Naberte svěží vítr do plachet! Žijte plně ❤️
The Art of Life - 29 - 31. 10. 2021

(do konce možnosti se přihlásit)

The Art of Life - Life & Relationship Days

Víkend, kdy se ještě víc zamiluješ do svého života! Ovládni umění žití!

A budeš přesně a detailně vědět, kam jdeš a kam směřuješ.

Pro koho je tento víkendový kurz určený?

 • Pro všechny, kteří chtějí být v životě šťastnější, více se smát a radovat! A potřebují pořádnou JISKRU! 🙂
 • Každému, kdo považuje vztahy za velmi důležité pro život a zajímalo by ho, jak je více "oživit", "zpestřit" a "prohloubit" v různých rovinách
 • Těm, kdo hledají cestu k sobě i k druhým. Chtějí se umět více otevřít i důvěřovat. Být více sví a přirození.
 • Jednotlivcům i párům, kteří chtějí kvalitu svých vztahů posunout dál a zamilovat se ještě víc do sebe i do života.
 • Každému, kdo se zajímá o osobní rozvoj už delší čas a chce NĚCO VÍC a lákají ho prožitkové metody vybudování své lepší verze sebe sama.
 • Pro ty, kteří cítí, že už potřebují pořádnou pauzu a přejí si načerpat nové síly. ZREGENEROVAT SE.
 • Pro každého, kdo se chcete cítit více živý a naplněný. Žít v souladu se sebou a mít životní harmonii.
 • Muže i ženy, kteří neví přesně, kam v životě vlastně jdou. A potřebují si ujasnit svůj směr, poslání i vizi svého života.
 • Partnerky i partnery, kteří chtějí pro svůj vztah něho udělat. Rádi by se naučili využívat tzv. polarit, vztah. dynamiky i metody sladění se.
 • A i ty pro ty, kdo hledají prima partu fajnový lidí, kteří si chtějí užít pohodový víkend v krásném prostředí v přírodě.

Co vám tento transformační víkend PŘINESE?

 • DOBIJETE si své baterky

  Každý potřebuje občas vypnout a dostat se ze svého stereotypu, aby mohl jít v životě dál. Jen tak je možné dlouhodobě úspěšně fungovat. A přesně to budeme také dělat. Uvolníte svou mysl a zregenerujete své tělo. Naučíte se, jak využít jednoduchých metod k přívalu nové energie.

 • UJASNÍTE SI, kam v životě směřujete

  Když jsme stále v jednom kole, nemáme čas podívat se na svůj život ze všech úhlů. A právě proto je správné přehodnocení nesmírně důležité, abyste na 100% věděli, že jdete cestou svého vlastního života, který chcete žít, a ne cestami jiných, které nejsou pro vás. Najdete svůj směr a spokojenost, po jaké toužíte!

 • ZAŽIJETE a pocítíte nový klid uvnitř sebe

  Čím více jsme roztěkaní, rozptýlení a přehlcení, tím méně dokážeme fungovat a koncentrovat se na své hlavní cíle a priority. Dovolte si najít vedeným způsobem stabilitu sami v sobě a pocítit naprostý klid ve své mysli. Je to možné! A vy se teď naučíte jak.

 • ZDOKONALÍTE SE v umění vztahů i života

  Co kdybyste našli klíče k odemčení skrytých dveří, které vedou k lepším a šťastnějším zítřkům? A co když byste se k tomu dozvěděli i jak vytvářet a budovat naplněné, vášnivé, hluboké a láskyplné vztahy s druhými? I na to a mnohem víc se můžete těšit!

Pospěšte si, poslední šance se přihlásit končí za...

Nikdy to není o délce našeho života, ale o kvalitě a hloubce, který mu dokážeme dát.


Jak to bude probíhat? Jaký je program?

 • V pátek přijedete na Hotel Farma Vysoká (lokalita Chrastava u Liberce), ubytujete se v krásných pokojích a popovídáme si v přátelské atmosféře u výtečné večeře. Na výběr jak farmářské masité, tak vegetariánské i veganské menu! Jídlo je prvotřídní.
 • V sobotu i neděli nás dopoledne čeká prožitkový blok plný vedených transformačních a regeneračních technik, které vás nadchnou i fascinují (a sami pocítíte na vlastní kůži, jaké to je cítit se zase báječně)
 • V sobotu i neděli nás odpoledne čeká výukový blok, kdy budete přicházet na kvality své osobnosti i směr svého života. Na principy budování štěstí i dlouhodobě naplňujících a krásných vztahů. A celou řadu věcí si osvojíte i prožitkově zpracujete. Otázky jsou vítány 🙂
 • Volné časové bloky můžete využít v objektu k fantastickému wellness (sauna, vířivka, masáže) nebo k procházkám po zelených pastvinách a lesích kolem či jízdě na koních 🙂
 • A až budete v neděli pozdě odpoledne/podvečer odjíždět, budete se cítit jedním slovem SKVĚLE! Nabití, odpočatí, s větší jasností co teď dál i jak to udělat. Vy sami se stanete tou magickou hůlkou ke změně!

The Art of Life se koná na Farmě Vysoká

Lokalita (nové okno): https://mapy.cz/s/mogotohora

Ubytování a speciální ceny pro naši skupinu
(cena za všechny noci za samostatný pokoj):
- 1lůžko s pozdním checkoutem = 1995 Kč
- 2lůžko s pozdním checkoutem = 3570 Kč
- 2lůžko Superior s pozdním checkoutem = 3990 Kč
(pozdní checkout je v neděli do 20h, ceny s DPH)

Rádi zprostředkujeme možnost bydlení s jinými účastníky našeho kurzu, pokud vám to pomůže.

Ubytování a strava není v ceně kurzovného.

Dejte si sami sobě tento skvělý 🎁 DÁREK v podobě pobytového zážitkového kurzu The Art of Life

Navíc za sníženou last minute cenu z 10 890 Kč na 6 490 Kč! 😍

"Štěstí nečeká venku. Štěstí je třeba nalézt uvnitř nás."
"A čím jsme sami šťastnější, tím více jsme přitažlivější."

Ano, i já si chci udělat víkend pro sebe, abych si mohl(a) dokonale odpočinout, zrelaxovat se a nabít se, a zároveň si při tom hodně uvědomit o sobě, směru svého života i jak budovat své vnitřní štěstí i krásný vztah k sobě i druhým. Vytvořím si úžasnou životní rovnováhu.

Vím, že se tento kurz koná jen v jediném termínu a musím si tak pospíšit s vyplněním přihlášky, abych si mohl(a) rezervovat hned i svůj pokoj a začít se tak těšit na fantastický víkend s podobně naladěnými lidmi v krásném a přírodou obklopeném prostředí. 🙂

Přihlaste se nyní na tento víkendový kurz:

„Nikdo nás ve škole nenaučil, že míra jak jsme šťastní je závislá na tom, jak šťastní jsme ve svých vztazích. A nenaučili nás ani to, jak kvalitní a šťastné vztahy vytvářet, jak o ně pečovat a jak si je udržet. Proto je důležité (chceme-li být šťastní a spokojení) se v nich dnes zdokonalit a ovládnout umění láskyplného partnerství.“

Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz

Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366. *VOP