💖 OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ... 💖

A POMOZTE JIM K LEPŠÍMU A BOHATŠÍMU ŽIVOTU!

Není lepší dárek pod stromeček než ten, který mění životy!

Pomozte blízkým a pomůžete tak i sami sobě k osobnímu růstu.

A já daruji jeden dárek 🎁 dnes i právě vám! 🙂


MEGA AKCE 1 + 1 je jen jedinkrát v celém roce! 
Speciální vánoční akce trvá již jen pouhých...

Co řešíte?

ENERGII
PENÍZE
STRACH
ÚSPĚCH

Investice do sebe a rozvoje blízkých je DAR, který MĚNÍ ŽIVOTY. Darujte sobě i jim LEPŠÍ ŽIVOT!

 • Darujte HODNOTU, ne matroš!

  Už Benjamin Franklin věděl, že investice do vědomostí přináší to nejvyšší možné zhodnocení. Jenže tolik lidí jede ve stereotypu sehnat materiální věc a odškrtnout si odbarovaného ze seznamu. To však život nikomu nezmění. To dělají jen vědomosti, které mají tu skutečnou hodnotu.

 • Pomůžete sobě, pomůžete i jim

  A zároveň když pomůžete jim, pomůžete i sobe. Lidé jsou ve svém nejbližším okolí obrovsky propojení. Ne nadarmo se zjistilo, že jsme průměrem svých 5ti nejbližších přátel v oblastech zdraví, vztahů i financí. Vytvořte svět lepším, můžete to ovlivnit!

 • Darujte to, co má trvalý dopad

  Máte také plno blbostí a krámů na poličkách? V šuplíkách? Co jste někdy dostali a rychle uklidili? Buďte jiní! Darujte lidem i sobě to, co vytváří život lepší. Navždy. Jako jsou skutečné tréninky, které vedou ke změnám v životě.

 • Buďte jedineční!

  Ať na vás vaši blízcí nezapomenou! Čím silnější emoce jim dopřejte, tím více se s nimi “spojíte”. Darujte jim vánoční dárkové poukazy na tréninky, za které vám budou vděční díky tomu, co na nich zažijí! Dějí se tam zázraky.

Warren Buffet

"Nejlepší investice, kterou můžete udělat, je investice do svého vzdělávání. To je mé kouzlo úspěchu."

Warren Buffet, slavný investor

Dejte sami sobě ten největší dar ze všech - rozhodněte se učinit rok 2019 tím nejlepším rokem svého života! Vytvořte lepší a hlubší intimní i přátelské vztahy, finanční svobodu, pevné zdraví, nebo najděte cestu, jak žít více naplno. Nikdy nebyl lepší čas, než je právě v tomto vánočním období - naplánovat si svůj růst a posun v životě a pojistit si, že se skutečně něco změní. Je období dávání, tak toho využijte i pro své přátele, rodinu a známé, na kterých vám skutečně záleží, nikdy na to nezapomenou a budou vám nesmírně vděční!

- Radek Karban - 
trenér rozvíjení lidského potenciálu

-

ŽIVOT JE DAR

DÁVEJ A STÁVEJ SE LEPŠÍM ČLOVĚKEM

Nikdy není během roku lepší čas uvědomit si, jak obrovský dar život je, než právě v období Vánoc, kdy jsme obklopeni našimi nejbližšími. Oslavujte ty, které máte rádi a jsou vám vzácní. Když pomáháme ostatním, stáváme se lepšími lidmi.

A tak i my dnes dáváme. Rozdáváme naše nejlepší zvýhodněné příležitosti, jak posunout svůj život a život vašich blízkých na vyšší úroveň a učinit ho lepším a bohatším.

VYKROČTE V ROCE 2019 TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM

VÁNOČNÍ MEGA AKCE: 1 + 1 VSTUPENKA ZDARMA! 

ANO! Dárkové vánoční poukazy jsou připraveny!

arrow
arrow

Připadá vám, že jste často vyčerpaní? Bez energie? Anebo jste často nemocní? Chcete mít sexy postavu?

ZDRAVÍ BY MĚLO PATŘIT K VAŠIM #1 TOP PRIORITÁM!

ENERGY MASTERY

25 - 27. ledna 2019 v Praze

 • Lidé jsou neustále ve stresu. Zatížení průměrného člověka je 6x vyšší, než před sto lety. Hladina úzkosti je dnes podle výzkumu u běžných lidí stejná, jako v 19. století u klientů psychiatrů. Je potřeba s tím něco udělat. Stres je totiž NEJVĚTŠÍM ZABIJÁKEM vaší energie, chuti do života a zdraví obecně a taky nepřekvapí, že zabijí nejvíce lidí na světě!
 • Zjistěte, jak mít dostatek mentální i fyzické energie. Jak rozproudit v sobě znovu radost, nadšení, vášeň, a na straně druhé jak zoptimalizovat a vybalancovat váš životní styl, stravu, pohyb, emoce. Uveďte se do rovnováhy.
 • Chcete zhubnout? Zformovat postavu? Nebo přibrat svaly? Vypadat o několik let mladší? Nebo mít pevný a tuhý kořínek, že vás nic nepoloží? Tak pak je tento tréninku pro vás přímo jako dělaný! Nejen že budete vypadat jinak, lépe, jako si budete i lépe cítit a budete výkonnější po fyzické i mentální stránce! Výsledky účastníků mluví za vše, ověřeno v praxi.
 • Farmaceutický průmysl je jedním z neošemetnějších oborů, jelikož většina pipulek má tolik vedlejších účinků, že potřebujete další pipulku na potlačení té první. Většinu doplňků, které si kupujete, kupujete zbytečně, buď je nepotřebujete nebo nemají žádný přidaný efekt. Odhalte pravdu, kterou vám ani váš lékař neřekne, jinak by přišel o místo (a on ji dobře zná)!
 • Ochutnávky nejzdravějších potravin a doplňků zdarma, mozková posilovna a neurofeedback trenažér, uvolňující masáže, raw dezerty, mladé kokosy, freshe.
 • Na tomto jedinečném 3-denním tréninku objevíte revoluční postupy z vědy, neurovědy, medicíny i vrcholového sportu, abyste se každý den cítili prostě SKVĚLE! Podíváme se na optimalizaci všech aspektů, které vám zajistí dlouhodobě udržitelný vysoký stav energie, že nepocítíte únavu, nebudete unaveni a dokonce budete mít energie na rozdávání! Toto není science-fiction, i když hodně metod, které jsme pro vás ověřily a fungují se dají považovat za zázrak. Naštestí vše co na tréninku zazní stojí na pevných základech výzkumů i experimentální praxe, abyste žasli nad tím, co všechno dokážete!

POJĎTE VSTŘÍC NOVÉ ENERGII V TĚLE I MYSLI, zasloužíte se cítit se skvěle!

✅ Zahrnuje i tištěný manuál.
✅ Zahrnuje účast na workshopech.
✅ Zahrnuje propojení ve FB skupině.

Cena GOLD vstupenky na místě: 14 990 Kč

Zvýhodněná cena GOLD vstupenky: 9 990 Kč
+ druhá vstupenka GOLD zcela zdarma!

(Tedy místo
29 980 Kč jen 9990 Kč)

Objednat zvýhodněnou vstupenku »

⏰ POZOR - docházejí volná místa! ⏰

PRO MUŽE, ŽENY i PÁRY KAŽDÉHO VĚKU. 🙂

Provázet vás bude Radek Karban.
+ speciální hosté a experti z oboru

arrow
shadow-ornament

Chcete více peněz? Přestat žít od výplaty k výplatě? Jít naproti finanční svobodě? Žít bohatý život?

PENÍZE JSOU DŮLEŽITÝM NÁSTROJEM KE SPLNĚNÍ VAŠICH SNŮ!

Myšlení MILIONÁŘŮ

8 - 10. března 2019 v Praze

 • Zjistěte, jaká přesvědčení vám brání být opravdu bohatými? JAK přenastavit váš finanční KOMPAS a dosáhnout skutečné finanční svobody?

  Velmi bohatí lidé mají určitý specifický způsob myšlení a odlišný vztah k penězům, než většina populace. To je důvod, proč mají výjimečné výsledky i když musí začít od píky. Pochopte jak myslí bohatí a skuteční milionáři jednou provždy!
 • Vrtalo vám někdy hlavou, jak je možné, že když milionáře oberete o poslední korunu, seberete mu jeho auta, domy, jachty a zabavíte jim jejich firmy, jak se opakovalo mnohokrát v historii u velmi známých lidí, do roka to získají zpět a ještě to znásobí!? Chápete to, jak je to vůbec možné? Že dokonce i když ho vysadíte na druhém konci světa a necháte ho jen v plavkách, on si tam postaví do pár let obrovské impérium a je na tom ještě lépe, než kdy před tím!?

  Tohle není pohádka. Tohle je skutečnost. Jsou lidé, kteří mají určitý VZOREC myšlení a specifické NÁVYKY BOHATSTVÍ. Objevte je na tréninku Myšlení MILIONÁŘŮ!
 • Objevte legendární systém "zlatých pohárů" - jak pracují s penězi, jak je rozdělují a kam je dávají. To jim zajišťuje trvalý růst a doslova "množení" financí jako by měli na ně kopírku!
 • Navážete na tomto tréninku hluboký vztah k energii peněz. Stanou se prostředkem ke splnění VAŠICH SNŮ!
 • Naučíte se, jak roztočit kolo Šťastného milionáře a zvýšit svou osobní hodnotu již do třech měsíců! Jedna účastnice TROJNÁSOBILA svůj plat po půl roce díky tomu, co aplikovala z MM!

STAŇTE SE SILNÝM MAGNETEM NA PENÍZE!

✅ Zahrnuje i tištěný manuál.
✅ Zahrnuje přednášky i dalších expertů.
✅ Zahrnuje propojení v uzavřené skupině.

Cena GOLD vstupenky na místě: 8 990 Kč

Zvýhodněná cena GOLD vstupenky: 4 990 Kč
+ druhá vstupenka GOLD zcela zdarma!

(Tedy místo
17 980 Kč jen 4 990 Kč)

Objednat zvýhodněnou vstupenku »

⏰ POSPĚŠTE SI. OMEZENÁ KAPACITA. ⏰

Poslechněte si ty, co MM už zažili:

PRO VŠECHNY, KDO CHTĚJÍ SVOBODU! 🙂

100% DOPORUČENO i párům a manželům
(sladění ve financích ve vztazích je důležité)

Provázet vás bude Radek Karban.
+ speciální hosté a experti z oboru

shadow-ornament

Dovedete si přestavit, že už vás v životě nic nebrzdí? Chcete se nastartovat?

Zažehni svou vnitřní sílu

24 - 26. května 2019 v Praze

 • Co kdybyste mohli ovládnout jednou provždy toho skřítka - pochybovače ve své hlavě? Zbavili jste se limitujících přesvědčení jako “na to nemám, nejsem dost dobrý, to nezvládnu, je to těžké”? Co byste díky tomu mohli změnit, dokázat, mít či zažít? Váš byznys, kariéra, vztahy, to všechno bleskově poroste!
 • Výjimečně úspěšní lidé se naučili využívat skrytých rezerv, které v sobě měli. Naučili se vědomě ovládat svůj strach a proměnit ho v odvahu, sílu a touhu uspět. Odstraňte převzatá omezení ze svého života jednou provždy! Naučte se, jak nebýt pod nadvládnou emocí, ale vládnout jim, když chcete. Prožívejte to, co vás dělá a činí šťastné a to negativní budete umět eliminovat a terminovat ze života.
 • Objevíte v sobě obrovskou touhu po růstu a dostanete nástroje a návyky, které vám pomohou vytvořit masivní změny v životě lusknutím prstu. Naučíte se 10 kroků k vítězství aneb jak osvobodit sebe a jít si hrdě a ambiciózně k tomu, po čem tak dlouho toužíte. Sny se na tomto transformačním 3denním tréninku proměňují ve skutečnost. Je to síla!
 • Budete moci zažít legendární 6 metrový přechod přes žhavé uhlíky bosou nohou a další skvělá prožitková cvičení! Tato fenomenální technika je využívána i prezidenty - dělal ji i Barack Obama pro zvolení, neboť má neuvěřitelnou vnitřní sílu a ve správném stavu mysli (do kterého se dostanete) dokážete skutečně i dříve nemyslitelné. ANO - VY TO ZVLÁDNETE TAKÉ. Rozšiřte si svůj svět možností, sebedůvěry a odhodlání a mějte výjimečné výsledky!

ZAŽIJTE BOD ZLOMU VE SVÉM ŽIVOTĚ!

✅ Zahrnuje i tištěný manuál.
✅ Zahrnuje transformační techniky.
✅ Zahrnuje propojení v uzavřené skupině.

Cena GOLD vstupenky na místě: 11 950 Kč

Zvýhodněná cena GOLD vstupenky: 5 990 Kč
+ druhá vstupenka GOLD zcela zdarma!

(Tedy místo
23 900 Kč jen 5 990 Kč)

Objednat zvýhodněnou vstupenku »

⏰ POZOR: Méně jak 10 míst za tuto cenu! ⏰

Poslechněte si ty, co ZSS už zažili:

Provázet vás bude Radek Karban
NLP MASTER a instruktor F.I.R.E.

arrow
shadow-ornament

Nastavte nový vyšší standard svému životu! 
Unikátní trénink se strategiemi a návyky titánů.

MAXIMÁLNÍ POTENCIÁL ŽIVĚ 2019

4. - 6. října 2019 v Praze

 • Posuňte svůj život na vyšší úroveň úspěchu, energie a naplnění! Tento unikátní trénink vám předá doslova V.I.P. know-how nejúspěšnějších lidí planety. To nej od světových mentorů pomáhající americkým prezidentům, olympionikům, majitelům největších korporací a miliardářům. Proč jsou tak úspěšní?
 • Jak se správně v životě nasměrovat? Chtěli byste více poznat sami sebe? Do hloubky? Najít svůj hvězdný potenciál? Tu vlastnost, kterou ostatní nemají, ale vy ano? Jak přesahovat sami sebe a najít to, proč jste se narodili?
 • Připadá vám občas, že vám život hází klacky pod nohy? I když moc chcete být úspěšní, skvělí..., tak nějak souhra okolností způsobí, že vám přijdou do života nečekané překážky? Ale jak si s nimi poradit? Hravě je přeskakovat? Najít skryté rezervy své mentální síly, jak více využívat svůj vlastní potenciál? A žít naplno?
 • Spousta praktických tipů jak zlepšit váš život v klíčových oblastech. Budete více soustředění, zacílení, produktivnější, efektivnější a ovládnete tajemství mistrovství posilujících návyků a eliminaci těch brzdících. Bude to prostě WOW akce, na které nesmí chybět ani ten, co už prošel všemi možnými kurzy! Toto je to NEJ, co můžete v ČR zažít. Za to dáme ruku do ohně. Moc se na vás všechny těšíme!

INSPIRUJTE SE NOVINKAMI ZE SVĚTA!

POZNEJTE ÚSPĚSNÉ LIDI

OBJEVTE SVŮJ SKRYTÝ POTENCIÁL!

✅ Zahrnuje tištěný 200-stránkový manuál.
✅ Zahrnuje hledání skrytého potenciálu.
✅ Zahrnuje propojení v uzavřené skupině.

Cena GOLD vstupenky na místě: 23 220 Kč

Zvýhodněná cena GOLD vstupenky: 9 990 Kč
+ druhá vstupenka GOLD zcela zdarma!

(Tedy místo
46 440 Kč jen 9 990 Kč)

Objednat zvýhodněnou vstupenku »

fade-leftfade-rightPOSPĚŠTE SI!

Poslechněte si ty, co MP už zažili:

 • Každému mohu doporučit, protože každý zde najde zaručeně spoustu užitečných informací a tipů pro sebe, co může zlepšit, a co změnit!
  Jan Hušák
 • Nejvíc SUPER AKCE! 🙂 Dalo mi to velkou motivaci a sílu pokračovat. Skvělé lidi!
  Martin Hoško
 • Nejlepší "instantní polévka" na maximalizaci vašeho potenciálu, kterou můžete ochutnat a žít. Doporučuju všem!
  Tomáš Motyčka
 • Pomohl mi stát se lepším a úspěšnějším člověkem. Dosáhnout čehokoliv co chci v tomto světě. Úžasný víkend s úžasnými lidmi!
  Lenka Matoušková
 • Tento trénink mi dal do života MOC! Dal mi návod na to jak mám žít tak, jak chci, a moc mi to pomohlo! Děkuji, všem vřele doporučuji! 🙂
  Hana Rukavičková
 • Děkuji za výstup z komfortní zóny. Teď už zvládnu vše a navíc mám na to perfektní návod!
  Pavel Sova
 • Trénink mi pomohl nasměrovat se na správnou vlnu osobního rozvoje a ujasnit některé věci. Jsem rád, že jsem jej absolvoval a poznal velmi zajímavé lidi.
  Michal Procházka

UČIŇTE ROK 2019 TÍM NEJLEPŠÍM ROKEM ŽIVOTA!
♕ Buďte inspirací pro všechny kolem sebe! ♕

 • Stačí si jen vybrat!

  Zvolte si ten svůj trénink k oblasti, kterou chcete zlepšit, a mějte jistotu, že budete mít místo, a to za tu nejlepší možnou vánoční cenu. Zaneste si termín rovnou do diáře – naplánujte si svůj osobnostní růst!

 • Dárkový poukaz

  Ke všem objednávkám z této vánoční stránky obdržíte i krásný dárkový poukaz v PDF rovnou k vytištění. Jméno obdarovaného nám, prosím, napište do poznámky ve formuláři. Do 24 hodin ho budete mít v e-mailu.

 • DRUHÁ VSTUPENKA ZDARMA!

  Tak tohle tu ještě letos nebylo! Jen teď v této MEGA VÁNOČNÍ AKCI získáte 1 vstupenku a druhou k ní stejnou zdarma. Jsou přeci Vánoce! Podpořte své blízké, partnera, rodinu, kolegy.

 • Vyšší životní standard!

  Dejte si závazek: Učinit svůj život lepším! Prosinec je období rekapitulací uplynulého roku. Jděte do nového naplno! Jděte do nového s tím, že tréninkem potvrdíte svůj záměr uspět!

ROK 2019 JE ZA DVEŘMI!
Zajistěte si svůj posun, už dnes!
Lepší příležitost už nepřijde!

★★★ Vyplňte nyní tento formulář ★★★

#1: Pro dárkový poukaz zadejte jméno obdarovaného do poznámky.
#2: Pamatujte, že jen v této akci máte 1 + 1 vstupenku zdarma!

arrow

Chceme-li mít něco, co jsme nikdy neměli, musíme začít dělat něco, co jsme nikdy nedělali. Dejme ten dar mít se lépe sami sobě a naučit se něco nového a dopřát to i našim přátelům. Ty jiskřivé oči plné radosti a nadšení pak mluví za vše.

Žijte život, o kterém budete rádi vyprávět.
- Radek Karban, autor knihy Proměň své sny v realitu


A pokud stále váháte, poslechněte si několik referencí lidí:

Vzděláváte se s nejlepšími!

Těmito unikátními tréninky vás bude provázet expert na osobní rozvoj a rozvíjení lidského potenciálu Radek Karban, který je také trenérem ENERGY & HIGH performance a držitel prestižní certifikace NLP MASTER a licence F.I.R.E. pro přechod 800° žhavých uhlíků bosou nohou.

Radek pořádá pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost tréninky na rozvíjení skrytého potenciálu, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti, osvojení posilujících návyků pro větší produktivitu, efektivitu, energii i bohatství. Vše co dělá spojuje jedna klíčové věc, které se věnuje už od svých 16ti - vzorce myšlení. Miluje modelování nejúspěšnějších lidí planety a všímá si drobných niancí, které je spojují. Proto jeho tréninky jsou považovány jako jedny z nejlepších na světě, neboť reálně mění vnitřní nastavení člověka.

 • Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Marie Diamond (znáte z filmu Tajemství) či Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse) nebo Randy Gage (multimilionář) či Brendon Burchard.
 • Radek procestoval za posledních 11 let 56 zemí, díky čemuž získal rozhled a praktické zkušenosti s různými typy lidí. Bylo mu přáno dostat se v USA k lidem, kteří pomohli vzhůru např. Billu Clintonovi, Andre Agassimu, Sereně Williams, Hugh Jackmanovi, Oprah Winfrey a dalším a od těch se mohl učit.
 • Je držitelem certifikace NLP Master a New Code NLP, díky čemu umí v lidech vyvolat hluboké změny v jejich myšlení.
 • Je autorem několika českých online tréninků, desítky ebooků a knihy Proměň své sny v realitu a bestselleru Aktivuj svůj potenciál (2018).
 • Radek věří, že každý z nás má v sobě obrovský potenciál. Jde jen o to, zdali ho objevíme a rozhodneme se ho využít. Každý může být úspěšný v životě, když se rozhodne si za tím jít.

Buďte úspěšnější, než kdy dřív. Radek vám ukáže cestu.

Brian Tracy

Brian Tracy, obrat 250 milionů dolarů

Richard Bandler

Richard Bandler, zakladatel NLP

Randy Gage, multimilionář $$$

Randy Gage, multimilionář $$$

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Marie Diamond, z filmu Tajemství

Jan Mühlfeit, z TV Skrytý potenciál

Robert Kiyosaki, multimilionář a autor

Čas VÁNOČNÍ ŠANCE se krátí.

Stihnete svou 50 - 80%+ slevu?

Vyberte si svůj trénink »