Objednávka Maximální potenciál živě

6-8.10.2017 v Praze
intenzivní 3-denní trénink

Co díky tréninku získáte do svého života

  • Odhalíte průlomové způsoby a techniky, jak řídit úspěšně svou mysl, jak mít maximální koncentraci, focus a soutředěnost a také jak se umět nejlépe namotivovat za každé situace i v těch nejkritičtějších chvílích.
  • Precizně si ujasníte, kam se v životě chcete dostat a vytvoříte detailní plán akčních kroků. Naučíte se jak mít maximální tah na branku a získat silnou odvahu a sebejistotu, že vás už nic nezastaví!
  • Ovládnete mistrovské strategie jak mít vliv na druhé lidi a budovat hluboké vztahy s druhými. Budete umět vybudovat okamžitou důvěru skrze verbální i neverbální složky a dozvíte se, co udělat proto, aby vás lidé měli rádi a respektovali vás a viděli ve vás autoritu i lídra.
  • Už nikdy nebudete přetíženi stresem a vyčerpáním, protože pochopíte klíčové niance jak energii generovat, ne jen přijímat. Extrémně úspěšní lidé jsou velmi vitální, energetiční a strhávají svým elánem druhé a tak po tréninku budete umět zazářit konečně jako hvězda!
  • Představte si, jak se váš den nafoukne a přibude vám několik hodin volného času denně navíc. Krásná představa, že? Jenže nezůstaneme jen u představ, protože ovládnete pokročilé metody time-managementu 2.0 a naučíte se být velmi efektivní a produktivní, abyste měli větší výsledky za méně času a stíhali jste více to, co miluje.
  • Už nikdy se vám nestane, že ve svých plánech a cílech selžete, protože nasajete ty nejvíce posilující návyky vysoce úspěšných lidí na každý den, ráno, odpoledne, večer, a prokrastice a slabá vůle už nebude mít ve vašem životě místo. Nastartuje naopak to, co z vás udělá doslova raketu!
  • A aby toho nebylo málo a váš život nabral na obrátkách mnohem rychleji, porozumíte několik fascinujícím strategiím 10X, které vám pomohou uskutečnit i ty nejodvážnější cíle a sny a vyšvihnout se v životě či byznyse až na vrchol.

Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese objev (zavináč) maximalnipotencial.cz
Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.