💖 OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ… 💖

A POMOZTE JIM K LEPŠÍMU A BOHATŠÍMU ŽIVOTU!

Není lepší dárek pod stromeček než ten, který mění životy!

Pomozte blízkým a pomůžete tak i sami sobě k osobnímu růstu.

A já daruji jeden dárek 🎁 dnes i právě vám! 🙂

— SPACER —

MEGA AKCE 1 + 1 je jen jedinkrát v celém roce! 
Speciální vánoční akce trvá již jen pouhých…

Co řešíte?

ENERGII

PENÍZE

STRACH

ÚSPĚCH

Investice do sebe a rozvoje blízkých je DAR, který MĚNÍ ŽIVOTY. Darujte sobě i jim LEPŠÍ ŽIVOT!

 • Darujte HODNOTU, ne matroš!

  Už Benjamin Franklin věděl, že investice do vědomostí přináší to nejvyšší možné zhodnocení. Jenže tolik lidí jede ve stereotypu sehnat materiální věc a odškrtnout si odbarovaného ze seznamu. To však život nikomu nezmění. To dělají jen vědomosti, které mají tu skutečnou hodnotu.

 • Pomůžete sobě, pomůžete i jim

  A zároveň když pomůžete jim, pomůžete i sobe. Lidé jsou ve svém nejbližším okolí obrovsky propojení. Ne nadarmo se zjistilo, že jsme průměrem svých 5ti nejbližších přátel v oblastech zdraví, vztahů i financí. Vytvořte svět lepším, můžete to ovlivnit!

 • Darujte to, co má trvalý dopad

  Máte také plno blbostí a krámů na poličkách? V šuplíkách? Co jste někdy dostali a rychle uklidili? Buďte jiní! Darujte lidem i sobě to, co vytváří život lepší. Navždy. Jako jsou skutečné tréninky, které vedou ke změnám v životě.

 • Buďte jedineční!

  Ať na vás vaši blízcí nezapomenou! Čím silnější emoce jim dopřejte, tím více se s nimi “spojíte”. Darujte jim vánoční dárkové poukazy na tréninky, za které vám budou vděční díky tomu, co na nich zažijí! Dějí se tam zázraky.

Warren Buffet

“Nejlepší investice, kterou můžete udělat, je investice do svého vzdělávání. To je mé kouzlo úspěchu.”

Warren Buffet, slavný investor

Dejte sami sobě ten největší dar ze všech – rozhodněte se učinit rok 2019 tím nejlepším rokem svého života! Vytvořte lepší a hlubší intimní i přátelské vztahy, finanční svobodu, pevné zdraví, nebo najděte cestu, jak žít více naplno. Nikdy nebyl lepší čas, než je právě v tomto vánočním období – naplánovat si svůj růst a posun v životě a pojistit si, že se skutečně něco změní. Je období dávání, tak toho využijte i pro své přátele, rodinu a známé, na kterých vám skutečně záleží, nikdy na to nezapomenou a budou vám nesmírně vděční!

– Radek Karban – 
trenér rozvíjení lidského potenciálu


— SPACER —

ŽIVOT JE DAR

DÁVEJ A STÁVEJ SE LEPŠÍM ČLOVĚKEM

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_style=”300″]Nikdy není během roku lepší čas uvědomit si, jak obrovský dar život je, než právě v období Vánoc, kdy jsme obklopeni našimi nejbližšími. Oslavujte ty, které máte rádi a jsou vám vzácní. Když pomáháme ostatním, stáváme se lepšími lidmi.

A tak i my dnes dáváme. Rozdáváme naše nejlepší zvýhodněné příležitosti, jak posunout svůj život a život vašich blízkých na vyšší úroveň a učinit ho lepším a bohatším.[/text_block]