— SPACER —

Druhá vstupenka za polovinu 🙂

6-8.10.2017 v Praze
intenzivní 3-denní trénink

Vstupenka navíc pro Vašeho partnera či kolegu

 • Odhalíte průlomové způsoby a techniky, jak řídit úspěšně svou mysl, jak mít maximální koncentraci, focus a soutředěnost a také jak se umět nejlépe namotivovat za každé situace i v těch nejkritičtějších chvílích.
 • Precizně si ujasníte, kam se v životě chcete dostat a vytvoříte detailní plán akčních kroků. Naučíte se jak mít maximální tah na branku a získat silnou odvahu a sebejistotu, že vás už nic nezastaví!
 • Ovládnete mistrovské strategie jak mít vliv na druhé lidi a budovat hluboké vztahy s druhými. Budete umět vybudovat okamžitou důvěru skrze verbální i neverbální složky a dozvíte se, co udělat proto, aby vás lidé měli rádi a respektovali vás a viděli ve vás autoritu i lídra.
 • Už nikdy nebudete přetíženi stresem a vyčerpáním, protože pochopíte klíčové niance jak energii generovat, ne jen přijímat. Extrémně úspěšní lidé jsou velmi vitální, energetiční a strhávají svým elánem druhé a tak po tréninku budete umět zazářit konečně jako hvězda!
 • Představte si, jak se váš den nafoukne a přibude vám několik hodin volného času denně navíc. Krásná představa, že? Jenže nezůstaneme jen u představ, protože ovládnete pokročilé metody time-managementu 2.0 a naučíte se být velmi efektivní a produktivní, abyste měli větší výsledky za méně času a stíhali jste více to, co miluje.
 • Už nikdy se vám nestane, že ve svých plánech a cílech selžete, protože nasajete ty nejvíce posilující návyky vysoce úspěšných lidí na každý den, ráno, odpoledne, večer, a prokrastice a slabá vůle už nebude mít ve vašem životě místo. Nastartuje naopak to, co z vás udělá doslova raketu!
 • A aby toho nebylo málo a váš život nabral na obrátkách mnohem rychleji, porozumíte několik fascinujícím strategiím 10X, které vám pomohou uskutečnit i ty nejodvážnější cíle a sny a vyšvihnout se v životě či byznyse až na vrchol.
 • Druhý lístek za polovinu pro vašeho partnera nebo kolegu/kolegyni
[custom_html]
[/custom_html]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese objev (zavináč) maximalnipotencial.cz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.[/text_block]
>
Stáhněte si zdarma pracovní sešit ke knize
Zadejte svůj email níže a získáte navíc zdarma přístup k celému pracovnímu sešitu.
 • Pomůžeme vám si věci ujasnit.
 • Pomůže vám spoustou pomocných otázek.
 • Přejdete od slov k činům. AKCE!
 • Budete se moci zúčastnit webinářů zdarma.
* také nemáme rádi spam, proto se kdykoliv můžeš odhlásit.
NEMÁTE ČAS?
⇪ 5 sekund a je to vaše...
Ovládněte ho! 10 kroků na BLESKOVÉ zvýšení produktivity o minimálně 30%! Stažení IHNED!
Skvělé! Už je to na cestě na e-mail.
Pokud jste si náhodou neposlechli celé video, vraťte se teď k němu. Říkám tam věci, které nejsou ani v dopise, což je důležité pro pochopení toho, proč právě Vy byste měli být Hvězdným koučem a co Vám to vše přinese a dá.

Stáhnout dopis můžete také kliknutím sem. (otevře se do nového okna)

Budu se těšit, co na to řeknete.

Radek Karban, NLP TRAINER a autor bestselleru Aktivuj svůj potenicál
Stáhněte si detaily jak můžete začít!
Zadejte své údaje a posílám Vám to hned teď:
Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a chráněny dle Podmínek. Souhlasím, že mě může Akademie Radka Karbana kontaktovat. Odhlášení kdykoliv.