělá?

Možná někoho takového znáte. Jednoho z těch lidí, který to nějakým způsobem všechno zvládá, který z nějakého důvodu ví, jak na to. Toho člověka, kterému:

 • se vždy daří, angažuje se v nespočtu aktivit a na první pohled okouzlí každého, koho potká.
 • Má energii na rozdávání, nekonečný optimismus, neustále podporuje lidi kolem sebe.
 • A přitom to vypadá, že to všechno dělá jen tak mimochodem, bez úsilí.

Přemýšleli jste, jak je to možné? Že možná existují dva druhy lidí, že se tito úspěšní lidé prostě narodí už tak nějak jinak?

Tak to ale není. Není to dáno. Není to zděděno. Nemají to v DNA. Je to o něčem jiném...

Tajemství úspěchu v dnešním světě

Existují principy a strategie, o kterých většina lidí nemá nejmenší tušení. Velmi úspěšně přitom slouží vrcholovým sportovcům, multi-milionářům, olympionikům i ředitelům těch nejvýznamnějších světových společností.

Jsou to postupy vedoucí k enormně vysoké produktivitě, výjimečné efektivitě a obrovské úrovni energie. Postupy, díky kterým budete také více přesvědčiví, získáte si hravě lidi na svou stranu a vytvoříte okamžité pouto důvěry mezi těmi, o které vám jde. Postupy, které vám pomohou pokročilým způsobem zacházet s časem a téměř ho "ovládat", abyste stíhali vše důležité a měli čas i na sebe.

A teď si jen představte, jak moc byste se ve svém životě mohli posunout, kdyby se vám takové postupy dostaly do rukou. Co vše by se mohlo ve vašem životě zlepšit, změnit?

Dnešní svět není jednoduchý...

Jsou na nás kladeny extrémní nároky, jak po pracovní tak i osobní stránce. Dnešní svět nabízí velké množství aktivit a událostí na “kterých přece musíte být”. Nestíháme, odkládáme, trpíme chronickým nedostatkem času, stresem, velkým zatížením, nedostatkem spánku. Pravděpodobně se to týká i právě vás.

Na jedné straně:

 • Chceme mít úspěšnou kariéru či vybudovat fungují byznys.
 • Někdo touží po dobrém postavení a prestiž, jiný zase po finanční nezávislost, aby se nemusel podřizovat cizím pravidlům.

Ale na druhé straně:

 • Chceme mít také čas na sebe, své zájmy, koníčky, přátele a naši rodinu a nejbližší.
 • Chceme věnovat energii těm, kteří si ji zaslouží.

 

Proto mnoho lidí řeší, jak najít svou životní rovnováhu, tzv. life balance. Ale jak to udělat, aby neutrpěla ani jedna klíčová oblast jejich života - finance, vztahy, dostatek času na sebe a měli jsme pevné zdraví a dost energie.

Jak zvládat tohle všechno? Stíhat vše, co je potřeba a přitom se nezhroutit z přepracování? A zažívat více radosti a pozitivních emocí každý den?

Jak být extrémně úspěšný a zároveň nevyhořet? A zároveň být šťastným a vnitřně naplněným?

Mé jméno je Radek Karban. A už se více jak 11 let zabývám otázkou rozdílu mezi těmi, kteří jsou extrémně úspěšní a mezi většinou společnosti.

Ta otázka mě poháněla už od dětství, už od momentů, kdy jsem poprvé pochopil, že na světě jsou lidé, kteří bez problémů zvládají to, co 99 % populace nikdy nedokáže. Nechápal jsem proč.

A ta otázka mě poháněla ve všem, co jsem od té doby dělal. Neustále jsem se snažil najít odpověď. A nejlepší způsob byl zjistit jí od lidí, kteří ji už znají, kteří už odlišní jsou – kteří dokážou to, co jsem chtěl dokázat taky. A tomu jsem od té doby zasvětil svůj život.

Nakonec jsem se tak dostal do prostředí lidí, kteří byli výjimeční. Dosáhli svého maximálního potenciálu. Když jsem byl s nimi, začal jsem si všímat, co dělají jinak oproti ostatním. A postupně, přes všechny překážky, které jsem musel překonat, jsem na to přišel.

Zjistil jsem, co dělají tito lidé jinak – našel jsem odpověď na otázku:

„Proč oni ano a ostatní ne?“

Ale nestačilo mi to, musel jsem se dál vzdělávat, dál objevovat tajemství úspěchu - stalo se to pro mě posedlostí.

radek-certZúčastnil jsem se tréninků a výcviků v oblastech, jako je např. Neuro-lingvistické programování (zabývající se modelováním úspěšných lidí), nebo high & peak performance stavy vrcholové výkonnosti olympijských vítězů, neurovědy, pozitivní psychologie. Mluvil jsem s řadou CEO nadnárodních korporací a mnohými milionáři. 

Když jsem se vrátil zpátky, zjistil jsem, že většinu skvělých technik a postupů tu prakticky nikdo nezná.

Tohle jsem si nemohl nechat prostě jen pro sebe

Od té doby jsem si říkal, že TOHLE musím sdílet. Na rozdíl od většiny vysoce úspěšných lidí si nechci tyto znalosti nechávat jen pro sebe – chci pomáhat ostatním k tomu, aby také odemkli svůj maximální potenciál a žili svůj život plno po všech stránkách.

radek-sny2Proto vám chci předat to, co vám zajistí a umožní odemknout váš potenciál, tak jako to umožnilo odemknout ten můj. Nechci, aby se lidé museli spokojit s průměrem či podprůměrem. Chci jim tu změnu snadno umožnit a nabídnout jim život, jaký vždycky chtěli.

Život vašich snů. Vpravo je foto mých splněných snů. Jaké jsou ty vaše?

Protože když maximalizujete svůj potenciál, budete doslova žasnout nad tím, jak rychle se váš život rozhýbe tím správným směrem kupředu.

Brian Tracy

Brian Tracy

Richard Bandler

Richard Bandler

Tolly Burkan

Tolly Burkan

Marie Diamond

Marie Diamond

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Brian Tracy - věhlasný řečník, autor 45 světových knih ve 30 jazycích, majitel firmy s hodnotou 265 milionů dolarů
Richard Bandler - zakladatel NLP, populárního směru moderní psychologie založeného na modelování úspěšných lidí
Tolly Burkan - učitel Anthony Robbinse, světového kouče č. 1 v osobním rozvoji, zakladatel firewalking center F.I.R.E.
Marie Diamond - světová autorka známá z filmu a knih Tajemství, mezi jejimi klienty patří spol. z Fortune 500
Jan Mühlfeit - globální stratég, působil jako prezident pro Evropu v Microsoftu, přezdíván pravá ruka Billa Gatese

Pryč z kruhu ven

Bylo mi dvacet let a stála jsem v cukrárně naší rodiny v tričku a kraťasech se zástěrou kolem pasu. Pracovala jsem v  malé rodinné firmě, měla pevné zázemí, ale také nekonečný stereotyp. V tu chvíli jsem si uvědomila, že takhle nechci skončit. Že musí být něco lepšího, protože takhle, den za dnem, stále stejně, prožít svůj život nechci.

O dva roky později jsem prototypem úspěšné mladé ženy.

Úspěšně zvládám:

 • studovat dvě vysoké školy,
 • pracovat jako projektová analytička v ambiciózní firmě,
 • udržovat vážný vztah se svým přítelem, chodit na večírky
 • i věnovat dostatek času svým přátelům i rodině.

dsc00309Jsem jedním z těch lidí, kteří to nějak všechno zvládají, a jejich okolí se ptá, jak to jenom dělají. A přesto, i když bych měla být absolutně spokojená se svým životem i sama sebou, cítím, že mi něco chybí. Že ačkoli mám úspěch, z nějakého důvodu mi chybí štěstí.

„Uvědomila jsem si, že jsem svůj život nežila naplno. Že jsem zapomněla plnit si své sny.“

A pak, po kolapsu a zdravotních problémech jsem si uvědomila, že můj život nevypadal tak, jak bych chtěla. Že jsem život žila tak, jak to po mně chtěli ostatní a na moje přání a touhy v něm nebylo místo. Uvědomila jsem si, že jsem svůj život nežila naplno. Že jsem zapomněla plnit si své sny.

Já jsem ale nechtěla pouze nadávat a mluvit o změně, ale nikdy s tím nic nepodniknout. Tak jak o tom mluvili všichni moji kamarádi, aniž by se někdy k něčemu odhodlali, tak jak to dělá většina lidí, aniž by někdy skutečně něco změnila. Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby.“ Došlo mi, že musím sebrat odvahu a něco radikálně změnit.

A tak jsem odjela. Opustila jsem svůj život v Česku a odjela jsem zcela sama, bez kontaktů a bez zkušeností se životem v zahraničí. Cestovala jsem po světě, pracovala v Evropě i USA a potkávala množství neskutečně inspirativních lidí a poznávala listy života, které jsem dosud neměla šanci přečíst.

Najít svůj životní cíl

A pak jednoho dne, jsem ležela na pláži na Havaji, bez starostí a bez obav, s drinkem v ruce a sluncem nad hlavou. A došlo mi, že mi pořád ještě něco chybí. Začala jsem přemýšlet nad svou životní cestou, nad tím, jak jsem se dostala tam, kde jsem a jak těžká životní cesta to byla.

gabca-zivot

Jmenuji se Gabriela Šilarová a v tu chvíli mi došlo, že většina lidí je ještě stále uzavřená ve stejném koloběhu, v jakém jsem byla uzavřená i já. Za poslední roky jsem přečetla nespočet knih o osobním rozvoji, navštěvovala semináře i tréninky a osobně potkala desítky lidí, kteří nad životem uvažují prostě jinak. Došlo mi, že chci pomoci ostatním k tomu, aby také našli odvahu k tomu změnit svůj život k lepšímu.  

Nechte mě pomoci vám změnit váš život, stejně jako jsem ho změnila já. Pojďme spolu přestat hledat výmluvy a začít hledat způsoby. 

Protože, a v tom mi můžete věřit, stojí to za to.

Příležitost vstoupit končí!

(Až vyprší časomíra, již nepůjde do tréninku vstoupit.)

Změňte svůj život. Už dnes.

Jak velkého potenciálu, dopadu, úspěchu ve svém životě byste mohli dosáhnout, když byste:

 • Měli možnost přiblížit se ke svým cílům několikanásobně rychleji?
 • Měli byste vyšší produktivitu a efektivitu práce? Získali min. 1h denně navíc?
 • Našli byste konečně v životě skutečnou radost a cestu jak ji udržet?
 • Uměli byste lépe motivovat druhé i sami sebe?
 • Získávat lidi na svou stranu by bylo snadné? A přesvědčit je taky?

A tak si představte, že byste skutečně získali do svých rukou strategie, které zná jen hrstka lidí -  ředitelé TOP 500 světových společností, olympijští vítězi, spíkři těch nejnáročnějších tréninků, dolaroví miliardáři a další výjimeční lidé. Jak rychle myslíte, že by se proměnil váš život?

Z našich zkušeností – neskutečně rychle.

Když se totiž s těmito lidmi potkáte, uvědomíte si, že nedělají věci jen tak, ale mají systém a určité návyky, uvědomíte si, že nežijí průměrný život právě proto.

„Je potřeba si uvědomit, že naše nejcennější aktivum je čas. A že ti skutečně úspěšní se ho naučili ovládnout.“

Jde tedy o to, jak s ním dovedeme pracovat, a co nám umožní věnovat naši energii směrem, který nám bude přinášet více radosti, více naplnění, a který nám do života konečně přinese pozitivní emoce a štěstí.

Ano, existuje vyšší úroveň života.

A existuje způsob, jak ho dosáhnout.

Určitě sami znáte ten pocit, když zvládáte všechnu práci levou zadní a přijdete domů s úsměvem na tváři a stíháte toho mnohem více než ostatní.

 • Chvíle, kdy žijeme opravdu naplno.
 • Náš vztah je super, naše kariéra roste a na účtu je dost peněz.
 • Užíváme si čas se svými blízkými a máme čas na všechny své koníčky.

Pokud jste někdy zažili tento stav, tak to byla přesně ta chvíle, kdy dosahujeme svého maximálního potenciálu.

Ale jak možná sami víte, pro většinu lidí toto období nikdy nevydrží. Trvá pouze chvíli a poté nás opět povinnosti a nepříznivé okolnosti udolají. Snažil jsem se zjistit, jak to, že úspěšní lidé si tento stav dokáží udržet trvale.

Trvalo mi dlouho, než jsem zjistil, čím to je. Než jsem to skutečně pochopil a začal to žít. Ale teď díky tomu vím, že maximálního potenciálu může dosáhnout jakýkoliv člověk z jakéhokoliv prostředí.

„Pokud bude opravdu chtít, bude schopen dosahovat úrovně úspěchu v práci, v mezilidských vztazích a dalších životních oblastech vysoko nad průměrem běžného stavu.“

Někdy ty největší průlomy v našem životě jsou ty, kdy si něco důležitého uvědomíme a zásadně změníme naše myšlení.

Ty opravdové změny přijdou ve chvíli, kdy si osvojíme nové návyky, které děláme každý den. A také v momentě, kdy máme nové strategie a nové nástroje, které můžeme použít a které jsme nikdy předtím nepoužili, anebo jsme o nich ani nevěděli.

Protože právě přidáním těchto nových postupů, které mají vysoký standard a jsou založeny na vědě, tak najednou každá oblast našeho života doslova exploduje v růstu. Všechno nabírá na obrátkách. Stáváme se

 • radostnějšími,
 • energičtějšími,
 • vlivnějšími,
 • nabitějšími
 • a úspěšnějšími.

Chcete takovými lidmi být? Naučit se to? Získat nové schopnosti a nové ověřené taktické strategie k maximálnímu růstu ve svém životě? Protože pokud ano, dnes je den, kdy možná budete chtít udělat rozhodnutí, které navždy změní váš život. K lepšímu. Čtěte dále.

Dosáhněte VYŠŠÍ ÚROVNĚ, výsledků a kvality ve vašem osobním a pracovním životě. ZKRATKA:

Po 11 letech práce a sbírání zkušeností a výzkumů jsme vytvořili program MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL. Je to pokročilý online trénink kombinující ty nejlepší taktické a strategické postupy pro dosažení mistrovství v klíčových oblastech mající největší efekt a dopad na váš osobní a pracovní život. Není to nic, co znáte. Nelze to s ničím srovnat.

Jeho cílem je pomoci vám ovládnout návyky vysoce úspěšných a efektivních lidí, vaši mysl, tělo, a ukázat vám, jak na pokročilé úrovni lépe řídit váš den, vaše vztahy, čas i energii tak, abyste našli ve svém životě hlubší smysl, větší naplnění, zažívali častější úspěch.

Trénink vám pomůže dosáhnout vyšší úrovně v životě a maximalizovat váš potenciál, vytvořit větší harmonii a skutečnou životní rovnováhu. Budete se cítit více soustředění, zaměření, energičtí a sebevědomí a pocítíte opravdové nadšení ze života. Vaše produktivita a efektivita rapidně vzroste. Vaše vztahy se zlepší.

Program MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL se skládá z 6 týdenního online tréninku, který zahrnuje vše o čem jste četli výše. Budete k němu mít přístup napořád, 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Přes internet. Takže k němu můžete přistupovat kdykoliv odkudkoliv chcete.

Trénink se skládá ze  6 modulů s video lekcemi, pracovními sešity a akčními plány:

TÝDEN #1

✓ Nástroje k urychlení vašeho růstu a úspěchu v životě (od A do Z)
✓ Prospěšné návyky vysoce úspěšných lidí, ať se zlepšíte okamžitě
✓ 5 triggerů, díky kterým budete více disciplinovaní a soustředění
✓ Principy, jak zvládat více než ostatní za méně času (efektivita 2.0)
✓ Jak motivovat sebe a ostatní kolem sebe? (a získat si je a mít vliv)

TÝDEN #2

✓ Jak zvýšit mentální výkonnost a soustředěnost?
✓ Jak enormně posílit vůli a dotahovat věci do konce?
✓ Co udělat pro výrazné zvýšení sebevědomí a sebedůvěry?
✓ 6 klíčových motivátorů, které řídí vás i ostatní lidi kolem vás
✓ Jak lépe řídit své myšlenky, pozornost a být koncentrovanější?

TÝDEN #3

✓ 10 zdrojů vaší maximální energie a vitality (a čím ji zabíjíte)
✓ Triky na aktivaci všech mozkových center na maximum
✓ Optimalizace stravy a výživový plán (od olympioniků)
✓ Jak vstávat bez budíku a být čilí a energičtí celý den?
✓ Jak pečovat o své tělo a dobíjet mu baterky? Být bez stresu?

TÝDEN #4

✓ Co udělat pro zvýšení produktivity? Stíhat více za méně času?
✓ Jak být více kreativnější a tvořivější? Skvělé nápady?
✓ Jak si snadněji určovat priority a nastavovat cíle?
✓ Čím a jak eliminovat špatné návyky? A posílit prospěšné?
✓ Pokročilý time management 2.0. a řízení dne a vaší práce.

TÝDEN #5

✓ Jak mít vliv a umět přesvědčit lidi kolem sebe? Strategie
✓ Jak zvládát kritiku a konflikty hladce kdykoliv a kdekoliv?
✓ Čím vytvořit pouto okamžité důvěry s lidmi skrze raport?
✓ Jak se prodat jako člověk a zvýšit NÁSOBNĚ svou hodnotu?
✓ Umění přesvědčivosti a komunikační dovednosti 2.0

TÝDEN #6

✓ Jak vytvořit skutečnou životní rovnováhu? Life balance?
✓ Jak uvést v harmonii vaše vztahy, práci, zdraví a čas na sebe?
✓ Co udělat, abychom v životě cítili opravdovou hloubku a smysl?
✓ Jak se zbavit stavu vyhoření a restartovat svůj život?
✓ 3 triky, jak zažívat více radosti a pozitivních emocí každý den.

Těchto 6 klíčových oblastí v 6 týdnech povede k tomu, že budete mít všechny potřebné znalosti, dovednosti a strategie, abyste si pro sebe mohli vytvořit život svých snů a udrželi si ho.

Program můžete absolvovat samozřejmě svým vlastním tempem, moduly se vám budou uvolňovat postupně, abyste nebyli přehlceni a kdykoliv se k čemukoliv můžete vrátit.

Tím to však zdaleka nekončí...

Chceme, abyste si z tohoto programu odnesli maximum.
Proto jsme jej také nazvali právem MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL.
Využijeme všeho, co vám pomůže rychleji mít v životě více.

 • Členská sekce 24/7/365

  Přístup kdykoliv a odkudkoliv přes internet. Už napořád. V ní budete mít vše. Budete chtít něco dovysvětlit? Zeptejte se právě zde.

 • Pracovní sešity a akční plány

  Ke každému modulu získáváte i sešity a plány hezky černě na bílém. Odneste si z programu maximum!

 • Členství v tajné V.I.P. skupině

  Získejte v tajné Facebook skupině denní motivaci, buďte v kontaktu s podobně naladěnými lidmi, pokládejte nám jakékoliv otázky.

 • Úderné video s tím NEJ

  Nemáte moc času? I na vás jsme mysleli. U každého modulu je shrnutí toho nejdůležitějšího v jednom videu od A do Z.

VELKÉ PŘEKVAPENÍ!

box1Součástí programu je vstupenka na živý 3-denní trenink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ, kde společně zahájíme v obrovské atmosféře vás a další spousty lidí celý program a zažijete na vlastní kůži a vyzkoušíte ty nejlepší prvky z programu.

Samozřejmě nemusíte přijít, ale pokud chcete, tak můžete být v místnosti s podobně naladěnými lidmi, abyste s nimi navázali kontakt a získali více  lidí jako jste vy kolem sebe. A abyste pocítili energii a motivaci k dalším uvědoměním a akci.

membershipcard_500x315-2A abyste si z toho odnesli ještě více, přibalili jsme vám jako dárek druhou vstupenku pro vaše nejbližší. Je totiž dokázáno, že blízcí lidé nás  ovlivňují svými myšlenkami a pokud tak vezmete své blízké s sebou, pomůžete nejen jim, jako i sami sobě.

Vstupenky mají celkem hodnotu 15 980 Kč a vy je DNES máte k tomuto programu ZDARMA!

robertA ještě jedno příjemné překvapení - na této akci vystoupí český olympionik, který vyhrál zlato v desetiboji na olympiádě ve Španělsku, Robert Změlík. Prozradí vám, jak mít pevnou vůli  a touhu zvítězit pro jakýkoliv váš životní sen nebo cíl. Co přesně udělal, aby se dostal do špičkového mentálního stavu vrcholové výkonnosti. A jak můžete strategie a návyky olympioniků zavést do svého života a dokázat více. Toto je EXKLUZIVNÍ a jen na této akci pro vás.

Akce se uskuteční v Praze 25-27.11.2016 (pátek od odpoledne až do neděle) v hotelu Iris Eden ****, volitelné ubytování pro účastníky zajištěno za extrémně výhodných podmínek.
Pokud se nebudete moci zúčastit, získáte ve členské sekci sestříhané záznamy z akce.

MISTROVSTVÍ VAŠEHO OSOBNÍHO A PRACOVNÍHO ŽIVOTA

... ano, to je ve stručnosti náplň programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL.

 • Dostanete jednoduché a zároveň velmi účinné zbraně, jak si jít cílevědomě za svým úspěchem v čemkoliv chcete. 
 • Představíme vám nejnovější výsledky z pozitivní psychologie a neurovědy, které vám pomohou ovládnout vaši mysl, vaši energii a emoce na nejvyšší úrovni.
 • Předáváme vám do rukou ověřené techniky jak ovládnout svou produktivitu a efektivitu na maximum a zároveň dramaticky zvýšit schopnost ovlivňovat druhé a získávat si je na svou stranu.

A cena programu?

Celková hodnota všech dárků a bonusů je 30 910 Kč.
Dobrá zpráva: Dnes však tato cena pro vás NEPLATÍ. 

V rámci promo akce je výrazně nižší + 2 vstupenky na 3-denní trénink zdarma! Jen samotný trénink by pro jednu osobu stál částku, za kterou máte celý program včetně všech videí, pracovních sešitů, akčních plánů, vstupenek a pokud dorazíte na živou akci tak i pracovních tištěných workbooků.

Jen na jednu maličkatou oblast např. time managementu se kurzy pohybují v ČR okolo 7-10 tis Kč za den až dva školení. Na oblast produktivity to samé. Tyto manažerské kurzy jsou velmi drahé, neboť jejich trenéři vědí, že výrazně pomáhají tyto metody a techniky zvýšit vaše výsledky. NA CELÝ ŽIVOT.

Celý program jsme vytvořili tak, aby byl mnohem dostupnější všem, co o pokročilé dovednosti co se v knížkách nevyčtou stojí, a zároveň jste v něm nalezli návody a postupy pro všechny klíčové oblasti pro maximalizaci potenciálu.

Můžeme tak s jistotou prohlásit, že jeho hodnota je minimálně 150 000 Kč. Upřímně však mnohem vyšší, jelikož pokud si spočítáte, že vám tyto techniky zvednou vaši efektivtu např. v práci o 40%, máte to zpátky za měsíc a ZBYTEK ŽIVOTA Z TOHO TĚŽÍTE A VYDĚLÁVÁTE NA TOM.

Vy to dnes můžete získáváte za pouhý zlomek, budete-li rychlí a vstoupíte-li ještě dnes.

Zaručujeme vám, že jste dosud nepoznali nic srovnatelného. Pokud zkusíte metody, které vám ukážeme, váš život vyletí nezadržitelnou rychlostí vpřed. Nelze totiž jinak, vždyť je využívají i klienti našich osobních mentorů jako je např. Serena Williams, Andre Agassi, Hugh Jackman, Oprah, bývalý americký prezident Bill Clinton, prezident USA Obama a mnozí další.

Klikněte na tlačítko a vstupte do programu ještě dnes. Na viděnou uvnitř!

ANO, CHCI MAXIMALIZOVAT SVŮJ POTENCIÁL!(Běžně 30 910 Kč. Dnes je však cena mnohem nižší + 2 vstupenky zdarma!)

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy akce končí.

Příležitost vstoupit končí!

(Až vyprší časomíra, již nepůjde do tréninku vstoupit.)

Účastníci našich programů a tréninků říkají:

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů... DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme! 🙂

Filip Moravec
Filip Moravec Pardubice

Musím se svěřit... a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana. 

Petr Smetana
Petr Smetana Mladá Boleslav

"Každý z vás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jste úplně jiní lidi. Jsem na vás hrdej, jací jste!"

Pavel Holoubek

 

 

Tak to byly jejich příběhy... A jaké změny po absolvování programu pocítíte vy?

100% garance vrácení peněz

Program má 100% garanci vrácení peněz, pokud usoudíte, že vám po absolvování živého tréninku nic nedal, nebo po 2 týdnech online tréninku zjistíte, že to není pro vás a nic se nezmění. Jsme si však naprosto jistí kvalitou celého programu, že budete nadšení tak, jako tisíce našich klientů, kterým jsme měli možnost pomoci v jejich životě i byznyse posunout se vpřed. Máte naše slovo.

Proč to děláme? Jsme si 100% jistí, že kvalita celého programu je na takové úrovni, že není možné, aby se váš život nezměnil. Sami stejné věci používáme každý den a to samé naši blízcí přátelé, které jsme to naučili. Navíc to samé využívají vrcholoví sportovci, olympionici, ředitelé velkých firem pro efektivní řízení svého dne, lidí i života. Pokud jste hledali opravdu kvalitní program, který MÁ VÝSLEDKY a SILNÝ EFEKT, právě jste ho našli.

ANO, CHCI MAXIMALIZOVAT SVŮJ POTENCIÁL!(Běžně 30 910 Kč. Dnes je však cena mnohem nižší + 2 vstupenky zdarma!)

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy akce končí.

Tréninkem vás bude provádět trenér rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, držitel certifikace MASTER v neuro-lingvistickém programování modelování úspěšných lidí, který se  11 let potkává s těmi největšími světovými experty na zmíněné oblasti, např. Brian Tracy, Anthony Robbins, Richard Bandler, Randy Gage, Marie Diamond, Paul McKenna, či Tolly Burkan. Radek koučoval vrcholové sportovce a olympioniky, milionáře a lídry velkých firem a korporací, stejně jako i další úspěšné lidi toužící dosáhnout svého maximálního potenciálu. Foto s  nimi najdete na konci stránky.

Tréninkem vás bude také provázet Ing. et Ing. Gabriela Šilarová, expertka na zvyšování efektivity v osobním i pracovním životě. 6 let pomáhá firmám a lidem zefektivňovat jejich procesy a získávat dotace v řádu několika stovek milionů korun. Je autorkou knihy Tajemství efektivity. Mezi její mentory patří např. americký multimilionář Brendon Burchard, Brian Tracy nebo Stephen Covey.

Vstoupením ještě dnes do tohoto programu vlastního mistrovství získáváte:

 • 6 týdenní pokročilý online trénink s tréninkovými videi v 6 modulech, který můžete absolvovat svým vlastním tempem a přístup k němu ve členské sekci budete mít už napořád, odkudkoliv přes internet, a to neomezeně. (Hodnota 7 990 Kč)
 • 2 vstupenky na 3-denní živý trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ, který je součástí tohoto programu, a to zdarma, budete-li chtít zažít obrovskou energizující atmosféru a zažít ty nejlepší prvky z programu na vlastní kůži. Pokud se nebudete moci zúčastit, získáte sestříhané záznamy. (Hodnota 15 980 Kč)
 • Akční plány a pracovní sešity, které vám pomohou si z celého programu odnést opravdové maximum a ujasnit si a osvojit ty největší principy, které bleskově posunou váš život na novou úroveň. (Hodnota 1 950 Kč)
 • Doživotní přístup do členské sekce a tajné facebookové V.I.P. skupiny úspěšných lidí dosahujících svého MAXIMÁLÍHO POTENCIÁLU, kde získáte nové kontakty a značnou podporu k akci. Radka a Gabriely se tam můžete ptát na cokoliv. (Nevyčíslitelné)

Jste tedy rozhodnuti dosáhnout svého maximálního potenciálu? Chcete od života více? Posunout svůj život a sami sebe na vyšší úroveň? Pokud ano, pak je tento program pro vás.

Moc se na vás těšíme uvnitř programu!

podpis_ss g-podpis

 

- Radek Karban a Gabriela Šilarová,
autoři programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL

Vstoupením ještě dnes do tohoto programu vlastního mistrovství získáváte:

 • 6 týdenní pokročilý online trénink s tréninkovými videi v 6 modulech, který můžete absolvovat svým vlastním tempem a přístup k němu ve členské sekci budete mít už napořád, odkudkoliv přes internet, a to neomezeně. (Hodnota 7 990 Kč)
 • 2 vstupenky na 3-denní živý trénink MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ, který je součástí tohoto programu, a to zdarma, budete-li chtít zažít obrovskou energizující atmosféru a zažít ty nejlepší prvky z programu na vlastní kůži. Pokud se nebudete moci zúčastit, získáte sestříhané záznamy. (Hodnota 15 980 Kč)
 • Akční plány a pracovní sešity, které vám pomohou si z celého programu odnést opravdové maximum a ujasnit si a osvojit ty největší principy, které bleskově posunou váš život na novou úroveň. (Hodnota 1 950 Kč)
 • Doživotní přístup do členské sekce a tajné facebookové V.I.P. skupiny úspěšných lidí dosahujících svého MAXIMÁLÍHO POTENCIÁLU, kde získáte nové kontakty a značnou podporu k akci. Radka a Gabriely se tam můžete ptát na cokoliv. (Nevyčíslitelné)

Jste tedy rozhodnuti dosáhnout svého maximálního potenciálu? Chcete od života více? Posunout svůj život a sami sebe na vyšší úroveň? Pokud ano, pak je tento program pro vás.

Moc se na vás těšíme uvnitř programu!

podpis_ss g-podpis

 

- Radek Karban a Gabriela Šilarová,
autoři programu MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL

ANO, CHCI MAXIMALIZOVAT SVŮJ POTENCIÁL!(Běžně 30 910 Kč. Dnes je však cena mnohem nižší + 2 vstupenky zdarma!)

POSPĚŠTE SI. Za tuto akční cenu přijmeme jen omezený počet lidí. Brzy akce končí.

Víte, že... Investice do sebe jsou ty nejhodnotější a nejsmysluplnější investice v životě! Co je víc, než zainvestovat do sebe a svého rozvoje? Miliardáři to vědí. Víte to i Vy?

Chci vykročit k lepšímu životu!

Poznejte více sami sebe a dosáhněte svého maximálního potenciálu v tomto programu.

Přidat se k těm, kteří se rozhodli MAXIMALIZOVAT SVŮJ POTENCIÁL!

Příležitost vstoupit končí!

(Až vyprší časomíra, již nepůjde do tréninku vstoupit.)

Potřebujete pomoci s rozhodnutím? Máte dotazy?

Zákaznická podpora je vám k dispozici na e-mailové adrese objev (zavináč) maximalnipotencial.cz

Program zastřešuje společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.