Gratuluji! Rezervoval jsem vám místo DNES od 20:00!

Ve vaší schránce hledejte prosím e-mail s předmětem [Maximální Potenciál] ZAPLACENO, odeslaný z adresy fakturace@fapifaktura.cz.
V případě, že byste ve své schránce nenašli e-mail s knihou a bonusy, napište prosím na e-mail: objev@maximalnipotencial.cz

Těšíme se na Vás na webináři

Nezapomeňte na webinář dnes ve 20:00. Dejte si prosím upomínku do mobilu.

CO SE BĚHEM WEBINÁŘE ZDARMA NAUČÍTE?

 • Jakých 6 klíčových vlastností udělají Váš život úspěšný mnohem rychleji?
 • Jaké jsou 4 základní archetypy osobnosti a proč jejich stínové formy neumožňují růst?
 • Co je klíčem k překonání propasti mezi tím kde jste dnes a opravdovým životním i profesním úspěchem?
 • a mnoho dalšího...

Co lidé říkají po Radkově tréninku

Lenka Matoušková, vrcholová sportovkyně

Chcete vědět jak dojít za Vašimi cíli v co nejkratším čase?

Na závěr vysílání obdržíte odkaz ke stažení MAPY k cestě za Vašimi cíli... aneb jak stihnout více za méně času každý den v PDF.

Ladislav Vávra, podnikatel a majitel firmy

Radek Karban

 • Je trenér rozvíjení lidského potenciál, life coach, NLP MASTER & autor tréninku Maximální Potenciál
 • Začal podnikat ve 20ti při příchodu do Prahy na VŠ, kdy rozjel firmu s 30ti pracovníky. Pak přišla krize a uvědomil si, že ho to nenaplňuje. Navíc neumí dostatečně s pracovat lidmi. Tak se rozhodl otočit svůj život o 180° a odletěl do USA hledat odpovědi na otázku “Co dělají vysoce úspěšní lidé jinak oproti většině? Proč jsou tak úžasní? Jaké je to jejich tajemství?" Vyzpovídal a potkal mnohé světové mentory z oblasti byznysu, vzdělávání i sportu
 • Svůj první milion za měsíc vydělal již v 21 letech
 • Ocitl se však náhle na pokraji smrti. Při první na první námraze rozsekal své auto na kusy a skončil sám v jeho troskách. Naštěstí přežil. To ho dovedlo k chuti inspirovat druhé v tom, aby žili skutečně na maximum a využívali všeho, co strategie úspěchu nabízejí. Protože každý si zaslouží žít úroveň vyšší kvality života už dnes. Ne až zítra nebo "někdy".
 • Vzdělával se od těch nejúspěšnějších lidí na světě jaké si dovedete jen představit. Od lidí, kteří pomáhali uspět i americkým prezidentům: Billu Clintonovi či Donaldu Trumpovi. Jejich přátele zná osobně, např. Roberta Kiyosakiho či Tonnyho Robbinse.
 • Za posledních 5 let pomohl uspět v životě již 2896 spokojeným klientům svých tréninků a kurzů, který uskutečnil již přes 52
 • Věří, že každý člověk může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude. Protože většina lidí není ochotna se skutečně vzdělávat a aplikovat vše do života. A když už lidé něco zkusí, tak u toho nevydrží. Často pak přeskakují od jedné “magické pilulky” k druhé a to nikam nevede.
 • Ačkoliv je skoro každý víkend pozvaný na různé konference a nebo sám školí, tráví více jak 3 měsíce v roce cestováním po světě, které nade vše miluje.

 Upozornění: Pokud jako svůj e-mail používáte Seznam.cz nebo Email.cz, zkontrolujte svou spamovou složku nebo složku Hromadné. Seznam.cz a Email.cz zařazuje e-maily z do složky Hromadné. Pokud jako svůj e-mail používáte Gmail, Hotmail nebo Yahoo mail, zkontrolujte svou spamovou složku. Gmail, Hotmail a Yahoo občas e-maily zařadí do spamu nebo nebo do složky Aktualizace.G-mail, yahoo

MALÁ PROSBA: Dáte vědět
o webináři na Facebooku

Moc by mi to pomohlo!


Jasně, Radku

Děkuji za Vaši pomoc
a těším se na webináři

Radek Karban