POZOR – vaše šance se krátí!

— SPACER —

Chcete více od svého života? Být úspěšnější? Mít více času na sebe? Být produktivnější? Cítit více energie a naplnění každý den?

— SPACER —

— SPACER —

Níže najdete klíč. Odemkněte váš maximální potenciál. Už dnes.

— SPACER —

P.S. Žijete jenom jednou. Tak svůj život žijte na té nejvyšší možné úrovni.
Využijte k tomu pokročilé strategie a postupy, které jsme za 11 let objevili.

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”24″ font_font=”Times%20New%20Roman” font_style=”bold%20italic” font_color=”%23474747″ top_padding=”30″ width=”900″ line_height=”30″]Odpovídáte na otázku “Jak se máš?” většinou slovy “Dobře”, “Jde to”, “Pořád stejně”. Ale sami cítíte, že do opravdu nadšené odpověďi “Naprosto skvěle!” vám něco chybí? Možná ani nevíte co přesně, anebo víte, jen neznáte způsob, jak to změnit… Je však nezpochybnitelné, že existuje vyšší úroveň kvality života, kterého můžete dosáhnout. Pojďte zjistit, jak na to.[/text_block]

Dříve jsem to neměl růžové ani já…

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Občas přemýšlím nad tím, jaký byl můj život před lety. Neměl jsem peníze, neměl jsem volný čas, absolutně nic jsem nestíhal a připadalo mi, že se na mě ze všech stran valily povinnosti, které jsem nezvládal ukočírovat. Kariéra, vztah, kamarádi, rodina – ani do jedné z těchto oblastí jsem nezvládal věnovat tolik energie, kolik by bylo potřeba. Ve výsledku jsem vše z toho dělal napůl, všechno mi padalo na hlavu a já jsem byl neustále vyčerpaný, vystresovaný a plný výčitek svědomí, že nezvládám to, co bych měl.[/text_block]

Chtěl jsem žít jinak!

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Když se podívám na svůj život teď, je to jiné. V kariéře se mi daří lépe než kdykoli předtím, zvládám se věnovat svému vztahu, své rodině, svým přátelům a mám pocit, že i tak mám dost času sám pro sebe, na věci, které chci jen já. A zároveň už nejsem věčně vyčerpaný, naopak, všichni v mém okolí se mě ptají jak to, že mám neustále tolik energie. [/text_block]

Život je zase fajn.

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]A víc než to – je lepší než kdykoli předtím. A když si představím, že ještě před pár lety mě vlastně vůbec nebavil… Kdybych dříve znal postupy a taktickou strategii, co znám dnes, ušetřil bych si spoustu trápení a změny by byly bleskové. A byl ještě více úspěšnější, než teď. [/text_block]

Jak to sakra dělá?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Možná někoho takového znáte. Jednoho z těch lidí, který to nějakým způsobem všechno zvládá, který z nějakého důvodu ví, jak na to. Toho člověka, kterému:

  • se vždy daří, angažuje se v nespočtu aktivit a na první pohled okouzlí každého, koho potká.
  • Má energii na rozdávání, nekonečný optimismus, neustále podporuje lidi kolem sebe.
  • A přitom to vypadá, že to všechno dělá jen tak mimochodem, bez úsilí.

Přemýšleli jste, jak je to možné? Že možná existují dva druhy lidí, že se tito úspěšní lidé prostě narodí už tak nějak jinak?

Tak to ale není. Není to dáno. Není to zděděno. Nemají to v DNA. Je to o něčem jiném…[/text_block]

Tajemství úspěchu v dnešním světě

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Existují principy a strategie, o kterých většina lidí nemá nejmenší tušení. Velmi úspěšně přitom slouží vrcholovým sportovcům, multi-milionářům, olympionikům i ředitelům těch nejvýznamnějších světových společností.

Jsou to postupy vedoucí k enormně vysoké produktivitě, výjimečné efektivitě a obrovské úrovni energie. Postupy, díky kterým budete také více přesvědčiví, získáte si hravě lidi na svou stranu a vytvoříte okamžité pouto důvěry mezi těmi, o které vám jde. Postupy, které vám pomohou pokročilým způsobem zacházet s časem a téměř ho “ovládat”, abyste stíhali vše důležité a měli čas i na sebe.

A teď si jen představte, jak moc byste se ve svém životě mohli posunout, kdyby se vám takové postupy dostaly do rukou. Co vše by se mohlo a jak rychle ve vašem životě zlepšit, změnit?[/text_block]

Dnešní svět není jednoduchý…

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Jsou na nás kladeny extrémní nároky, jak po pracovní tak i osobní stránce. Dnešní svět nabízí velké množství aktivit a událostí na “kterých přece musíte být”. Nestíháme, odkládáme, trpíme chronickým nedostatkem času, stresem, velkým zatížením, nedostatkem spánku. Pravděpodobně se to týká i právě vás.[/text_block]

Na jedné straně:

  • Chceme mít úspěšnou kariéru či vybudovat fungují byznys.
  • Někdo touží po dobrém postavení a prestiž, jiný zase po finanční nezávislost, aby se nemusel podřizovat cizím pravidlům.

Ale na druhé straně:

  • Chceme mít také čas na sebe, své zájmy, koníčky, přátele a naši rodinu a nejbližší.
  • Chceme věnovat energii těm, kteří si ji zaslouží.

 

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Proto mnoho lidí řeší, jak najít svou životní rovnováhu, tzv. life balance. Ale jak to udělat, aby neutrpěla ani jedna klíčová oblast jejich života – finance, vztahy, dostatek času na sebe a měli jsme pevné zdraví a dost energie.

Jak zvládat tohle všechno? Stíhat vše, co je potřeba a přitom se nezhroutit z přepracování? A zažívat více radosti a pozitivních emocí každý den?[/text_block]

Jak být extrémně úspěšný a zároveň nevyhořet? A zároveň být šťastným a vnitřně naplněným?

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”22″ top_padding=”20″]Mé jméno je Radek Karban. A už se více jak 11 let zabývám otázkou rozdílu mezi těmi, kteří jsou extrémně úspěšní a mezi většinou společnosti.

Ta otázka mě poháněla už od dětství, už od momentů, kdy jsem poprvé pochopil, že na světě jsou lidé, kteří bez problémů zvládají to, co 99 % populace nikdy nedokáže. Nechápal jsem proč.

A ta otázka mě poháněla ve všem, co jsem od té doby dělal. Neustále jsem se snažil najít odpověď. A nejlepší způsob byl zjistit jí od lidí, kteří ji už znají, kteří už odlišní jsou – kteří dokážou to, co jsem chtěl dokázat taky. A tomu jsem od té doby zasvětil svůj život.

Nakonec jsem se tak dostal do prostředí lidí, kteří byli výjimeční. Dosáhli svého maximálního potenciálu. Když jsem byl s nimi, začal jsem si všímat, co dělají jinak oproti ostatním. A postupně, přes všechny překážky, které jsem musel překonat, jsem na to přišel.

Zjistil jsem, co dělají tito lidé jinak – našel jsem odpověď na otázku:

„Proč oni ano a ostatní ne?“

Ale nestačilo mi to, musel jsem se dál vzdělávat, dál objevovat tajemství úspěchu – stalo se to pro mě posedlostí.

radek-certZúčastnil jsem se tréninků a výcviků v oblastech, jako je např. Neuro-lingvistické programování (zabývající se modelováním úspěšných lidí), nebo high & peak performance stavy vrcholové výkonnosti olympijských vítězů, neurovědy, pozitivní psychologie. Mluvil jsem s řadou CEO nadnárodních korporací a mnohými milionáři. 

Když jsem se vrátil zpátky, zjistil jsem, že většinu skvělých technik a postupů tu prakticky nikdo nezná.

Tohle jsem si nemohl nechat prostě jen pro sebe

Od té doby jsem si říkal, že TOHLE musím sdílet. Na rozdíl od většiny vysoce úspěšných lidí si nechci tyto znalosti nechávat jen pro sebe – chci pomáhat ostatním k tomu, aby také odemkli svůj maximální potenciál a žili svůj život plno po všech stránkách.

radek-sny2Proto vám chci předat to, co vám zajistí a umožní odemknout váš potenciál, tak jako to umožnilo odemknout ten můj. Nechci, aby se lidé museli spokojit s průměrem či podprůměrem. Chci jim tu změnu snadno umožnit a nabídnout jim život, jaký vždycky chtěli.

Život vašich snů. Vpravo je foto mých splněných snů. Jaké jsou ty vaše?

Protože když maximalizujete svůj potenciál, budete doslova žasnout nad tím, jak rychle se váš život rozhýbe tím správným směrem kupředu.[/text_block]

Brian Tracy

Brian Tracy

Richard Bandler

Richard Bandler