fade-leftfade-rightZvýhodněná šance jen na 48 hodin po tréninku: Vykroč dál na úroveň II.

Mistrovství Absolutního Sebevědomí 💪

Objev systém M.A.S., který Ti pomůže zocelit svého vnitřního vítěze a cítit se skvěle v jakékoliv situaci.

„JAK VYMAZAT POCITY NEJISTOTY A PROBUDIT V SOBĚ SCHOPNOST POSTAVIT SE VŠEM VÝZVÁM A ZAČÍT SI 100% NAPLNO VĚŘIT!“

Čím lepší vztah máš sám k sobě, tím více si také sám věříš. Poznej, jak přijmout všechny aspekty své osobnosti a žít se sebou v souladu.

"Žij svobodně! Život nemusí být boj."

"Nenarodili jste se proto, abyste zapadali,
ale proto, abyste vynikali!" - Radek Karban

Druzí lidé se k nám chovají tak, jak na ně sami působíme. Změníš-li pohled na sebe, změní se i jejich chování k tobě.

Když váháš, v životě prohráváš. Když moc přemýšlíš, mysl vymýšlí scénáře, které se nikdy nestanou. Objev schopnost mysl ovládat.

Na tréninku sebevědomí úrovně I. jsi toho dokázal hodně. Teď je třeba to posunout ještě dál. Do stavu naprostého vnitřního klidu, kdy tě nic nerozhází. Do sebejistoty, která celé tvé tělo naplní. Do odvahy, že budeš připravený udělat cokoliv, na čem ti záleží. Méně řešení "co by kdyby", více konání. Méně "kecání" mysli, více tady a teď žití v přítomosti.

Tento trénink M.A.S. krásně navazuje na to, co už jsi zažil, a doplní to, co jsme na něm nestihli. Jako je soustředění se na 7 pilíř úrovně sebevědomí, který jde hluboko z nás - z našeho středu, z našeho nitra. Proto aby něco takového bylo možné a odprostil ses navždy od očekávání druhých a různým sabotujícím myšlenkám, zaměříme se právě na M.A.S. na klíčové jádro celé tvojí psychiky. A bude z tréninku odcházet NOVÝ ČLOVĚK s NOVÝM JÁ.

Na tomto tréninku vás prakticky naučím, jak navždy proměnit vaše limitující a oslabující myšlenky v novou sílu a odhodlání, že zvládnete cokoliv. Zkratka tréninku M.A.S. není náhodná. Znamená to MÁŠ na víc, než si myslíš! A právě to prakticky krok za krokem zažijete se mnou a dalšími podobnými účastníky (jako jste vy sami) v prostředí, které je k tomu nejvhodnější. Aby váš život už nikdy nebyl takový, jako dřív. Bude mnohem LEPŠÍ!

Luxus, dalo mi to fakt hodně! Dělejte to dál, jste skvělí lidi!

Tomáš Vachouček

Na tréninku se mimo jiné naučíte i jak si "poradit" s oblastmi jako...

KRITIKA OD DRUHÝCH a jak s ní pracovat

Hodně lidí se neumí s kritikou vypořádat. Některé to srazí a cítí se, že jsou k ničemu, že si to nezaslouží, že nejsou dost dobří, že nestojí za nic, že... (doplňte si). Jenže problém není kritika samotná, jako to, jak ji vezmeme a jestli nám ublíží (a dovolíme to). Proto se naučíte jak s ní pracovat, aby vám nikdo sebevědomí neničil a uměli jste se postavit sami za sebe.

ODMÍTNUTÍ, NEJISTOTA A NEDOSTATEČNOST

Možná si pamatujete sami na nějaký moment, kdy jste něco udělat chtěli, ale obava z toho, že vás ten druhý stejně odmítne, vás prostě zabrzdila. Anebo situace, kdy byste mohli mít i lep í práci, ale obava z toho, že vás nepřijmou, tak jste tam ani nešli. Hodně lidí také spoustu věcí ani nezkusí a předpokládají neúspěch, to je tak fatální! Proto postupně dojdete k tomu, jak se zbavit strachu z odmítnutí od šéfa, mužů, žen... a prosadit sami sebe tak, jak to cítíte, a jít příležitostem více naproti.

Super akce! Doporučuji všem, jako povinný trénink!!!

Petr Hýbl

NEPŘIJETÍM SEBOU SAMÝM

Říká se, že aby člověk mohl opravdově milovat druhé, musí nejprve milovat sám sebe. Jenže hodně lidí řeší svůj vzhled anebo myšlenky anebo povahu anebo něco jiného na nich, co jim prostě vadí. Jenže jakákoliv pochybnost o nás samotných ničí naši sebedůvěru! Naučíte se tak, jak ji získat zpátky a ještě posílit, abyste byli skutečně pravdiví a autentičtí sami k sobě.

SKRYTÉ HRANICE A BARIÉRY K LEPŠÍMU ŽIVOTU

20 let jsem se potácel mezi propastí a výšinami. Když už jsem něčeho dosáhl, něco mě zase stáhlo rychle dolů. Zjistil jsem po všech těch zkušenostech tak fakt, že hranice toho, co můžeme v tomto světě dokázat, jsou omezeny jen námi samými a našim myšlenkovým systémem. Jak o sobě a o našich plánech a cílech přemýšlíme a co jsme ochotní pro to udělat.

Věřím proto, že hranice ve skutečnosti neexistují, jsou jen a pouze v naší hlavě. Stejně jako velikáni vytvořili pyramidy, mrakodrapy, letadla, i vy můžete dosáhnout výjimečných věcí. Možná však toužíte po něčem menším. Ve skutečnosti však nezáleží na tom, co chcete, ale na tom, jak k sobě a svým cílům přistupujete. Najdete tak omezující a limitující programy, které vám znemožňovaly mít např. lepšího partnera/partnerku, nebo lepší práci, mít více peněz, zlepšit své zdraví. A to pro vás bude znamenat opravdový životní posun vpřed.

Trénink se mi líbil, protože jsem poznal nové způsoby upevnění sebevědomí a získal nové přátele a kamarády. Díky!

Antonín Vaněk

Klid v hlavě je k nezaplacení...

Už kdysi Sigmund Freud ukázal světu koncept třech úrovní, na kterých naše mysl funguje. Základní ID, motivující EGO a komentující kritizovačné SUPEREGO, které nám může někdy připadat jako tchýně, která vtrhne k nám domů a začne hledat všemožné chybičky. Bohužel tak to má hodně lidí ve své hlavě - pochybovačné scénáře o sobě, sabotující myšlenky, nahlodávající poznámky. Jaké by to bylo se tohoto destruktivního mechanismu zbavit? A pocítit čistou, jasnou a klidnou mysl?

Po absolvování M.A.S. se budeš cítit už navždy silnější, mít zocelenou psychiku a budeš se umět snadněji prosadit. Mít větší drive a tah na branku. Ztratíš zábrany z oslovení a navazování vztahů.

Takže kdy a kde?

15 - 17. dubna 2022
(pátek 11h až neděle 19h, přes 33h)

Praha - širší centrum

Záloha 6990 Kč, doplatek před akcí 9990 Kč 4990 Kč

* Aktuálně snížena cena při rychlém přihlášení z běžné ceny 16 990 Kč. Pospěšte si.

2000 Kč (zahrnuje 2x snídani)

Vyplň nyní svou přihlášku do 48h po tréninku a získáváš zvýhodněnou cenu:

[Aktuální kapacita: ⅔ míst je již vyprodáno, maximální kapacita je 20 lidí]

Máte otázky? Dotazy? Pište na akademie (zavináč) radek-karban.cz

Tréninkem vás bude provázet Radek Karban - autor systému M.A.S. "na víc"

 Mnohokrát jsem narazil na situaci v životě, kdy jsem si říkal "to nedám", "to nezvládu", "stejně to špatně skončí", "nevěřím si". Trvalo mi roky, než jsem pochopil, jak obrovskou sílu mají naše myšlenky a více jak 3 700 TB naší paměti. Máme v ní všechno... včetně programů, které nám buď slouží, anebo ničí. Postupně jsem se však dostal k lidem, kteří mi ukázali nový přístup a že to mohu změnit. Už 7 let tak sdílím to nejlepší na téma sebevědomí, sebedůvěra a sebeláska s lidmi, kteří chtějí skutečnou změnu - a ta je jen uvnitř  našeho JÁ. Pobyty v Indii mi ukázaly, jak silné naše EGO a MYSL umí být, ale i to, jak s tím efektivně a rychle pracovat.

„Kdyby ti měla zůstat jen jedna schopnost... nech si pevné a zdravé sebevědomí! Má silnější vliv na tvůj život, než vše ostatní!“ - Radek Karban